Çocuklarınızı tatil sırasında bir şeylerle meşgul etmek istiyorsunuz! Kunduz zanaat fikirleri, onların da öğrenmelerine ve eğlenmelerine izin vermenin harika bir yoludur. Sanat, belirli bir tema için kağıt el sanatlarının basitçe kesilmesini ve yapıştırılmasını içerir. Anaokulları, ilkokullar, anaokulları vb. okullarda en yaygın olarak gerçekleştirilen etkinliktir..

Okul Öncesi Çocuklar ve Çocuklar İçin En İyi Kunduz El Sanatları:

İşte kunduz tarafından gerçekleştirilen harika zanaat tasarımlarından bazıları,

1. İzci Kunduz Askısı:

İzci Kunduz Askısı

Askılarınızı tasarlamak istiyorsunuz! İşte size kunduz zanaatında mükemmel şekilde yardımcı olacak bir fikir. Askı, izci üniformasında bir kapak tasarımı verilen merkezi bir kunduz taşır.

2. Kunduz Bebek Şapkası:

Kunduz Bebek Şapkası

Evet, yünden yapılmış bu bebeğiniz için mükemmel bir hediye olabilir. Kurnaz kunduz, üzerinde iki küçük kulak bulunan bir ayının yüzünün tamamını oluşturan çeşitli renklerde gelir. Bu el yapımı olduğundan yumuşak bir dokunuş sağlar.

3. Kağıt Çanak Kunduz Maskesi:

Kağıt Tabak Kunduz Maskesi

Kunduzlar için yüz maskesi yapmak için zanaat fikirleri her zaman kağıt tabaklar kullanılarak yapılır. Sanat eseri, mükemmel bir yüz maskesi yapmak için kağıt el sanatlarının renklendirilmesi, kesilmesi ve yapıştırılmasını içeriyordu. Düşük bütçeyle hazırlanmış malzeme alacaksınız, bu nedenle yatak odanızın duvarı için bu hazırlanmış deseni alın..

4. Alfabetik Kunduz El Sanatları:

Alfabetik Kunduz El Sanatları

Alfabe oynamanın ve öğrenmenin popüler bir yolu, okul öncesi çocuklar için kunduz el sanatlarıdır. Zanaat, kuyruğu, dişleri ve gözleri olan bir kunduzun tasarımıyla çerçevelenmiş herhangi bir alfabeyi talep ediyor. Komik bir şekilde öğrenmeye yardımcı olur, bu tarz öğretmenlerin küçük öğrencilerine oyun stili deseninde öğretmelerine yardımcı olur..

5. Kanada Kunduz El Sanatları:

Kanada Kunduz El Sanatları

Kanadalı kunduzun meşgul kunduz sanatları olduğu söylenir & el sanatları. Tam bir kunduz yapmak için çeşitli şekil ve desenlerde grafik kağıtları ile birlikte kağıt mendil rollerinden yapılır. Kunduzun kahverengi renkli zanaat tasarımı akılda kalıcı bir görünüm sağlar.

6. Kunduz Kağıt Torba:

Kunduz Kağıt Torba

Kağıt torbalar, çocuklara benzersiz bir şekilde hediye vermenin ilginç bir yolu olmuştur. Kahverengi kese kağıdı, sapları üzerinde ince bir fiyonk ile çantaya sevimli bir görünüm veren bir baykuş kesimleriyle süslenmiştir. Bu kız bebeğiniz için güzel bir hediye, bu güzel hazırlanmış.

7. Kunduz Diş Fırçası Tutacağı:

Kunduz Diş Fırçası Tutacağı

Eşsiz bir fırça tutucu arıyorsunuz! İşte mükemmel bir fırça tutucu şekli vermek için kağıt tabak ve ahşaptan yapılmış bir kunduz barajı tasarımı. Sanat eseri herhangi bir banyoya kolayca eklenebilir. Daha akılda kalıcı bir kunduz el işi yapmak için biraz benzersiz bir yol yapabilirsiniz..

8. Kalp Şekli Kunduz:

Kalp Şekli Kunduz

Öğretirken şekillerle oynamak ister! Kalp şeklindeki zanaat kunduzlarını yapmak en iyisi olurdu. Kalp şeklinde çizilmiş kunduz, üzerinde farklı baskı ve el işleri ile daha sevimli hale getirilmiştir. Bu, çocuklarınızın yüzünü güldürür, bu zanaatı çocuklarınız için alın.

9. Daire Kunduz El Sanatları Tasarımı:

Daire Kunduz El Sanatları Tasarımı

Kunduzlar için dairesel zanaat fikirleri, teneke kapaklarla birlikte harika bir tasarım verir. Dairesel şekil, çocukların bir yüz oluşturan gerekli şekilleri boyadığı ve yapıştırdığı plastik kapaklar yardımıyla elde edilir..

Kunduz zanaatı normalde yapıştırma ve kesme nesneleri ile birlikte gelir, ancak öğretimdeki değişikliklerle artık kitaplarda, plastik kapaklarda ve çok daha fazlasında renklendirme biçiminde mevcuttur. İzleyicileri öğrenmenin yanı sıra etkilemek için kesilir, kalıplanır ve benzersiz bir şekil verilir..

Görüntüler Kaynağı: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9.