Havalar ısınıyor ve birçok böcek ve böcek sürünüyor. Çocuklarınıza hem çok eğlenceli hem de biraz eğitici olacak bu oyuncak arabaları yapmaları için bir şans verin. Bunları yapmak için az miktarda hammaddeye ihtiyacınız var. Çocuklar bu vızıldayan böcekleri yapmayı çok isterdi.

Çocuklar ve Yeni Yürümeye Başlayan Çocuklar İçin En İyi Böcekler ve Böcekler:

İşte birkaç böcek ve böcek el işi, en iyi 9 böcek ve böcek el işi arasından seçim yapın,

1. Lady Bug Kağıt Tabak El Sanatları:

Lady Bug Kağıt Tabak Craft

Kağıt tabaklar ve birkaç renkle sevimli uğur böceği zanaatı yapın. Çok güzel görünüyor. Onlara güzel kırmızı ve siyah renkler verin. Çocuklar onları yapmayı çok isterdi. Çok basit bir zanaattır. Çocuklar bu araba seslerini çıkarır ve bu sevimli böceklerle evin içinde dolaşırlar..

2. Dragon Fly Craft:

Ejderha Sineği El Sanatları

Her yaştan çocuklar için güzel bir böcek zanaat, yaz aylarında çocuklar bu yaratıklar hakkında bilgi sahibi olmayı çok isterler. Bu böceklerin anatomisini de açıklayabilirsiniz. Çocukları eğitmenin eğlenceli bir yolu. Onları yapmak için sadece birkaç renkli kağıda ve boncuklara ihtiyacınız var. Çocuklar bu sineklerle koşardı.

3. Gökkuşağı Kelebek Mantar El Sanatları:

Gökkuşağı Kelebek Mantar El Sanatları

Güzel bir böcek zanaattır. Çocuklar için harika bir yaz zanaat. Mantarlarla parlak renkli kelebekler yapabilirsiniz. Bu mantar zanaat süper kolaydır. Biraz pürüzlü gözlere ve kanatlara ihtiyacın var, o zaman kelebeklerin hazır. Çocuklar onlarla bahçede koşmayı çok ister.

4. Salyangoz Kağıt El İşi:

Salyangoz Kağıt El Sanatları

Bu küçük sarmal salyangozlar sizi gülümsetecek. Çocuklar bu yavaş hareket eden salyangozlara bayılacak. Bu, sevgi dolu okul öncesi böcek el sanatlarını yapar. Çocuklar yumuşakçalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmayı çok isterler. Tek ihtiyacınız olan el işi kağıtları, renkler ve boru temizleyicileri. Kağıtları yuvarlayın ve spiraller yapmak için bükün. O küçük gözleri düzeltin ve salyangozlarınız bahçede hareket etmeye hazır..

5. Bumblebee Bookmark Craft:

Yaban Arısı Yer İşareti El Sanatları

Bu, yer imleri yapmak için güzel bir fikir. Bunlar çocuklar için eğlenceli böcek el sanatları. Bombus arısı başlı bir kitap ayracı çocuklar için çok eğlenceli olurdu. Tek ihtiyacınız olan birkaç boru temizleyicisi, boya yapıştırıcısı vs. Böyle güzel yer imleri yapabilirsiniz. Bu yer imleri, çocukların kitap okumasını ve kullanmasını sağlayacaktır. Çocuğunuza bu kitap ayraçlarıyla okuma alışkanlığı kazandırmak çok eğlenceli olacak..

6. Örümcek Parmak Kukla El Sanatları:

Örümcek Parmak Kukla El Sanatları

Bu böcek el sanatları çok eğlenceli. Ürpertici, sürünen örümcekler el sanatları için iyi bir fikir olurdu. Örümcek kuklaları, çocukların zanaat yapmaktan zevk almasını sağlayacak. Cadılar Bayramı yaklaşırken yetişkinler için de güzel bir fikir olabilir. Bunlar okul öncesi çocuklar için iyi böcek el sanatları. Basit malzemelerle örümceklerin korkutucu ve ürkütücü görünmesini sağlayabilirsiniz..

7. Böcek Kafa Bandı El Sanatları:

Böcek Kafa Bandı El Sanatları

Bu sevimli ve sevimli saç bantlarını yapabilirsiniz. Bunlar küçük çocuklar için güzel böcek el sanatları. Tek ihtiyacınız olan pipo temizleyicileri ve kağıt torbalar. Şeridi çocuğunuzun kafasına sarın ve işaretleyin. Antenleri yapmak için boru temizleyicileri kullanın. Güzel bir buggy görünümü vermek için onları bükün. Saç bantları çocuklar için çok eğlencelidir. Bu sevimli gruplarla evin etrafında oynarlardı.

8. Doku Kağıt Arı El Sanatları:

Doku Kağıt Arı El Sanatları

Çocuklar için ideal bir zanaat. Bu sevimli arıları yapmak için kağıt mendil kullanılabilir. Vızıldayan arılar çocukları çıldırtır. Onları oluşturmak için kağıt mendil ve bazı yapışkan kalemler kullanabileceğiniz çok basit bir zanaat. Bu arılar için büyük, pörtlek gözler kullanın. Antenleri için spiraller yapın. çok güzel görünüyorlar.

9. Yumurta Karton Tırtıl El Sanatları:

Yumurta Karton Tırtıl El Sanatları

Bu tatlı yumurta kartonu tırtıl el işleri, çocuklar ve küçük çocuklar için ideal böcek el işleridir. Bu tırtılların gövdesini yapmak için yumurta kartonlarını yeniden kullanabilirsiniz. Onları renklendirin ve antenlerle sabitleyin. Önde biraz pürüzlü gözler yapın. Bu tırtıllar, çocuklar için sevimli bir zanaat yapıyor. Bunlar kesinlikle bazen güzel kelebeklere dönüşecekti..

Çocuklar böcekler ve böcekler hakkında daha fazla bilgi edinebilir. Anatomilerini kontrol edebilirler. Eğlenirken bir şeyler öğrenmek iyidir. Çocuklar bu ürkütücü örümcekleri, tırtılları vs. yapmayı gerçekten çok seviyorlar. Bahçede gerçek böceklerle oynuyormuş gibi oynarlardı..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9.