Bayan Çanta söz konusu olduğunda, Baggit markası Hindistan’da çok popüler bir kelimedir. “Öldürmek için giyinmek, giyinmek için öldürmek değil” inancına sahip olan Baggit markası 2014 yılında PETA Vegan Moda Ödülü’nü aldı. Baggit markasının kurucusu Neha Lekhi, zararsız ürünlere inandı ve Baggit’i bütünlüklü bir Hint markası olarak tanıdı. Çanta, günlük yaşamda kadınların ihtiyaç duyduğu gerekli bir aksesuardır. Kadınlar için metamorfik olarak Üçüncü El olarak da adlandırılabilir. Baggit Çantalar tüm yaş grupları arasında popüler.

baggit çanta

Bayan ve Kız Çocukları İçin Yeni Baggit Çanta Koleksiyonu:

Duruma göre kullanılabilecek farklı tip ve renklerde baggit çantalar vardır, burada trendde en yaygın olan ilk 25 Baggit Çanta belirtilmiştir..

1. Baggit Ofis El Çantaları:

Baggit Ofis El Çantaları

ŞİMDİ AL

Bu kahverengi renk bloklu kadın el çantası, koleksiyonlarında yeni ve benzersiz bir çanta. Çok bölmeli çok amaçlı giymeyi seviyorsanız, bunu yapmak iyi olabilir. İki iç bölme ve başka bir iç cep ile birlikte gelir. Sadece bu değil, renk ve tasarım göz alıcı ve hoş görünüyor, büyüleyici görünümleri tercih eden genç ve orta yaşlı kadınlar için uygun.

 • Tasarım: Kahverengi Cepli El Çantası
 • Kullanılan malzeme: PVC
 • Bakım: Tozu silmek için sadece kuru bir bez kullanın.

2. Baggit Yan Çantalar:

Baggit Yan Çantalar

ŞİMDİ AL

Bu dokulu askılı çanta, koleksiyonlarındaki yeni ve güzel bir çanta. Yan askılı çanta, şık ve sinirli güzel bir görünüme sahip uzun bir omuz askısı ile birlikte gelir. İki geniş dış bölmeye ve ayrıca bir iç bölmeye sahiptir. Günümüzün çağdaş görünümü için arkadaşlarınız ve ailenizle hızlı geziler için bu en yeni Baggit el çantasını deneyin..

 • Tasarım: Omuz Askılı Dokulu Sling Çanta
 • Kullanılan malzeme: Sentetik
 • Bakım: Tozu silmek için sadece kuru bir bez kullanın..

3. Baggit Küçük Çapraz Çantalar:

Baggit Küçük Çapraz Askılı Çanta

ŞİMDİ AL

Bu şık, elit bej Baggit çapraz askılı çanta tüm zamanların favorilerimizden biri. Bu kullanışlı ve küçük, mükemmel görünümlü kadın çantası, düğmeli, iki iç bölmeli ve çıkarılabilir olmayan askılı. Bu, en yeni baggit çanta yeni koleksiyonundan.

 • Tasarım: Düğme Kapatma Bej Küçük Çapraz Askılı Çanta
 • Kullanılan malzeme: suni deri
 • Bakım: Tozları temizlemek için torbayı temiz ve kuru bir bezle silin..

4. Baggit Deri Hobo Çantalar:

Baggit Deri Hobo Çanta

ŞİMDİ AL

Eşsiz ve yeni günlük çantaları seviyorsanız, bu Baggit deri hobo çanta sizin için mükemmel ve uygun bir seçim olabilir. Bu ten rengi kahverengi hoş hobo çanta, geniş bir bölmeye sahiptir ve çok yönlü, çok amaçlı bir seçimdir. Brunch ve akşam yemeklerinden partilere ve gezilere kadar, çanta her türlü kıyafete sığabilir ve her türlü renk ifadesi ile gidebilir. Bunun hakkında ne düşünüyorsun?

 • Tasarım: Baggit’ten Kahverengi Renkli Deri Hobo Çanta
 • Kullanılan malzeme: Deri Sentetik
 • Bakım: Tozu silmek için sadece kuru ve temiz bir bez kullanın..

5. Baggit El Çantaları:

Baggit El Çantaları

ŞİMDİ AL

Tüm çalışan kadınlar için ya da her zaman yanınızda taşıyacağınız çok şey varsa, bu baggit bej renkli el çantası olmazsa olmazlardan. Kusursuz stil ifadesi, görünüm, tasarım ve cilalı görünüm ile çanta, bir itme-kilit sistemi ve çıkarılabilir askı kayışı ile birlikte gelir – çok amaçlı bir görünüm için idealdir. Geniş bölmeler her zaman büyük bir avantajdır!

 • Tasarım: Push-Lock Sistemli ve Sökülebilir Askı Askılı Bej Renkli El Çantası
 • Kullanılan malzeme: Sentetik
 • Bakım: Tozu temizlemek için torbayı temiz bir bezle silin.

6. Baggit Sapan Çantalar:

Baggit Sapan Çantalar

ŞİMDİ AL

Baggit askılı çantalar, kadın çanta koleksiyonunda en sevilen çeşitler arasında yer alıyor. Bu özel kahverengi renk katı askılı çanta çok hoş bir parça. Bir büyük ana geniş bölme, iki iç cep, hoş bir uzun askı askısı ve ayarlanabilir boyut ile birlikte gelir. Bu kadın baggit el çantasının peluş ve cilalı görünümü bizi tasarıma oldukça çekiyor..

 • Tasarım: Üç Cepli Kahverengi Düz Renk Sling Çanta
 • Kullanılan malzeme: Sentetik
 • Bakım: Tozu temizlemek için torbayı sadece kuru bir bezle silin..

7. Baggit Spor Seyahat Çantası:

Baggit Spor Seyahat Çantası

ŞİMDİ AL

Spor çantaların sıkıcı olduğunu düşünen birçok kişi için bu Baggit spor çantası ideal olabilir. Bu şık ve sevimli spor çantası, kısa geziler ve tatiller için ideal olan çıkarılabilir bir çanta ile birlikte gelir. Çanta geniş bir bölmeye ve bir iç cebe sahiptir. Rahat ve zarif bir görünüme sahip, su geçirmez ve dayanıklıdır.

 • Tasarım: Çıkarılabilir Askılı Baggit Spor Çanta
 • Kullanılan malzeme: PVC
 • Bakım: Tozu silmek için kuru bir bez kullanın.

8. Baggit Laptop Çantası:

Baggit Laptop Çantası

ŞİMDİ AL

Bu sevimli ve şık lacivert renkli dizüstü bilgisayar üstü çanta, kadınlar için harika bir yardımcı programdan başka bir şey değildir. Şık ve ince, hafif bir dizüstü bilgisayara kolayca sığar ve iyi bir geniş bölmesiyle diğer şeyler için alan sağlar. Tüm çalışan profesyoneller ve iş kadınları için bir zorunluluktur..

 • Tasarım: Lacivert Üst Saplı Laptop Çantası
 • Kullanılan malzeme: Sentetik
 • Bakım: Sadece kuru bir bezle temizleyin.

9. Baggit Omuz Çantaları:

Baggit Omuz Çantaları

ŞİMDİ AL

Bu pembe ve leylak rengi zarif ve şık omuz çantasına aşığız. Bayanlara yönelik bu Baggit el çantası, yaş gruplarındaki modern zaman kadınları için mükemmel, büyük ve zarif, şık bir çantadır. Çanta, geniş bir bölme ve iki omuz askısı ile birlikte iki iç cep ile birlikte gelir. Bu, sinirli ve zarif elit görünümlü aksesuarları seven kadınlar için idealdir..

 • Tasarım: Pembe ve Leylak Rengi Omuz Çantası
 • Kullanılan malzeme: Sentetik
 • Bakım: Tozu temizlemek için sadece kuru bir bezle silin.

10. Baggit Bez Çantalar:

Baggit Bez Çantalar

ŞİMDİ AL

Sıkıcı bez çantalar için sızlandığımız günler geride kaldı. Bu Baggit’in sevimli tote çantası, geniş bir iç ve ayrıca çıkarılabilir bir askı kayışı ile birlikte gelir. Artık bu çantayı ister el tipi üst saplı, ister askılı rahat çanta olarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz..

 • Tasarım: Baggit’ten Çıkartılabilir Askılı Bez Çanta
 • Kullanılan malzeme: PVC
 • Bakım: Tozu temizlemek için bir silme bezi kullanın.

11. Haki Rengi Bayan Baggit Çanta:

Haki Rengi Bayan Baggit Çanta

Yaklaşık 14 inç yüksekliğinde ve 16 inç uzunluğunda sentetik bir malzeme torbasıdır. Fermuar kapamalı çeşitli bölmelere sahiptir. Daha çok gündelik ve günlük ofis giyimi olarak kullanılmaktadır. Bu tür Sentetik malzemeli çanta suya dayanıklı değildir ancak günlük kullanım için gerekli tüm eşyaları taşımaya yarar..

12. Bayan Sarı Baggit Çantalar:

Bayan Sarı Baggit Çantalar

Bu tür çantalar çoğunlukla elle taşınır. Merkezde birbirine paralel iki tutamaklı Sentetik malzemeden yapılmıştır. Yanda çıkarılabilen uzun askı aparatı da mevcuttur. Suya dayanıklı bir çanta değildir ve güneşe maruz kalma sınırlandırılmalıdır. Parlak rengi nedeniyle bir partide taşınması tavsiye edilir..

13. Şarap Renginde Baggit Kadın Çanta:

Şarap Rengi Baggit Kadın Çanta

Zarif ve zarif rengi nedeniyle profesyonel giyim için yaygın olarak kullanılır. Sentetik şarap renkli malzemeden yapılmıştır ve tek bölmeli ve zarf kapama özelliğine sahiptir. Kulplar çantanın ortasına takılır ve elle taşınabilir..

14. Baggit Siyah Bez Çanta:

Baggit Siyah Bez Çanta

Oldukça büyük bir çantadır bu tip çantaların boyu uzundur, bu da bir dizüstü bilgisayarın yüklenmesine ve diğer günlük kullanımlara yardımcı olur. Omuzda taşımaya yardımcı olan iki uzun paralel tutamağa sahiptir. Bu tür çantalar gündelik veya profesyonel kullanım için kullanılabilir..

15. Baggit’ten Laptop için Ting Tong Siyah Çanta:

Baggit'ten laptop için Ting Tong Black Bag

Erkeklerin kullandığı şık bir görünüm kazandıran askılı çantadır. Kapakta bir çevirme ile kutu şeklinde geniş bir çantadır. Askılar kişinin boyuna ve kilosuna göre ayarlanarak yandan takılır. Bu çanta, gençler tarafından bir ofis çantası veya tüm önemli belgeleri tutmak için bir seyahat çantası olarak kullanılır..

16. Çift Ton Baggit Torbası:

Çift Ton Baggit Torbası

Çift renkli deri çantadır. Herhangi iki zıt renk olabilir. Trenddeki en çift tonlu çanta Turuncu ve zeytin yeşili renkli çantalar. Bu tür çantalar derinin zengin görünümünü ortaya çıkarır. Çantanın tasarımı kendine has. Çantanın tabanı geniştir ve fermuarlı kapatma ile üstte incelir.

17. Jhuti Su Çantası:

Jhuti Su Çantası

Bu, kolej müdavimlerinin aşık olduğu çeşitli askı çantaları. Çantanın tasarımı, Jhuti malzemesinden yapılmış normal askılı çantadan farklıdır. Yandan bir askı ile üstte kavisli bir şekil oluşturan uzun bir çantadır..

18. Kızlar için Baggit Bowling Çanta:

Baggit Bowling Çanta Kız Çocuk

Zarafetin ve şıklığın simgesidir. Bu tip çantalar çok geniştir. Çantanın uzunluğu daha kısadır, ancak genişliği, kadınların ihtiyaç duyduğu tüm olası eşyaları koymak için oldukça yeterlidir. Suya dayanıklı olmayan sentetik bir çantadır..

19. Jhuti Yeşil Omuz Çantası:

Jhuti Yeşil Omuz Çantası

Bu çanta tipine Vegan Tarzı çanta denilebilir. Bu çevre dostu bir çanta. Bu çanta türü, köşelere tutturulmuş iki kulp ile altta bir eyer şekli oluşturur. Bu tür tasarım, eyer şeklini ortaya çıkarır ve omuzda taşıması kolaydır.

20. El Çantasıyla:

El Çantası ile

Bu, baggit çantaların en yeni koleksiyonudur. Bu tip çantalarda eller çanta ile birlikte tasarlanarak taşımayı kolaylaştırır ve By-Hand çanta adını alır. Ancak, yerleşik tutamağa ek olarak, yan tarafa takılı, çıkarılabilir bir askı aparatı mesleği de vardır..

21. Baggit Siyah Hobo Çanta:

Baggit Siyah Hobo Çanta

Bu geniş çanta, ihtiyaç duyulan tüm acil eşyaları ve diğer belgeleri saklamak için hala bir çanta arayan kadınlar için gereklidir. Fermuarlı ve tek kulplu ek ile sentetik malzemeden (Poliüretan) yapılmıştır..

22. Baggit’ten El Taşıma Çantası:

Baggit'ten El Taşıma Çantası

Basit, zarif bir yatak, fermuarlı kapatma özelliğine sahip geniş bir açıklığa sahip düz bir tabana sahiptir. Sap çok küçüktür, bu da sadece elle taşınmasına izin verir. Bu çanta, kompakt ancak geniş çantası sayesinde kalabalığın içinde stil ifadesini ortaya çıkarır..

23. Siyah Deri Bez Çanta Baggit:

Siyah Deri Bez Çanta Baggit

Siyah da hem erkeklerin hem de kadınların favori rengidir. Bayan çanta denilince de zengin bir görünüm olduğu için siyah deri en çok tercih edilen renktir. Çantanın tasarımı modasını anlatıyor. Yükseklik ve genişlik, iki paralel bağlı tutamak ile orantılı olarak eşittir.

24. Baggit Kahverengi Çanta:

Baggit Kahverengi Çanta

Sentetik malzemeden bir çantadır. Gençler, canlı renkleri ve her iki yanında merkezde iki kulplu oldukça geniş bir çanta nedeniyle en yaygın olarak kullanılır..

25. Kızlar için Tasarımcı Bucket Baggit Çanta:

Kız Çocuk Tasarımcı Bucket Baggit Çanta

Geniş ve şık çanta, çoğunlukla kolej müdavimleri tarafından kullanılır. Günümüzde, bir kolej sırt çantası taşıma tarzı yıkandı. Bunun yerine geniş ve trend olan çantalar bu listede kullanılıyor, kova çantaları yaygınlaştırıyor. İçeride küçük cepli tek bölme görülmektedir. Kilitleme sistemi, merkeze takılı tek bir düğme ile yapılır. Çantayı kilitlemek için jüt çuvallarda olduğu gibi ip sistemi de kullanılabilir..

Düz çanta kullanmaktan sıkılan gençler, ışıltılı taşlar veya patchwork tasarımlar yapıştırmak gibi yenilikçi ve yaratıcı tasarımları çantalarınıza deniyor. Baggit, en çok gelişen ve uluslararası tanınırlık kazanan en ünlü Hint şirketlerinden biridir. Bu değerlendirme, yalnızca pazarda tasarlanan ve satılan modaya uygun çantalar nedeniyle elde edilir ve büyümesi daha fazla tasarımcı koleksiyonunu ortaya çıkaracaktır..