Tahta kaşıklar, çok yönlülükleri ve ayrıca içinde kaybedecek metalleri olmadığı için yemek pişirmede kullanılır. Artık tahta kaşıklarla tahta zanaat yapmak için hayatınızda uygulayabileceğiniz birçok zanaat fikri var..

Çocuklar ve Yetişkinler İçin En İyi Tahta Kaşık El Sanatları:

İşte en iyi 9 tahta kaşık el işi,

1. Doğum Günü Kaşığı El Sanatları:

Doğum Günü Kaşığı El Sanatları

Tahta kaşıkla üzerine kedi suratı yapabileceğiniz gibi iyi bir doğum günü sanatı yapabilir, sonra üzerine bir doğum günü alıntısı yapıştırabilir veya doğum gününüz kutlu olsun yazabilirsiniz, bunlar birine hediye edebileceğiniz el işleri için küçük tahta kaşıklardır..

2. Sebze El Sanatları:

sebze zanaat

Bir başka harika tahta kaşık zanaat fikirleri, yapabileceğiniz sebze sanatıdır, tahta kaşığı arka plan olarak farklı renklerle renklendirin, sonra üzerine biraz sebze figürü çizip boyayabilirsiniz, Noel zamanında bunu güzelce dekore edebilirsiniz, bunlar ahşap olabilir Noel için kaşık el sanatları.

3. Şef Tahta Kaşık El Sanatları:

Şef Tahta Kaşık El Sanatları

Her aşçı hemen hemen her şeyi pişirmek için bir tahta kaşık kullanır, bu yüzden bir şef olan bir arkadaşınız varsa, ona bir tahta kaşık hediye edebilirsiniz, üzerine bir yüz çizilmiş ve küçük şef şapkası yapılmış, bu dekoratif bir tahta kaşık zanaat fikridir..

4. Hayvan Tahta Kaşığı:

Hayvan Tahta Kaşık

Çocuğunuzun yapabileceği şey, tahta kaşığı farklı bir renge boyamak ve üzerine hayvan yüzleri yapmaktır, bu da bir gösteri olarak veya çocuğunuzun odasında saklanabilir, bu, çocuğunuza kolayca yapmayı öğretebileceğiniz, zanaat için harika bir mini tahta kaşıktır..

5. Deniz Kızı Tahta Kaşık:

Deniz Kızı Tahta Kaşık El Sanatları

Harika bir tahta kaşık zanaat fikri, deniz kızıdır, burada ona bir saç şekli ve bir deniz kızının alt kısmını başka bir yün iplik rengiyle veren bir miktar yün iplikle bir surat yaparsınız. Bu, evinizde tutabileceğiniz güzel bir şey.

6. Tavşan Tahta Kaşık:

Tavşan Tahta Kaşık Elişi

Tavşan şeklinde yapılabilecek harika sanatlar ve el sanatları tahta kaşıklar, tahta kaşığı beyaza boyayabilir ve kağıt kulaklar yapıp kaşığa yapıştırabilir, sonra bir yay ve boyuna sopa yapabilirsiniz, ayrıca yapabilirsiniz. tavşan suratını yap ve tahta kaşık zanaatın hazır.

7. Kurnaz Tahta Kaşık:

Kurnaz Tahta Kaşık

En iyi dekoratif tahta kaşık el sanatları ve kolay olanı, kaşık üzerine bazı alıntılar yazabileceğiniz, eğer bir şefe hediye ediyorsanız bazı güzel alıntılar yazabileceğiniz bu basit numara, onu süslü gösterecek..

8. Çiçek Kaşığı El Sanatları:

Çiçek Kaşığı El Sanatları

Çiçek kaşık sanatı, tahta kaşıkta yapılan farklı çiçekleri içerir, daha sonra onları farklı bir renkle renklendirebilirsiniz’ ve bu harika bir dekoratif tahta kaşık sanatıdır, günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz..

9. Puantiyeli El Sanatları:

Puantiyeli El Sanatları

Puantiye her zaman modadır, tek yapman gereken biraz puantiye yapmak, sonra onları farklı bir renkle boyamak, ayrıca çiçek veya bazı yaratıklar gibi çiçekli şeyler yapabilirsin, bunlar el işleri için harika mini tahta kaşıklar.

Sonunda, tahta kaşık sanatı için bir sürü fikriniz var, tek yapmanız gereken düşünmek ve uygulamak, bu kaşığı bir arkadaşınıza hediye edebilir veya evinizde süsleyebilirsiniz. Yeterince yetenekli ve yetenekliysen onları da satabilirsin. Bu el sanatlarını yaparken daha fazla seçenek elde edeceksiniz..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9.