Hey, herkes kar ve kar taneleri ile oynamayı sever, küçük olan kar topu yapabilir ve onlarla oynayabilirsiniz, çocuklar bunu genellikle kartopu yaparak ve birbirlerine atarak yaparlar..

Çocuklar ve Yetişkinler İçin En İyi ve Kolay Kar Tanesi El Sanatları:

Evinizde gösteri parçası olarak saklamak veya odanızı onunla süslemek için yapabileceğiniz bazı harika kar taneleri el sanatları şunlardır, en iyi 9 kar tanesi zanaatı aşağıdaki gibidir..

1. Parıltılı Kar Tanesi El Sanatları:

Parıltılı Kar Tanesi El Sanatları

Yani kar taneleri biraz parlak çünkü buzu biraz parlıyor, tek yapmanız gereken bir dondurma çubuğu alıp üzerine yuvarlak bir şekilde biraz pamuk yapıştırmak. Kar tanesi yapmak için kolay bir kar tanesi zanaatına sahip olacaksınız, buzlu şeker çubuğunu yıldız şeklinde yapıştırmanız gerekiyor..

2. 3d Kağıt Kar Tanesi El Sanatları:

Kağıt Kar Tanesi El Sanatları

Kağıttan 3d kar tanesi zanaatı yapmak için, beyaz bir kağıt yaprağını, katlanabilir hafif bir yaprak almalısınız, sonra onu kare şeklinde katlamalısınız, bir kısmı üçgen şeklinde kesip kareyi açmalısınız ve güzel bir kağıt kar tanesi zanaat oyma.

3. Kulaklık Kar Tanesi:

Kulaklık Kar Tanesi El Sanatları

Bakın, kar tanesi yıldızlar gibidir, orada sunum anlamına gelir, kulak tomurcuğundan kar tanesi yapmak için bir pamuk top almanız ve ardından 3dsnowflakecraft yapmak için kulak tomurcukları yapıştırmanız gerekir, odanıza dekor olarak asabilirsiniz.

4. Pamuk Kar Tanesi:

Pamuk Kar Tanesi El Sanatları

Noel için yapabileceğiniz harika bir şey, pamuktan kar tanesi yapmaktır, tek yapmanız gereken bir karton levhayı kar tanesi şeklinde kesmek, sonra üzerine pamuk yapıştırmak ve biraz parıltı yapmak ve Noel için kar taneleri el sanatları alacaksınız. Noel ağacı.

5. Boncuk Kar Tanesi:

Boncuk Kar Tanesi

Yapabileceğiniz harika bir şey, kar taneleri şeklinde anahtarlık yapmaktır, tek yapmanız gereken birkaç boncuk almak, sonra bir tel onu kar tanesi şeklinde şekillendirmek, sonra boncukları bu tele yerleştirmek ve güzel bir kar tanesi boncuk zanaatına sahip olmak..

6. Düğme Kar Tanesi:

Düğme Kar Tanesi El Sanatları

Çocuklar için bir başka harika kar tanesi el işi sadece düğmelerle yapılır, bir karton levha alın, üzerine kar tanesi çubuk beyaz levha şeklinde oyulur, sonra üzerine güzel bir düğme veya ışıltılı düğmeler yapıştırın, bu çocuklara öğretilebilir. odalarında tutabilirler.

7. Kar Tanesi Pastası:

kar tanesi kek

Pişirme çok iyi bir eğlencedir ve bir yetişkinin yapabileceği bir pasta pişirmek ve üzerine bir kar tanesi yapmaktır, sadece bir kar tanesi kreması yapın ve farklı renkte kar taneleri ile kaplayın, bunlar çok iyi kar taneleri yetişkinler için el sanatları.

8. Kahve Filtresi Kar Tanesi:

Kahve Filtresi Kar Tanesi El Sanatları

Pekala, her evde bir kahve filtresi vardır, bu yüzden tek yapmanız gereken kahve filtresini arka plan olarak maviye boyamak, ardından kar taneleri şeklinde küçük boncuklar ve çubuklar yapıştırmak ve güzel kar tanesi sanatlarını ve el sanatlarını elde etmek. odanda tutabileceğin.

9. Karton Kar Tanesi El Sanatları:

Karton Kar Tanesi El Sanatları

Evinizde bir miktar karton kaldığında, yapabileceğiniz şey kartonu kar tanesi şeklinde kalıplamak, bu harika bir kar tanesi zanaat fikri, bu kalıbı bir kağıt veya kartona yapıştırabilirsiniz ve hatta boya.

Bir gösteri parçası olarak saklayabileceğiniz veya odanıza asabileceğiniz güzel bir kar tanesi elde etmek için hayatınızda uygulayabileceğiniz birçok kar tanesi zanaat fikri var..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.