Steve Madden Amerikalı bir tasarımcıdır. ‘Steve Madden’ markasının kurucusudur. Bir ayakkabı firması olarak başladı. Şimdi birçok ürüne girdi. Yeni bir değişiklik arıyorsanız, bu marka tam size göre. Steve Madden çantasıyla görünümünüze ekstra baharat ve çekicilik katın. Akıllı, sofistike ve normal çantalardan çok farklılar. Steve Madden’in sizin için doğru çantayı seçmek için pek çok seçeneği olduğundan, size çanta tipi konusunda yardım etmeme izin verin..

steve madden çanta

Alışveriş için Steve Madden Çantalarının Tasarımcı Modelleri:

İşte bayanlar için ofis ve günlük kullanım için her türlü steve madden çanta.

1. Steve Madden Siyah Çanta:

Steve Madden Siyah Çanta

Steve Madden el çantası küçük kulplara sahiptir. Çoğunlukla küçük ve orta boydur. Genç nesli hedeflediği için birçok parlak renkte geliyor. Bazen biraz serseri ve dikkat çekmek için bazı çıtçıtlar var..

2. Steve Madden Bez Çanta:

Steve Madden Bez Çanta

Ne zaman bir Tote görsem, Audrey Hepburn’ü hatırlıyorum. Bez çantalarda hayat buldu. Benzer şekilde, Steve Madden çantaları parlak ve taze. Doğru miktarda sofistike ve sınıfa sahipler. Akşam elbiseniz için mükemmeldir.

3. Steve Madden Çapraz Çanta:

Steve Madden Çapraz Çanta

Bir eğlence parkına akşam randevusu veya basit bir yürüyüş yapacaksanız, Steve Madden’in çapraz askılı çantası tam size göre. Ekstra çaba sarf etmeden şık ve havalı görünüyorsunuz. Onları kot veya etekle giyin; görünüşünle doğru şekilde flört edecekler.

4. Steve Madden Çanta Btalia:

Steve Madden Çanta Btalia

Sofistike ve her mevsime uygun bir silüet olan uygun bir tasarımcı ürünü arıyorsanız. Bu yumuşak yapılı bir çantadır. Görünümünüzde harikalar yaratacaktır. Suni deri malzemeden tereyağlıdır. Çoğunlukla yumuşak pastel tonlarda gelir.

5. Hobo Steve Madden Çantası:

Hobo Steve Madden Çanta

Steve Madden’in hobo çantası, kısa saplı küçük ila orta boy bir çantadır. Oynak olmaları amaçlanmıştır; dolayısıyla bir dizi renkte gelirler. Onları etek ve kot ile giyebilirsiniz. Sadece taşıması eğlencelidir ve size taze bir hava verir.

6. Steve Madden Çantasını Debriyaj:

Debriyaj Steve Madden Çanta

Steve Madden’ın el çantası, diğer koleksiyonuna benziyor. Aynı zamanda parlak, renkli ve şık. Resmi akşam yemekleri için arkadaşlarınızla akşam dışarı çıkmak için kullanabilirsiniz. Çok büyük değil, ancak temel eşyalarınızı saklamak için yeterli alana sahip..

7. İki Omuz Steve Madden Çantası:

İki Omuz Steve Madden Çanta

Bir spor çantasının daha klas bir versiyonunu arıyorsanız, o zaman iki omuz Steve Madden çantadır. Çoğunlukla arkadan gelir. Ofis için kullanabilirsiniz. Çok zengin bir görünüme ve gençliğe sahiptir. Yarı resmi bir toplantı için seveceksiniz.

8. Eyer Steve Madden Çanta:

Eyer Steve Madden Çanta

Plaj, bahçe ve hatta köpek gezdirme gibi mükemmel bir gün için şık ve taze bir çantaya ihtiyacınız var. Steve Madden çantası sizin için doğru seçim. Yeni bir görünüm elde etmek için pek çok renk ve tasarım arasından seçim yapabilirsiniz..

9. El Çantası Steve Madden Çantası:

El Çantası Steve Madden Çanta

At binicileri için bir el çantası oluşturuldu. Ellerini serbest bırakmaları gerekiyordu, böylece onu bir askı gibi taşıyacaklardı. Bu Steve Madden çantası kıyafetinize enerji verir. Açık havada da kullanabilirsiniz. Orta boy geliyorlar.

Yeni bir stil ve biraz sofistike bir gençlik oyunu arıyorsanız, Steve Madden çantası tam size göre. Çok gürültülü olmadan sizin ve herkesin dikkatini çekerler. Görünümünüze cazibe katmak için yeni pastel renkleri deneyin.