Eşarp, boyna takılan bir bez parçasıdır. Daha önce yabancı ülke tarafından giyilirdi, ama artık Hintliler bunu kullandığından beri değil. Başlangıçta soğuk ve sıcak atmosferden, kirlilikten ve tozdan korunmak için kullanılmıştır. Ama artık geniş çeşit baskılı eşarplarla tamamen modaya dönüşüyor. Baskılı bir eşarp, görünümü muhteşem ve daha fazla güzelliğe dönüştürebilir.

Kadınlar İçin En İyi Baskılı Eşarp Koleksiyonu:

Aşağıda en çok beğenilen bayan baskılı eşarp modellerinden bazıları kısaca anlatılmaktadır.,

1. Şık Günlük Baskı Eşarp:

Moda Günlük Baskılı Eşarp

Herkesin onu harika veya güzel yapma hakkı vardır. Bu atkı, moda olmaya yardımcı olacak türden bir eşarp. Farklı moda için çeşitli baskılı eşarp türleri vardır..

2. Kışlık Baskı Eşarp:

Kışlık Baskılı Eşarp

Bu atkı sadece bir moda için değil, kış mevsiminin onu ‘kirlilik’ ve ‘sis’ten kurtarması için daha faydalıdır. Bu atkıyı ‘ter bezi’ olarak da kullanabiliriz. Ancak kış mevsimi için kalın tipte bir eşarp kullanmalıyız. Yünlü atkı çeşitleri de bu sezon için oldukça rahat. Bu atkıyı kışın da Ceket rengi kombinasyonu ile giyebiliriz..

3. Baskılı İpek Eşarp:

Baskılı İpek Eşarp

Eşarp sadece belirli bir mevsime ait değildir, hatta her mevsim her gün kullanabiliriz. Ancak mevsimsel olarak farklı türde eşarplar kullanabiliriz. Baskılı ipek eşarp kullanmak için en iyi zaman özellikle yaz aylarıdır çünkü hafif ve gezi için daha rahattır. Atkı bizi sadece güneş ışığından veya tozdan kurtarmayacak; sıcak havalarda yüz ve boyundaki teri silmek için bile kullanabiliriz.

4. Genç Kızlar İçin Tribal Baskılı Eşarp:

Genç Kız Tribal Baskılı Eşarp

Genç yaş modanın simgesidir. Tişörtlü kabile desenli bir eşarp onu çok seksi yapacak. Kızlar genellikle elbise ve renk kombinasyonunu eşleştirerek bunu kullanabilirler. Ayrıca bu atkıyı geleneksel kıyafetiyle de kullanabilirler. Seyahat amaçlı da rahattır.

5. Eşarpları Üniforma Olarak Yazdır:

Üniforma Olarak Baskılı Eşarp

Baskılı atkıların sadece moda ya da gündelik giyim amaçlı olmadığını hepimiz biliyoruz, günümüzde askeri muharebe ekipleri, savaş pilotları, kapalı kokpit pilotları bu atkıyı saygın kıdemlileri için kullanıyor. Dünyada öğrencilerden üniformalarının bir parçası olarak eşarp takmalarının istendiği birkaç okul var. Genellikle üzerinde okulun sembolü veya etiketi bulunan düz dokudadırlar..

6. Baskılı Dini Başörtüsü:

Baskılı Dini Başörtüsü

İşte iki baskılı eşarp, biri leopar desenli eşarp. Başörtüsü esas olarak pratik, kültürel veya dini nedenlerle kullanılmaktadır. ‘Sih dininin’ takipçileri baskılı bir başörtüsü kullanıyor. Birçok ‘Müslüman’ kadın, genellikle ‘başörtüsü’ olarak bilinen baskılı başörtüsü takıyor. ‘Hıristiyan’ dininde kadınlar ve küçük kızlar kiliseye giderken hala başlarını bir eşarpla kapatıyorlar. ‘Yahudilikte’ evli kadınların başlarını eşarplarla örtmeleri gerekiyor.

7. Sporda Eşarp Yazdır:

Spor Eşarp Baskılı

Bu atkı en çok sporda ünlüdür. Bu eşarplar çok çeşitli boyutlarda gelir ve bir kulübün özel renklerinde yapılır. Sporda, belirli bir kulübün baskılı atkıları da taraftarları gösterir. Maça giderken eğlenmek için bu atkıyı taşımak bile çok önemli..

8. Çiçek Baskılı Eşarp:

Çiçek Baskılı Eşarp

Baskılı bir eşarpta geniş baskı veya tasarım var, birkaç baskı kadınlar için, küçük tasarımlar kızlar için ve çok azı bebekler için. Ancak çiçek desenli bir eşarp her yaş için rahattır. Çiçek desenli bir eşarp her türlü elbise ve renkle kombinlenebilir. Ayrıca farklı parti türleri için de uygundur..

9. Hayvan Baskılı Eşarp:

Hayvan Baskılı Eşarp

İşte iki hayvan baskılı eşarp, biri kaplan desenli eşarp, diğeri zebra desenli eşarp. Bu eşarplar görünümünüzü güzelleştirebilir. Bunlar aynı zamanda giyim ve modada rahatlıktır. Günlük kullanım amacı için bir hayvan atkı en iyisidir. Ayrıca durumlar ve aile işlevleri için mükemmeldir..

Baskılı eşarpların modaya uygun kıyafetlerinde yaş sınırlaması yoktur. Bu atkı ile her türlü şenlikli giyim için taze görünümlü ve mükemmel olabiliriz. Baskılı bir eşarp, kullanıcılar için asla sıkıcı değildir. Kot kıyafetlerinizde akılda kalıcı bir görünüm elde etmek için bu tür atkıları deneyin..