Kalemler, giden her okulun elinde en yaygın bulunanlardır, evlat. Kalemle el işleri yapmak, bugünlerde öğrencilere okul projeleri için iyi bir fikir olacak..

Çocuklar ve Okul Öncesi Çocuklar İçin En İyi Kalem El Sanatları Tasarım Fikirleri:

Çocuğunuzun kalemleri daha fazla kullanmasını sağlamak için kalemleri çekici hale getirmek için bazı harika kalem işi fikirleri.,

1. Oyuncak Figür Kalem Topper:

Oyuncak Figür Kalem Topper

Çocuğunuzun kendisi tarafından kolayca yapılabilir. Sadece ondan en sevdiği oyuncak figürünü kullanmasını isteyin. Bir boru temizleyici alın ve ortasından kalemin arkasına sarın. Oyuncak figürünüzü kalemin üzerine yerleştirin ve boru temizleyiciyi sıkıca tutarak oyuncağın etrafına sarın..

2. Tüylü Kalem Topper:

Tüylü Kalem Topper

Renkli tüylü kalem kabanları yapın. Bu güzel bir kalem işi fikri. Yağlı kağıt şeritleri kesin ve ikiye katlayın. Onları tüy şeklinde kesin ve istediğiniz renge boyayın. Onları bir parça hindistancevizi veya ip ile kaleme bağlayın. El sanatları dükkanlarında kolayca bulunabilen renkli tüyleri de kullanabilirsiniz..

3. Kalem Topper Batman El Sanatları:

Kalem Topper Batman Craft

Kara Şövalye Yükseliyor, kaleminizde yükselmesine izin verin. Siyah kart sayfasında yarasa şekillerini kesin. Siyah kart sayfanız yoksa, beyaz sayfa kullanın ve siyaha boyayın. Gözler için iki oynak göz veya kırmızı düğme yapıştırın. Bunu kalemin üstüne yapıştırın ve Batman’inizi dışarı çıkarın..

4. Kalem Toppers Kalp El Sanatları:

Kalem Toppers Kalp El Sanatları

Bu Heart Pencil Toppers zanaat tasarımlarının yapılması kolaydır ve Sevgililer Günü için özel olabilir. Bunlar, Sevgililer Günü Kartınızla mükemmel bir hediye olabilir. Tek ihtiyacınız olan Kırmızı, Beyaz ve Pembe boru temizleyicileri ile kırmızı, beyaz ve pembe kalemler. Sevgililer Günü Temalı Kalemleri bile kullanabilirsiniz. Her kalem için iki renkli boru temizleyici kullanın. Onları iki kez sarın, üstte bir halka bırakın ve tekrar iki kez sarın. Bir kalp şekli oluşturmak için döngüye basın.

5. Çiçekli Kalem Dekorasyon El Sanatları:

Çiçekli Kalem Toppers

Bu, tüm kızların sevdiği klasik bir Kalem süsleme çiçek sanatıdır. Grafik kağıdından renkli çiçekleri veya düz beyaz kart kağıdına kesilmiş renkli çiçekleri kesin. Farklı boyutlarda kesebilir ve renkli bir etki elde etmek için bunları üst üste yapıştırabilirsiniz. Yeşil bir boru temizleyicisine bantlayın ve kurşun kaleme yapıştırın. Çiçekler için kağıt yerine renkli keçeler de kullanabilirsiniz. Bu, bebeğinizin etrafta gösteriş yapması için yaratıcı bir Kalem çiçek sanatıdır..

6. Canavar Kalem Topper:

Canavar Kalem Topper

Bunun için ihtiyacınız var – renkli levha veya keçe, yapıştırıcı, makas, kıpır kıpır gözler. Sadece 2 inç genişliğinde renkli bir şerit alın, keçe bile kullanabilirsiniz. Yatay olarak 1 inç boşluk bırakarak şeritler kesin. Şeridi kalemin üst ucuna kadar yuvarlayın ve kenarlarını yapıştırın. Kesilen şeritleri genişletin ve kıpır kıpır gözler ekleyin. Ve kaşlar için siyah küçük şeritler yapıştırın. ile bile çizebilirsin

7. Yel Değirmeni Kalem Topper:

Yel Değirmeni Kalem Topper

Gerçekten hareket eden, 3 cm büyüklüğünde kareler alan ve onları yel değirmenine katlayan gerçek bir klas kalem kabı. Merkeze yapıştırın ve yel değirmeninin dönmesini sağlamak için ortasından bir iğne delin. Pimin üzerine büyük bir düğme takın. Pimin sivri ucunu kalemin lastiğinden geçirin. Kauçuk yoksa, boru temizleyicisine iğneleyebilir ve boru temizleyiciyi kurşun kalemin etrafına sarabilirsiniz. Kıpır kıpır bir Yel Değirmeni – klas değil mi?

8. Cadılar Bayramı Kalem Topper:

Cadılar Bayramı Kalem Topper

Cute Halloween Pencil Topper Craft, bunun için pamuk toplarına, farklı renklerde keçelere, oynak gözlere, boru temizleyicilerine ve ipliğe ihtiyacınız var. Pamuk topunu büyük bir kare keçe parçasıyla örtün. Üstteki kalemi keçenin kalan ucuyla kapatın ve bağlayın. Kıpır kıpır gözleri yapıştırın. Ağzı beyaz bir keçeli kalemle çizebilir ve saça siyah yün ekleyebilirsiniz..

9. Meyve Kalemi Topper El Sanatları:

Meyve Kalemi Topper Craft

Bunlar, Çocuklar ve Okul Öncesi Çocuklar için harika kalem el işleri. Onlardan toksik olmayan renkli kil ile güzel kalem kabanları yaratmalarını isteyebilirsiniz. Meyvelerini ve renklerini de öğrenebilirler. Onlara temellerini öğretmenin eğlenceli bir yolu.

Kalemler, okula giden her çocuğun elinde bulunan bir kırtasiye malzemesidir. Sevimli ve renkli Kalem kabanları yaratmalarına yardımcı olun. Kalemleri canlandırabilirsiniz ve çocuklar onları tekrar tekrar kullanmayı sevecektir. Her gün şık kalemlerle okula gönderebilirsiniz..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.