Eşarp tüm erkekler için ideal bir moda aksesuarıdır. Bu sevimli eşarplarla cesur bir moda ifadesi yapın. En iyi pamuk, yün, kaşmir ve ipek eşarplar arasından seçim yapın. Tüm resmi toplantılar için doğru tasarımcı eşarplar var. Bu havalı erkek eşarp stillerine göz atın. Bu eşarpları farklı tarzlarda bağlayın. Boynunuza sarabilir veya şal olarak kullanabilirsiniz..

2018 İçin En İyi Erkek Eşarp Modelleri:

İşte birkaç Erkek eşarp, aşağıdan en iyi 15 Erkek eşarp arasından seçim yapın,

1. Baskılı Pamuklu Erkek Eşarp:

Baskılı Pamuklu Erkek Eşarp

Bu atkı hafif pamuktan yapılmıştır. Cilt üzerinde yumuşaktır. Güzel çok renkli desenli atkı çok şık görünüyor. Tüm gündelik etkinlikler için idealdir. Bu atkıyı şık bir şekilde sarın Birine hediye etmek güzel bir fikir olabilir. Tüm gündelik ve resmi durumlar için güzel erkek eşarpları.

2. Beyaz ve Lacivert Ekoseli Eşarp:

Beyaz ve Lacivert Kareli Eşarp

Dışarıdaki tüm erkekler için güzel beyaz ve lacivert kareli bir eşarp. Çok havalı ve rahat görünüyor. Her iki tarafta da yıpranmış uçları vardır. Çek deseni, gündelik üstlerinizden herhangi biriyle eşleştirilebilir. Tarzınızı gösteren ideal bir erkek atkı. Bu modaya uygun erkek eşarpları setine göz atın.

3. Tıknaz Örme Eşarp:

Kalın Örme Eşarp

Bu kalın örgü atkı ile şık bir şekilde ısın. Bu mavi örgü erkek eşarp çok havalı ve rahat görünüyor. Kesilmiş uzun püskül uçları vardır. Geniş bir siluete sahiptir. Boyuna kolayca sarılabilir. Geç fırtınalı akşamlarda çok fazla sıcaklık verir. Bunlar en iyi erkek eşarplarından bazıları.

4. Katı Pamuklu Eşarp:

Katı Pamuklu Eşarp

Tüm erkekler için uygun, sağlam bir pamuklu kırmızı eşarp. Günlük ve resmi etkinliklerde farklı tarzlarda giyilebilir. Kenarlarında güzel püsküller var. Resmi etkinlikler ve sosyal toplantılar için kurta üzerinde harika görünüyor. Bu atkıyı şık bir şekilde sarın. Partilerde kafaları çevirin.

5. Zeytin Yeşili Eşarp:

Zeytin Yeşili Eşarp

%100 kuzu yününden üretilmiştir. Bu şık zeytin yeşili eşarp, kış mevsiminde size sıcaklık verir. Kenarları kesilmiş uzun püsküllüdür. Bunu kış kombininize ekleyin. Size sadece stil kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda kış boyunca sizi sıcak tutar. Sizi zorlu hava koşullarından korur.

6. Erkekler İçin Yeşil Eşarp:

Erkekler İçin Yeşil Eşarp

Bu atkı yün ve ipek karışımıdır. Bu orman yeşili kareli atkı çok şık görünüyor. Yün kumaş çok yumuşak ve pürüzsüz. Cilt üzerinde kolaydır. Boynunuza sarılabilir. Sert hava koşullarından korur.

7. Erkekler İçin Kırmızı Örgü Eşarp:

Erkek Kırmızı Örgü Eşarp

Bu iplikten yapılmış güzel bir kırmızı eşarp. Örgü deseni vardır. Çok rahat ve rahat. Sizi kış mevsiminin soğuk rüzgarlarından korur. Resmi topluluğunuzla iyi gider. Bir düğüm ile boyna sarıldığında oldukça şık görünüyor.

8. Siyah İpek Eşarp:

Siyah İpek Eşarp

Bu erkekler için ipek siyah bir eşarp. Malzeme yumuşak ve pürüzsüz. Cilt üzerinde kolay gider. Beyaz takımların üzerinde çok şık duruyor. Modanızı vurgulayan bu atkıyı deneyin. Bir düğümle bağlanabilir veya sadece boyuna asılabilir. çok havalı görünüyor.

9. Tasarımcı Erkek Eşarp:

Tasarımcı Erkek Eşarp

Çok şeritli hoş bir eşarp. Saf yünden yapılmış bu eşarp sizi sıcak ve rahat tutar. Güzel bir sonuç vermek için püskül uçları vardır. Sizi zorlu hava koşullarından korur.

10. Kırmızı Pamuklu Eşarp:

Kırmızı Pamuklu Eşarp

Bu atkı güzel el dokuması. Kırmızı eşarp üzerinde tazı diş deseni var. Uzun kurtalarda çok şık görünüyor. Güzel bir moda çekiciliği veren püskül uçları vardır. Farklı tarzlarda sarılabilir. Yumuşak pamuk cilt için çok rahattır. Kırmızı ve siyah desen, stil bölümüne katkıda bulunur.

11. Mavi İpek Eşarp:

Mavi İpek Eşarp

Bu lacivert eşarp saf ipekten yapılmıştır. Üzerinde güzel çiçek desenleri var. Resmi toplulukta giyilebilir. Moda anlayışınıza katkıda bulunur. İpek eşarp parlak bir görünüme sahiptir. Cilt üzerinde yumuşaktır. Bu mavi erkek atkıları güzel beyaz üstlerle çok yakışıyor.

12. Tasarımcı Yün Eşarp:

Tasarımcı Yün Eşarp

Çok güzel bir turuncu yün atkı. Yanlarda güzel yüzeyler var. Saf yünden yapılmıştır. Sizi sıcak ve rahat tutar. Bunu resmi topluluğunuza ekleyin. Bu havalı erkek eşarplarını sararak moda trendini belirleyin. Çift renge sahiptir. Turuncu renk, güzel bir görünüm vermek için uçlarda koyulaştırılmıştır..

13. Kaşmir Çizgili Eşarp:

Kaşmir Çizgili Eşarp

Şık erkekler için hoş bir gri çizgili eşarp. Püsküllü kenarları vardır. Günlük kıyafetlerinizden herhangi birinde havalı görünün. Saf kaşmirden yapılmıştır. Cilt üzerinde yumuşak ve kolaydır. Bu güzel atkıyı şık bir şekilde sararak erkek eşarp modasındaki trendi belirleyin..

14. Erkek İpek Eşarp:

Erkek İpek Eşarp

Bu kemikli ve kelebekli siyah atkı çok şık. Saf ipekten yapılmıştır. Farklı şekillerde giyilebilir. Moda anlayışınıza katkıda bulunur. Sıradan etkinlikler ve geziler için bu harika atkıyı deneyin. Günlük üstlerle iyi gider. Erkeklere özel tasarım bir eşarptır..

15. Kış Yün Eşarp:

Kış Yün Eşarp

Bu saf yünden yapılmıştır. Mavi renkte geometrik motiflere sahiptir. Çok şık görünüyor. Kısa kenarlardan püsküllüdür. Saf yünden yapılmıştır. Kış mevsiminde sizi sıcak tutar. Cesur renkler çok şık. Bu atkıyı gündelik kombininize ekleyin.

Her mevsim için güzel bir erkek eşarp seti. Mevsime bağlı olarak bu pamuk, yün veya ipekten herhangi birini seçebilirsiniz. Serin ve zarif görünün. Modanın önünde olun. Bu eşarpları şık bir şekilde gösterin. Gündelik veya resmi toplantılar olsun, fırsat için herhangi bir eşarp seçebilirsiniz. Aynı zamanda soğuk kışlardan sizi sıcak tutmaya yardımcı olur. Erkekler için bu tasarımcı eşarplarına göz atın.