İnek el işleri, çocukların yapmaktan zevk aldığı bir başka harika hayvan temalı el işidir. Eğlenmeleri için bu güzel fikirleri yapın.

Çocuklar ve Okul Öncesi Çocuklar İçin En İyi İnek El Sanatları ve Fikirleri:

İşte kesinlikle beğeneceğiniz birkaç inek sanatı,

1. İnek Antetli El Sanatları:

İnek Antetli Kağıt El Sanatları

Çocukların okul etkinliği için bu sevimli inek zanaatını yapmasına yardım edin. Bu antetli kağıt, basit antetli kağıdın üstünde bir inek resmine sahiptir. Çocuklar ineği çıkartmalar ve işaretleyicilerle süsleyebilir.

2. Şeker Çubuğu İnek El Sanatları:

Şeker Çubuğu İnek El Sanatları

Başka bir havalı ve basit tasarım, şekerli inek. Çocukların bir ineğin kafasını şeker çubuğuna bağlaması gerekiyor. Ağzın yanına yeşil kağıt otu da ekleyebilirler. Bu harika bir inek zanaat fikri. Birkaç dondurma çubuğunuz varsa, bu zanaatı çocuklarınız için de yapabilirsiniz.

3. Giysi Pimi İnekler El Sanatları:

Giysi Pin İnekler Zanaat

Bu kolay çiftlik hayvanı zanaatı, ineklerin kesilmesiyle yapılır. Dört mandal kullanarak her bir ineği ayağa kaldırabilirsiniz. Bunlar, farklı hayvanlarla aynı şekilde bütün bir çiftlik avlusu inşa edebileceğiniz için okul öncesi çocuklar için inek el işleri kadar sevimli. Bu, masanızı evde dekore etmek için iyi bir fikir.

4. Bir Zanaat Olarak Dans Eden İnek:

Bir Zanaat Olarak Dans Eden İnek

İneğin bacaklarını ince çizgiler halinde göstererek bu zarif dans eden ineği yapın. İneğin diğer kısımları kağıttan kesilerek yapılabilir. Çim de eklenebilir. Bu, küçük çocuklar için inek el sanatları olarak çocuklar için güzel. Komik zanaat, çocuklarınızın yüzünde kesinlikle mil verir, bu fikri deneyin.

5. Hediye İnek Çantalarını İade Et:

İade Hediye İnek Çantaları

İşte bir doğum günü partisini bitirmenin güzel bir yolu. Çocukların inek şeklinde süslenmiş bu sevimli iade çantalarını yapmalarına yardım edin. Çocuklar için inek zanaatı popüler ve yapması eğlenceli olacak. Parti bittiğinde arkadaşlarına dağıtmak için ihtiyaç duydukları kadarını yapabilirler. Çocuklarınızın doğum günü partisinde bu tür bir hediye vermek iyi ve güzel bir fikir..

6. 3D İnek:

3D İnek

Bu eski bir kutuyu geri dönüştürmenin güzel bir yolu. Bu kutu, tuvalet kağıdı ruloları ayak olarak kullanılarak ineğe dönüştürülür. Yüzden bir kesim ekleyebilir ve kutuyu siyah noktalarla süsleyebilirsiniz. Bunlar, çoğu çocuğun keyif alacağı eğlenceli inek zanaat projeleridir..

7. İnek Maskesi:

Bu güzel inek maskesini bir kostüm partisi veya sadece inek takdir günü için yapın. Kağıt tabak siyah noktalarla süslenmiştir ve gözler için oyulmuştur. Bir kurdele de ekleyebilirsiniz. Pembe bir ağız yapın ve gülümsemeyi doldurun. Bu inek sanatı ve sanatı, çocukları meşgul etmenin harika bir yoludur.

8. İnek Parti Şapkaları:

İnek Parti Şapkaları

Bu, tüm çocukların giymeyi seveceği harika bir parti şapkası fikri. Koni parti şapkası siyah noktalar ve gözlerle süslenmiştir. Koninin üstü siyaha boyanmış ve küçük kulaklar takılmıştır. Pembe bir ağız dokunuşu tamamlıyor. İnek desenleri el sanatları yapmak çok eğlenceli.

9. Tuvalet Kağıdı Rulosu İnek:

Tuvalet Kağıdı Rulo İnek

Birkaç basit adımla bir tuvalet kağıdı rulosunu sevimli bir ineğe dönüştürün. Rulo, önde bacakları ve yüzü şekillendiren ince kağıtla süslenmiştir. Tam bir görünüm için ineğin lekelerini ekleyin. Bu inek kağıt zanaat da çok popüler.

İnek el sanatları, çocuklara bu çok yönlü hayvanı öğretmenin güzel yollarıdır. Çocukların giymesi için inek kafa bandı zanaatını da yapın.

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.