Crossfit Workout’lar size güç, denge, güç, hız ve esneklik kazandıran antrenmanlardır. Sizi güçlü ve aktif yapar. Fitness eğitmenleri, mükemmel sonuçları nedeniyle herhangi bir program yerine bunu seçti. Bu tür antrenmanlar, yağa yer bırakmadan fit ve formda bir vücuda sahip olmak isteyenler için tasarlandı. Yeni Başlayanlar için En İyi 9 Crossfit Egzersizi aşağıda paylaşılmıştır.

Crossfit Antrenmanları:

7 Dakika Burpees:

evde crossfit egzersizleri

Yedi dakikalık Burpe’lerle formda kalın. Her Crossfit üyesi bu oyunun farkındadır. Çok basit ve çok kalori yakar. Yedi dakika boyunca yapabildiğiniz kadar Burpee yapın. On beş dakika yapabilirsen, devam et ve yap. O kadar kolay gelmiyor ve kesinlikle değil.

Tabata:

crossfit açık antrenmanlar

Tabata çok fazla kararlılık ve odaklanma gerektirir. Her şey kendini zorlamak ve yüzde yüzünü vermekle ilgili. 20 saniyelik bir burpe ile başlayın ve 10 saniye dinlenin. Ardından 20 saniye squat yapın ve tekrar dinlenin. Bu bir tur yapar. Bir son demeden önce yaklaşık 8 tur yapın.

Chelsea:

crossfit egzersiz listesi

Chelsea antrenmanını yapmak için bir çekme çubuğuna ihtiyacınız olacak. 5 şınav, ardından 10 şınav ve 15 squat yapmanız gerekir. Bu yaklaşık otuz dakika devam etmelidir. Her birine bir dakika ayırın. Bunun için kesinlikle harika sonuçlar alacaksınız.

Barbara:

crossfit kardiyo egzersizleri

Barbara’nın beş tur yoğun antrenmanı var. Her biri arasında üç dakika dinlenmeniz gerekiyor. 20 şınav, 30 şınav, 40 mekik ve 50 squattan oluşur. İlk egzersizi yapmak için kesinlikle çekme çubuğuna ihtiyacınız olacak. Bu egzersiz sizi zorlayacak ve vücudunuzun çekirdek bölgelerini çalıştıracaktır. O halde bu yağ yakıcı yüksek yoğunluklu antrenmana hazır olun!

Murph:

bacak egzersizi

Murph yapmak için yaklaşık bir mil koşarak başlayın. Ardından 100 şınav çekin. Bundan sonra devam etmeli ve 200 şınav ve ardından 300 squat yapmalısınız. Bu antrenmanı bitirmeden önce bir mil koş. Bu egzersizler arasında istediğiniz gibi bölünebilirsiniz. Ağır bir yelek giyerek de zorlaştırabilirsiniz. Yukarı çekme çubuğuna tekrar ihtiyacınız olacak.

Angie:

en iyi crossfit egzersizleri

Angie için her şeyi yüzlerce yapmanız gerekiyor. 100 şınav ile başlayın, ardından 100 mekik daha çekin. 100 mekik yapın ve ardından 100 squat ile bitirin. Çekme çubuğunu yanınızda bulundurun.

GI Jane:

günlük crossfit antrenmanları

GI Jane için önce normal bir burpe yap. Burpee’nin sonunda havaya zıpladığınızda, çekme çubuğunu tutun ve yukarı çekin. Bu bir temsilci. Durmadan önce bunu yüz kez yapın. Zıplarken kafanızı çubuğa çarpabileceğiniz için bu antrenman boyunca dikkatli olun..

Görünmez Fran:

crossfit kuvvet antrenmanı

Görünmez Fran tamamen ağız kavgası ve şınav ile ilgilidir. Toplamda 21-15 ve 9 tekrar yapmalısınız. Yaklaşık üç dakika on altı saniye sürer ve size mükemmel sonuçları garanti eder. Bunun için herhangi bir spor salonuna gitmenize gerek yok. Bunu evde yapın ve kısa sürede formda ve formda olduğunuzu izleyin..

Zaman için:

evde crossfit egzersizleri

For Time yapmak için 100 atlama krikosuyla başlayın ve ardından squat yapın. 75 tane yap. Devam edin ve sonra 50 şınav yapın ve 25 Burpe ile bitirin. Basit hareketler, etkili ve çok zorlu; bu hareketler kesinlikle her zaman istediğin vücuda kavuşmanı sağlayacak.