Aslan ormanın kralıdır. Bütün çocuklar aslanın yelesini sever. Büyük kedinin hayranıysanız, bu harika aslan el sanatlarından bazılarıyla devam edin. Bu tür hayvanat bahçesi el sanatları çok eğlenceli. Çocuklar ormanın büyük hayvanı hakkında daha fazla bilgi edinirler. Büyük bir zanaat fikirleri koleksiyonu var.

Çocuklar ve Yeni Yürümeye Başlayan Çocuklar İçin En İyi Lion Craft Tasarım Fikirleri:

İşte birkaç Aslan sanatı, aşağıdan en iyi 9 Aslan sanatından birini seçin,

1. Kağıt Tabak Aslan El Sanatları:

Kağıt Tabak Aslan El Sanatları

Hayvanat bahçesini ziyaret ediyorsanız, devam edin ve çocuklar için kağıt tabak aslanlar yapın. Onlara kükreyeceklerdi. Bu, her yaştan çocuklar için harika bir zanaat. Tek ihtiyacınız olan birkaç kağıt tabak, el işi kağıdı ve biraz şaşkın gözler. Aslan için yuvarlak bir yüz yapın. Yele yapmak için plakanın dış kısmını kesin. O gözleri düzeltin ve kağıt aslanınız kükremeye hazır. Bu güzel bir aslan kağıt zanaat.

2. Ayak İzi Çatal Aslan El Sanatları:

Ayak İzi Çatal Aslan El Sanatları

Görüntü Kaynağı: emmaowl.com

Aslanı ayak izleri ve çatallarla boyamak çok eğlenceli bir aktivitedir. Tek yapmanız gereken kraft kağıdına ayak izinizi almak ve onları soğutmak. Bir çatal alın ve boya kullanarak yele yapın. O gözleri ve bıyıkları koy. Sen aslan o şirin ayak izlerinle hazırsın. Bu çocuklar için güzel bir aslan zanaat.

3. Strafor Kupası Aslan El Sanatları:

Strafor Kupası Aslan El Sanatları

Çocuklar bu fincan aslanlarla eğlenebilir. Bunları yapmak için ihtiyacınız olan tek şey strafor bardaklar ve renkler. Yele yapmak için bu kapları kesin ve yelenin uçları yukarı kıvrılacak şekilde ısıtın. Onları renklendirin. Büyük kedi için güzel gözleri ve ağzı düzeltin. Çocuklarınızın, onlar için çok eğlenceli bir zanaat olacak olan zanaat için bardakları ısıtmalarına yardım ettiğinizden emin olun. Bu okul öncesi çocuklar için güzel bir aslan zanaat olabilir.

4. Şerit ve İplik Aslan El Sanatları:

Şerit ve İplik Aslan El Sanatları

Çocuklarla çalışmak çok eğlenceli. Onlara renkli el işi kağıdı verin ve birkaç turuncu ve sarı kurdeleyi kesin. Çocuklar bu kurdeleleri aslanın yuvarlak yüzüne yapıştırırlardı. O pörtlek gözlerini düzelt. Renkli kurdeleler havada uçuşur ve büyük kediye güzel bir görünüm verir. Bunlar yeni yürümeye başlayan çocuklar için sevimli aslan el sanatları.

5. Çin Aslanı Kukla El Sanatları:

Çin Aslanı Kukla El Sanatları

Çocuklar bu aslanı Çin Yeni Yılı’ndaki aslan dansı gibi aşağı yukarı dans ettirebilir. Bunlar sevimli kuklalar. Sadece el işi kağıtları, birkaç şekerleme çubuğuna ihtiyacın var. Aslanın yüzünü kesin ve renklendirin. Onları dondurma çubuklarına yapıştırın. Çocuklar, Çin Yeni Yılı’nı kutlarken neşeyle kükreyerek dolaşırlardı. Bunlar güzel aslan zanaat fikirleri.

6. Aslan Megafon El Sanatları:

Aslan Megafon El Sanatları

Bu aslan temalı megafonla çocukları şaşırtın. Bu sevimli telefonlarla etrafta kükremeyi çok isterler. Bu şehirde güzel bir orman olur. İhtiyacınız olan tek şey, bunları yapmak için inşaat kağıdı ve yapıştırıcı. Her yaştan çocuğun sevdiği çok kolay aslan kral el sanatları.

7. Kalp Aslan Kağıt El İşi:

Kalp Aslan Kağıt El İşi

Çocuklar için kolay bir zanaattır. Kraft kağıtlarını kalp şeklinde kesin ve baş ve gövde için sabitleyin. Aslan için yele ve gözler yapın. Bir kuyruğu düzelt. Aslan kükresin. Çocukların kalp şekillerini kesmelerini ve yapıştırmalarını sağlayın. Bu çok eğlenceli. Bunlar, çocukların yapması ve eğlenmesi için basit aslan el işleri..

8. Aslan Maskesi El Sanatları:

Aslan Maskesi El Sanatları

Basit bir aslan maskesi çok eğlenceli. Bunları Cadılar Bayramı’nda veya bazı eğlenceli etkinliklerde kullanabilirsiniz. Bunları yapmak için sadece birkaç kağıt tabak ve renkli kağıtlara ihtiyacınız var. Bu maskelerle arkadaşlarınızı korkutup kaçırabilirsiniz. Aslan kükremesi çok eğlenceli. Ormanda olduğunuzu hissediyorsunuz. Bunlar harika aslan sanat ve el sanatları fikirleri.

9. CD Aslan El Sanatları:

CD Aslan El Sanatları

CD’lerden yapılmış aslan zanaatını hayal edebiliyor musunuz? Bu harika bir zanaat. Kullanılmayan CD’leri alın. Onları büyük bir kraft kağıdına dikin ve renklendirin. Bazı pörtlek gözleri düzelt ve yele yap. Harika bir CD aslanı alırsın. CD’den yapılmış bir aslan tamamen eğlenceli bir şey. Şimdi bu CD’lerle biraz müzik çalmayı deneyin. Bu harika bir aslan zanaat.

Aslan el sanatları çocuklar için çok eğlenceli. Bu el işi kağıtları ile oynamalarını sağlayın. Kükremeyi ve güzel kurnaz aslanlar yaratmayı çok isterler. Hayvanat bahçesini ziyaret ederek onları şaşırtın. Bu aynı zamanda öğrenme yeteneklerini de geliştirir..

Görüntüler Kaynağı: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9.