El kullanımını içeren el işleri dağınık ama eğlencelidir. Bu el sanatları, ellerinizi boyaya batırmanızı ve ardından kağıda damgalamanızı gerektirir. Daha sonra bunu çeşitli farklı görüntüler ve sahneler oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bu tür el sanatları eğlencelidir ve gençlerden yaşlılara da bu el baskılı el sanatları yapımından zevk alırlar. Yaratıcılığımızı kendimize göre tasarlıyoruz ve kağıt üzerinde de ifade etmeyi seviyoruz.

Çocuklar ve Babalar İçin En İyi El Baskısı El Sanatları ve Tasarım Fikirleri:

İşte çocuklar ve yetişkinler için seçilmiş birkaç el izi zanaat fikri ve koleksiyonu.

1. Ağaçtaki Kuşlar:

Ağaçtaki Kuşlar

Bu sevimli çocuk boyama fikri, kolayca gerçekleştirilebilecek bir el baskı sanatıdır. Kuşlar, ellerinizi boyayarak ve ardından kağıda koyarak yapılır. Ağacın dalları daha sonra renklendirilebilir ve süslenebilir. Bu, yatak odanızın duvarında iyi görünecek, çocuklar bu tabloyu arkadaşlarına veya ebeveynlerine de hediye edebilir..

2. Aç Tırtıl:

aç tırtıl

İşte hepsi el baskılarıyla yapılmış güzel bir tırtıl. Yeni yürümeye başlayan çocuklar için el işi el işleri, kağıt üzerinde birkaç el izi yapabildikleri için etkileyicidir. Gözleri ve ayakları küçük noktalar veya parmak izleriyle renklendirin. Biraz zaman alır ama bu her zaman farklı bir şekilde iyi bir seçim olacaktır..

3. Çarpıcı Tavus Kuşu:

çarpıcı tavus kuşu

Mavi el baskısı ile çarpıcı bir tavus kuşu yapın. Bu çocukların el baskı sanatının yapılması kolaydır. Tek yapmanız gereken parmakları tüyler için vuruşlarla süslemek. Tavus kuşu, mor, mavi ve yeşilin tüm harika renkleri ile harika görünüyor. Çocukların elleri yumuşaktır, bu nedenle bu tek resim, el baskısı zanaat olarak tavus kuşu yaparken olağanüstü bir görünüm sağlar.

4. Aile Ağacı Kartı:

Aile Ağacı Kartı

Aile üyelerinizin el baskılarıyla güzel bir soy ağacı posteri yapabilirsiniz. Ağaç dışa doğru uzanan dallarla boyanmıştır. Her üye mürekkepli elini dallardan birinin üzerine koyar. Bu el baskı zanaat fikri de bir hediye olarak harika. Çocuklar bunu evlilik yıldönümlerinde ebeveynlerine hediye edebilir, el yapımı el sanatları her zaman hediye olarak güzel bir seçimdir..

5. Çiçek Buketi:

Çiçek buketi

Çocuklara bu çiçek buketini el izi babalar günü el işleri olarak yaptırın. Buket, çocukların çeşitli renklerde el baskılarıyla yapılmıştır. Daha sonra bir buket gibi görünmesi için sayfanın alt kısmındaki bir yayı renklendirebilirsiniz..

6. Hatıra Kelebek:

Hatıra Kelebek

Bu çarpıcı hatıra kelebek mükemmel bir hediye fikri. Bebek el izi el işleri yetişkinler arasında çok popülerdir ve bu da güzel bir karttır. Bu güzel resmi çerçeveleyebilir ve ebeveynlere veya büyükanne ve büyükbabalara hediye edebilirsiniz..

7. El Baskı Flamingo:

El Baskı Flamingo

El baskıları ile her türlü hayvanı yapabilirsiniz. Bu flamingolar deneyebileceğiniz güzel bir çocuk el izi el işi. Tasarımlar herhangi bir kuşu içerebilir ve arka planı fırça kullanarak da boyayabilirsiniz..

8. El Baskı Ağacı:

El Baskı Ağacı

Bu muhteşem Noel ağacı, yeşil boya el baskılarıyla yapılmıştır. Ağacın tepesinde de küçük sarı bir yıldız boyanmış.. Noel el işi el sanatları da olabilir ve hediye olarak verilebilir..

9. Fil El Baskısı:

Fil El Baskısı

Çocuğun ve babanın beyaz el baskılarını boyayarak çocukların babaları için bu el izi el sanatlarını yapmalarına yardımcı olun. Babanın ve çocukların el işi el işleri daha sonra fillere dönüştürülür. Bu da güzel bir babalar günü kartı yapar.

El baskılı el sanatları mükemmel hediye seçenekleridir ve çocukların yaratıcı yönlerini gösterirler. Cadılar Bayramı el izi el sanatları, canavarlar ve hayaletlerle de çok etkileyici olabilir..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.