Kişi boş zamanlarında ne yapacağını bilmiyorsa, bunun için çok iyi bir çözüm var ve o da kumaş zanaat. Geri dönüştürülmüş farklı öğelerin kullanılmasına yardımcı olur ve onları sadece çöp kutusuna atmakla kalmaz. Kumaş sanatını kullanarak farklı fikirlere sahip olabilir ve kumaş el sanatları yapabilir. Kumaş el sanatları sanatı yapmak için kağıt, kibrit çöpü, pamuklu boş kalemler ve yedekler gibi farklı şeyler kullanılabilir..

Yetişkinler İçin En İyi Kumaş El Sanatları Tasarım Fikirleri ve Görselleri:

İşte bazı farklı kumaş zanaat tasarımları,

1. Kumaş El Sanatları anahtarlıklar:

Kumaş El Sanatları Anahtarlıklar

Eğer biri bu anahtar zincirlerini hurda kumaştan üretebilirse, ona aşık olur, çok sevimliler. Bunlar, kişinin kumaşa olan sevgisini göstermek ve onları düğme çiçeklerle süslemek için en iyisidir. Kumaş artıkları, orta ağırlıkta demir, karton, kurdele, eski anahtarlık, düğmeler ve iplik yapmak için bunlara ihtiyaç duyulacaktır. Bunlar mükemmel bir anahtarlık yapmak için ihtiyaç duyulacak birkaç şey.

2. Sağlam Gökkuşağı Yastığı:

Sağlam Gökkuşağı Yastığı

Çelenkler ve yastıklar gibi güzel ev dekor fikirleri yaratmak için farklı kumaşlar kullanılabilir. Odanıza ışıltı vermek istiyorsanız, o zaman el yapımı yastıklar kullanarak yapabilirsiniz. Bunu kumaş, elyaf dolgu, Çuval bezi ve Polar kullanarak oluşturabilirsiniz..

3. Altıgen Çanta Kumaş El Sanatları:

Altıgen Çanta Kumaş El Sanatları

Kumaş craft çanta kullanarak farklı kumaş çanta ve çantalar hazırlayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki şeylere ihtiyacınız olacak Kanvas çanta, çeşitli 5 “kareler, altıgen Cetvel ve iplik. Bu tür bir çanta yapın ve bu, küçük şeyler için sıradan normal günlerde alışveriş yaparken kullanışlıdır..

4. Klasik Noel Ağacı Tasarımı:

Klasik Noel Ağacı Tasarımı

El işi pamuklu kumaşın en iyi örneklerinden biri, kumaş üzerine basılmış Noel ağacı tasarımıdır. Noel ağaçları süslenmiş veya altın metalik renkte basılmıştır. Bu kumaş %100 pamuklu tasarımdır. Yetişkinler için bu kumaş zanaat fikirlerini kullanarak Noel’inizi parlatabilirsiniz..

5. Kumaş Parmak Arası Terlik:

Kumaş Parmak arası Terlik

Bu parmak arası terlikler iyi bir kolay kumaş el işi tasarımı olarak kabul edilebilir. Yaz aylarında giymek için basit parmak arası terlikler oluşturabilirsiniz. Bebeğiniz için bu tür bir parmak arası terlik yapın ya da bunu küçük kız arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Küçük bütçeli kumaş parmak arası terlik hediye için iyi bir fikirdir.

6. Noel Kumaş El Sanatları:

Noel Kumaş El Sanatları

Yılbaşı kumaşlarını kullanarak yılbaşı tasarımları için farklı ürünler oluşturabilirsiniz. Örneğin, huysuz Noel elfleri, Noel ağaçları, Noel Babalar ve hediye paketleri. Noel kumaşları ile elf kişiselleştirilebilir ve el sanatları her birinin üzerine farklı yüzler çizebilir. Çocuklar onunla oynamayı sevecek.

7. Noel Noel Baba’nın Tasarımı:

Noel Noel Baba'nın Tasarımı

Kumaş zanaatını kullanarak Noel Noel Baba da yapabilirsiniz. Her Noel Baba koni şeklindeki yumuşak keçeden yapılmıştır, bu da onları görüntülemeyi kolaylaştırır. Biri, ailesi ve arkadaşları için bir dizi Noel Baba yaratır. Bu tür zanaat izleyicilerin dikkatini çeker, bunu Noel gelmeden önce yapın.

8. Charm Bilezik:

Charm Bilezik

Bu, hem erkekler hem de kadınlar için yetişkinler için kumaş sanatlarından biridir. Bu aynı zamanda bir kişiye verilebilecek en uygun hediyelik eşyalardan biridir. Bileziği çiçekler ve daha fazla boncuk kullanarak daha dekoratif hale getirmenin farklı yolları vardır..

9. Tuhaf Tavuskuşu Boyama Sayfası:

Tuhaf Tavuskuşu Boyama Sayfası

Bu tür kumaş zanaat çoğunlukla yetişkinler ve gençler tarafından sevilir. Bazı işleri tamamladığınızda rahatlatıcı olabilir, ardından sayfaya renk ekleyebilirsiniz..

Tamamen kişinin yaratıcılığına bağlıdır. Biri yaratıcıysa, o zaman en güzel ve eğlence dolu zanaat tasarımını yaratabilir. Bu fikirle eğlenmek bir kumaş zanaat olacak, fikrinizi harekete geçirin ve eviniz veya hediye için birkaç benzersiz kumaş el işi deneyin..