Şemsiye zanaat, zanaatın yeni bir tasarımını yapmak için benzersiz bir fikirdir. Farklı türde şemsiye desenleriyle farklı el sanatları yapılır; bu tür el sanatları daha çok yağışlı mevsimlik zanaatlara işaret etmektedir. Şemsiye zanaat ödevleri her yaştan çocuk için mükemmeldir.

Kağıt ve Diğer Öğelerle Çocuklar İçin En İyi Şemsiye El Sanatları Dekorasyon Fikirleri:

İşte farklı görünen birkaç şemsiye el işi, resimli çocuklar için en iyi 9 şemsiye el işi fikrinden birini seçin,

1. Basit Renkli Şemsiye:

Basit Renkli Şemsiye

Bu şemsiye süsleme zanaat türü için renkli kağıtlar kullanılması gerekir, bu işi hasır borular kullanarak yapmak için uygun ölçülerde küçük kağıt parçalarına ihtiyaç vardır. Evimizde kolaylıkla bulacağımız saman ve renkli kağıtlar. Kağıt şemsiye zanaat, bunu yapmak için ekstra taslak veya tasarım gerektirmez. Onları Noel’de de dekorasyon için kullanabilirsiniz..

2. Kapı Asma El Sanatları:

Kapı Asılı Şemsiye El Sanatları

Bu tip el işi şemsiyeler daha çok festival mevsimlerinde kullanılır; Bu, eve iyi bir görünüm veren dekoratif bir zanaat tarzıdır. Bu asılı bir çan türüdür. Zanaat için Terrycloth kullanılan malzeme. Bu tamamen el yapımı ve her filin farklı bir rengiyle asılı beş fil. Kapı asma bu tip zanaat oturma odası asma için uygun olacaktır..

3. Parti Şemsiye Çubukları:

Parti Şemsiye Çubukları

Bu, eğlence için ve bir parti için kullanışlıdır ve bu, içkiye serin bir görünüm veren güzel bir çubuk koleksiyonudur. Bir parti planlıyorsanız ve içmeyi seven arkadaşlarınız varsa, bu tür çubuklar misafirperverliğinize hoş bir dokunuş katıyor. Bu el sanatları, parke cilalı çubuklar kullanılarak yapılmıştır. Her çubuk için farklı renk türleri elde edin. Çoğunlukla dekore edilmiş şemsiye zanaat, diğer el sanatları ile karşılaştırıldığında en iyi görünüyor.

4. Kağıt Tabak El Sanatları:

Kağıt Tabak Şemsiye El Sanatları

Çoğunlukla çocuklar tarafından yapılan bu zanaatta çocuklar. Plaka kağıdına veya tabloya bir şemsiye resmi çizin ve farklı renklerle de renklendirin, çok çekici zanaat yapmak için tasarımcıya bir dokunuş veya parıltı verin. Çocuklar için şemsiye zanaatında, şemsiye yapmak için herhangi bir plastik tabak veya herhangi bir şey kullanabilirsiniz. Bu, çocukların yatak odası duvar dekorasyonu için mükemmeldir..

5. Nakış El Sanatları:

Nakış Şemsiye El Sanatları

Bunlar el sanatları için en havalı şemsiyeler ve farklı etnik renklerde de alacaksınız. Bu tamamen el yapımı zanaat koleksiyonları tarafından ve özellikle yaz sezonu için yapılır. Bu sadece pamuklu bezler kullanılarak yapılabilir. Bu tür zanaatları geleneksel sanatçılardan da alacaksınız. Sevdiklerinize hediye etmek için güzel renk tonlu bu zanaatı alın.

6. Promosyon El Sanatları:

Promosyon Şemsiye El Sanatları

Kamusal alanda tanıtım yapmak ve bir marka imajı oluşturmak istiyorsanız, bu tür zanaat fikirleri iyi bir seçim olacaktır. Marka sunumunuzun yazdırılabilir şirket adı güzel bir hile ve kullanımı kolay olacaktır. Gelecekteki markanız için bu tür özelleştirilmiş şemsiye zanaatını edinin.

7. Küçük Şemsiye El Sanatları:

Küçük Şemsiye El Sanatları

Küçük sarı kağıtlarla yapılmış küçük şemsiye el sanatları. Kağıtları küçük oval şekilde kesin ve bunun için bir çubuk alın. Şemsiyenin tasarımı da evde görüntü amaçlı kullanılmakta ve katlanmış şemsiye olarak yer almaktadır. Bu, ev vitrininizi dekore etmenin basit bir yoludur veya bunu bilgisayar masanıza da koyabilirsiniz..

8. Bebek Şemsiye El Sanatları:

Bebek Şemsiye El Sanatları

Küçük çocuklar için yapılan şemsiye el sanatları, bir hayvanın, kuşun veya herhangi bir şeyin şemsiye yaptığı bir şemsiye gibi. Küçük çocuklar bu şemsiye zanaatının tadını çıkaracaklar; bu tür el işleri yaparken eğlenmeyi severler. Bu şemsiye zanaatını en basit şekilde yaparken çocuklarınıza rehberlik edin.

9. El Boyalı El Sanatları:

El Boyalı El Sanatları

Bu şemsiye için boya silinemez olacaktır. Bu otomatik olarak açılır ve normal şemsiyeler gibi manuel olarak da kapatabilirsiniz. Bu şemsiye çerçeveleri el sanatları, kadınlar ve kızlar için özel olarak tasarlanmıştır, bu nedenle bunlar omuz çantalarına da mükemmel uyum sağlar. Güneşli ve yağışlı mevsimde kullanışlı olan bu, naylon kumaştan yapılmış güzel bir işçiliktir..

Şemsiye el sanatları evinizin iç mekanı için çok faydalıdır, el yapımı el sanatları yapmak istiyorsanız, bunlar kesinlikle oturma odanız veya yatak odanız için daha iyi bir görünüm sağlayacaktır. Bu şemsiye el sanatları için yaratıcı fikrinizi deneyin.

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.