5 Eylül, her yıl tüm dünyada, aynı zamanda Dr. S. Radhakrishnan’ın doğum günü olan Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. Bu gün, temelde çocuklara parlak bir gelecek vermedeki katkılarından dolayı öğretmenleri takdir etmek için kutlanır. Öyleyse neden onlara bazı özel hediyelerle teşekkür etmiyorsunuz?!

Öğretmenler Günü için En İyi El Sanatları:

İşte öğretmenlere benzersiz hediyeler vermek için yaygın olarak kullanılan bazı öğretmenler günü zanaat fikirleri..

1. Lego’dan Tutucu:

Çocuklar için Öğretmenler Günü El Sanatları Fikirleri

Bu kesinlikle öğretmeniniz için ilginç bir öğretmenler günü zanaatı olacaktır. Lego oyununun tuğlalarından yapılmış, masalarda çalışırken kırtasiye malzemelerini cep telefonları ile birlikte saklamak için sıkı ve güvenli bir tutucu sağlar..

2. Teşekkürler Çiçek Saksısı:

çiçek saksısı teşekkür ederim

Öğretmenler günü için en iyi sanat ve zanaat fikirlerinden biri de teşekkür saksısıdır. Saksı, öğretmeninizin en sevdiği çiçekleri taşıyan terazinin bir kenarı ile yapılır ve büyümeye yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..

3. Öğretmenin Parçaları:

Öğretmenler Günü için Öğretmen El Sanatlarının Parçaları

Okul öncesi çocuklar için öğretmenler günü el işleri, öğretmen diyagramının bölümleri olmadan eksik kalacaktır. Görüntü, vücut bölümlerini ve taşıdığı işlevleri açıklayan bir öğretmen portresi içerir. Ayrıca öğrencilerin öğrenmesine yardımcı olur. Öğretmenler gününde eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, o zaman bu tür basit ama eğlenceli zanaat öğretmeniniz için sizin olacaktır..

4. Takdir Ağacı:

Okul Öncesi Çocuklar için Öğretmenler Günü El Sanatları Fikirleri

Bir takdir ağacı, öğretmenler için görüşlerini veya duygularını paylaşan çeşitli öğrencilerden küçük notlar içeren en iyisi olacaktır. Öğretmenler için bu tür el sanatları hediyeleri, üzerlerinde isimleri olan öğretmenlere de bir not verir..

5. En İyi Öğretmen Taçları:

En İyi Öğretmen Taçları

En sevdiğiniz öğretmene özel bir onur vermek ister misiniz! Güzel taçlar yapan öğretmen hediyeleri için zanaat fikirleri ideal bir yoldur. Kronlar, inci ve diğer tılsımlarla süslenmiş çeşitli tasarımlara sahip karton kağıtlardan yapılmıştır..

6. Kişiselleştirilmiş Çiçek Saksısı:

Öğretmenler Günü için Kişiselleştirilmiş Çiçekli Saksı El Sanatları

Öğretmeninize en sevdiği öğrencilerinden oluşan bir koleksiyon hediye etmek istiyorsunuz! Öğretmenler için bu zanaat fikri, gereksinimlerinizi karşılayacak şeydir. Tencere, öğrencilerin merkezi bir görüntüsü verilen kağıtlardan yapılmış ayçiçeklerini içerir. Öğretmenler gününde öğretmeninize bir zanaat hediyesi olarak güzel bir fikir.

7. Apple’a Mesaj Gönderin:

Apple'a Mesaj Gönder

Sınıf arkadaşlarından bir sürü mesaj hediye etmeyi düşünüyorsun! Çeşitli kağıt parçalarından yaratıcı bir elma yapın ve öğretmeniniz için elma taşıyan bir mesaj oluşturun. Kağıdın kenarı kırmızı renkte yapılmıştır ve üst kısmında bir isim yazısı ile her katlamada mesajlar taşır.

8. Kelebek Yazdır:

Çocuklar için Öğretmenler Günü El Sanatları Fikirleri

Okul öncesi çocuklar için öğretmenler günü el sanatları, öğretmenlere hediye vermenin kabul edilebilir bir yolu haline geldi. Kelebek, yan tarafında kişiselleştirilmiş bir mesajla bir kelebek oluşturan çeşitli renklerde ayak baskıları ile yapılmıştır..

9. El Yapımı Çerçeve:

Öğretmenler Günü için El Yapımı Çerçeve Elişi

Benzer şekilde baskı seçeneği ile yapılan bir diğer tasarım da sanat ve zanaatın bir parçasıdır. Çerçeve, öğretmenin adı ve parti detayları ile en iyi beş noktasını içeren kartondan el kesimi ile yapılmıştır. Bu zanaatı kendi bölümünüzdeki arkadaşlarınızın ekibiyle birlikte öğretmeninize hediye edebilirsiniz, bu tür el sanatları özel bir beğeni dokunuş anı verir..

Öğretmenler günü zanaatı, öğretmenlere unutulmaz bir şeyler dilemek için yeni bir teknik oldu. Pahalı hediyeler yerine, bu ev yapımı ürünlerin yaratıcı bir şeyler öğreten Çevre Dostu bir seçenek olduğu kanıtlandı.

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.