Dışarıda bir gece geçirmeye hazır olduğunuzda, görünümünüzü bir el çantasıyla tamamlayabilirsiniz. Tüm aksesuarlarınızın merkezidir. Kırmızı halıdan lise balosuna kadar, debriyajınız kesinlikle kıyafetinize bir açıklama yapabilir. Normalde el çantaları küçüktür. Vakfınızı, cep telefonunuzu, paranızı ve anahtarlarınızı bir debriyaj içinde tutabilirsiniz..

debriyaj çantaları

Farklı Renklerde Kadın El Çantaları:

Genellikle bir el çantası birçok şekil ve boyutta gelir. Sadece kıyafetinize göre kullanmanız gerekiyor. İşte birkaçı.

1. Durumlar için Siyah El Çantaları:

Özel Günler için Siyah El Çantaları

Siyah bir el çantası, bir parti için göz alıcı görünümünüze mükemmel bir son dokunuş. Normalde siyah bir el çantası metalik şerit veya elmaslara sahiptir. Normalde açık renkli kıyafetle eşleştirilirler..

2. Düğün için Tasarımcı Beyaz El Çantaları:

Düğün için Tasarımcı Beyaz El Çantaları

Beyaz bir el çantası her gelinin favorisidir. Parlaklık vermesi için incileri ve pırlantası vardır. Çoğunlukla sapanlar var. Normalde derin bir gece elbisesi veya hatta basit bir kot ve üst ile kullanabilirsiniz. Beyaz el çantası kolay ve hatasız bir aksesuardır.

3. Kadınlar için Büyüleyici Altın El Çantaları:

Kadınlar için Büyüleyici Altın El Çantaları

Hintli gelinlerin çoğu altın bir el çantası taşır. Kırmızı halıda da birçok aktris tarafından kullanılıyor. Altın debriyajlı kısa kırmızı bir elbise mükemmel bir görünüm. Pembe ve mavi kıyafetlerle de kullanabilirsiniz..

4. Gelinler için Sert El Çantaları:

Gelinler için Sert El Çantaları

Sert bir debriyaj çantası, bir kutu kasası debriyajıdır. Birçok şekil ve boyutta olabilir. Normalde mücevherlidirler. Birçok modern gelinde kullanılır. Bir kedi ile bakışınızla oynayabilirsiniz; bebek şeklinde veya kelebek şeklinde kavramalar.

5. Krem Rengi Yumuşak Deri El Çantaları:

Krem Rengi Yumuşak Deri El Çantaları

Yumuşak bir debriyaj çantası, katlanmış debriyaj çantasıdır. Normalde deri malzemeden ve bazen de diziden. Adına göre yumuşaktır ve her yerde saklanabilir. Sapan olarak da kullanılırlar. Erkeklerde de kullanılıyor.

6. Kızlar için Büyük Boy El Çantaları:

Kızlar için Büyük Beden El Çantaları

Büyük boy el çantası 60’ların trendiydi ama moda dünyasında yeni yaklaşan trend. Onlar büyük ve ferah. Normalde denim elbiselerle eşleştirildiler. Normalde katlanabilirler. Gündüz veya gece taşıyabilirsiniz.

7. Partiler için Boncuklu Çivili El Çantaları:

Partiler için Boncuklu Çivili El Çantaları

Boncuklu veya çivili el çantası normalde kıyafetinize cazibe katmak için kullanılır. Genellikle gece elbiseleri için kullanılır. Normalde baskısız kıyafetlerle kullanırsınız. Çoğunlukla kırmızı halılarda ve ünlüler tarafından göz alıcı avatarlarında görülür..

8. İşlemeli Debriyaj Çanta:

İşlemeli El Çantası

İşlemeli debriyaj çantanın her yerinde nakış var. Sade elbiseler ve kot kombinler ile kullanabilirsiniz. Ayrıca kıyafetinize renk katar. Normalde bunlar geleneksel kavramalardır. Bunlar Noel hediyesi için idealdir. Normalde payet ve ayna işi vardır.

9. Bayan Deri El Çantaları:

Bayan Deri El Çantaları

Deri el çantası günlük amaç için kullanılabilir. Birçok şekil ve renge sahiptirler. Normalde kot kıyafetler ve günlük elbiseler ile kullanılırlar. Bir deri el çantası bir askıda değiştirilebilir. Bazen göz alıcı hale getirmek için onlara birkaç elmas eklenir..

El çantası taşımak kötü bir fikir olabilir ve bazen pratik olmayabilir. Onu herhangi bir yerde unutabilir ve başka bir şeyi taşımanızı zorlaştırabilirsiniz. Ama bana sorarsanız, Clutch çantalar kıyafete yeni bir hava katıyor. Debriyaj çantalar çok minimal ve farklı görünüyor. Telaşsızdırlar ve sizi daha az eşya taşımaya zorlarlar. Yeni bir değişikliğe ihtiyacınız varsa ve ağırlık taşımak istemiyorsanız.