Giyinmek başlı başına bir sanat ve beceridir. Birçokları için giyinmek bir din gibidir ve bunu çok ciddiye alırlar. Giyinmek ciddi bir iştir, bebek elbisesi seçmek eğlencelidir. Birçok giyim markası özellikle çocuklara hitap eder ve yeni doğan bebek elbiselerinden küçük çocuklara kadar çeşitlilik gösterir. Bebekler için elbise seçerken mevsime göre bebekleri giydirmek önemlidir. Bebek elbise tasarımının konfor ve iklim faktörünü dikkate aldığından emin olun. Bebeklerin günlük giyim, gecelik, sosyal ortamlar, farklı mevsimler ve tabii ki doğum günleri için elbiselere ihtiyacı vardır. Çocuklar için elbiseler sıkıcı olmak zorunda değildir ve günümüz pazarında çocuk giyimi için tasarım ve stil, yetişkin giyimini zorlu bir şekilde tamamlamaktadır. Perakende sektörü, çocukların giymesi ihtiyacına uyandı. Özellikle yeni doğan bebeklere ve çocuklara hitap eden e-ticaret siteleri var. Çocuklar ayrıca televizyona, internete ve akran baskısına maruz kaldıklarında moda bilincine sahip oldular. Bugünün çocuğu, doğru tür ve tarzdaki kıyafetleri giyme seçimi konusunda eskisinden daha fazla söz sahibi..

Trenddeki Bebekler İçin En Yeni ve Güzel Elbiseler:

Sürekli değişen modanın doğasını göz önünde bulundurarak, çeşitli durumlar için kız ve erkek çocuklar için en iyi seçimler burada. Çocuğunuza uygun olanı seçtiğinizden emin olun..

Kız ve Erkek Bebek Yazlık Elbiseler:

Yaz giyiminin anahtarı, bol ve havadar giysiler seçmektir. Hava dolaşımına yardımcı olan ve teri emen pamuklu veya benzeri kumaşlardan giysiler seçin. Hava sirkülasyonu ve hidrasyon, yaz giyimi için akılda tutulması gereken önemli bir husustur. Yazın giysiler çok darsa hava sirkülasyonunu kesebilir ve çocuklar bir daha asla elbiseye dokunmazlar. En önemlisi yaz aylarında daha açık renklerde bebek yazlık elbiseleri tercih edin..

1. Kız Bebek Puantiyeli Elbise:

Kız Bebek Puantiyeli Elbise

Polka noktaları sadece yaz aylarında giyilecek şeydir. Puantiyeli bir üst kısmı zıt bir etek veya alt ile eşleştirin. Kolları olan veya olmayan puantiyeli bir elbise yaz için doğru kıyafettir..

2. Kız Bebek Baskılı Elbise:

Kız Bebek Baskılı Elbise

Hiçbir şey yaza baskılı bir elbise gibi demez. Parlak baskılara sahip pastel veya açık renklerde bir elbise, tam yaz için bir şeydir. Elbiseler, tişörtler ve üstler çeşitli baskı ve renklerde mevcuttur. Bu pamuklu kız bebek elbiselerini kontrast renklerde şort veya pantolonlarla kombinleyin. Geleneksel baskıların dışında, günümüzde yazlık giysiler kadar güzel görünen 3D baskılarda birçok seçenek mevcut..

3. Kız Bebek Pembe Elbise:

Kız Bebek Pembe Elbise

Kızın olmazsa olmazı pembe bir elbise. Pembe canlılığı temsil eder ve başka hiçbir şeye benzemeyen yaz der. Alt kısmı kısa kollu pembe elbiseyi veya pantolonu benzer veya zıt renklerde giyin.

4. Kız Bebek Paisley Desenli Elbiseler:

Kız Bebek Şal Desenli Elbiseler

Motiflerin kullanıldığı süs desenli bir elbisedir. Bu elbiseler normalde pamuklu veya yaza özel kumaşlarda bulunur ve yazın rengini ortaya çıkarır. Bir yaz akşamı veya gündelik bir parti için giymek uygundurlar. Bu elbiseler aynı zamanda çocuklar için hava sirkülasyonu ve rahat hareket etme imkanı da sağlıyor..

5. Erkek Bebek Mavi Elbise:

Erkek Bebek Mavi Elbise

Mavi renk bir erkek bebekle ilişkilendirilir. Mavi derinlik ve istikrarı simgelemektedir. Bebekler üzerinde sakinleştirici bir etki sağlar. Bir erkek bebek için mavi renkte bir elbise olmazsa olmazlardandır. Yaz sezonu için de uygun bir renktir..

6. Kızlar için Yazlık Salıncak Elbise:

Kızlar için Yazlık Salıncak Elbise

Bir yazlık salıncak modelinin çok fazla kumaşı vardır ve elbiseye bir burgu faktörü verir. Elastik bir yakaya ve elbisenin alt kısmında fırfırlı bir görünüme sahiptir. Düğmelerin bolluğu bu desenin şirinliğine katkıda bulunur. Yazlık rahat bir giyimdir ve çocuklar bu elbisenin içinde takla atabilirler. çok ferah ve havadar.

7. Kız ve Erkek Bebek Tulumları:

Kız ve Erkek Bebek Tulumları

Tulum elbiseler en üst düzeyde konfor giyimdir. Yaz aylarında giyilebilecek en rahat giysidir. Bu sevimli bebek elbiseleri, gündelik veya parti kıyafeti olarak da giyilebilir. Tulum en popüler unisex elbiselerden biridir. Bu elbiseler erkek ve kız bebeklerinde eşit olarak çalışır. Bunlar seyahat sırasında bebekler için en rahat kıyafetlerdir. Tulum çeşitli renklerde, desenlerde, dokularda mevcuttur. Yaz ve kış sezonları için farklı süitler mevcuttur..

8. Yelek ve Kısa Takım:

Yelek ve Şort Takım

Bir yelek ve kısa takım yaz renkleri küçük prens ve prensesin vazgeçilmezi. Bir Hint yazı için, bir yelek ve şorttan daha rahat ve rahatlatıcı bir şey yoktur. Bu kıyafet, küçükleri ve çocukları iyi havalandıracak şekilde tasarlanmıştır. Oyun oynarken engel olmadığı için küçük çocuklar için de mükemmeldir. Çocuklar kıyafetlerini çok çabuk kirletme eğiliminde oldukları için birden fazla sete yatırım yapın.

Kız ve Erkek Bebek Kışlık Elbiseler:

Mükemmel kış giyimi, ısıyı yalıtmaya yardımcı olur ve çevrenin daha sert unsurlarından korur. Kışlık giyim, mükemmel bir bebek elbisesi koleksiyonu oluşturmak için tek bir takım elbise veya farklı parçalar bir araya getirilebilir. Kış, kazaklar ve diğer yalıtımlı giysilerle ilgili olsa da, sıkıcı olmaları gerekmez. Günümüzde yalıtım sağlayan giysiler bu kadar göz alıcı çeşitlilikte ve desenlerde bulunmaktadır. Doğru kıyafete yatırım yapmamak ve onu doğru zamanda gösteriş yapmamak çok yazık olur..

9. Tam Kol Kazak ve Alt:

Tam Kol Kazak ve Alt

Çocuklar için bir kazak olmazsa olmazlardandır. Tam kollu bir kazak ve yünlü pantolon kış ihtiyacını tamamlıyor. Kış ihtiyaçlarını karşılamak için yün bir şapka, çorap ve eldiven ile eşleştirin. Kazaklar bugün farklı desen, renk, doku ve farklı stillerde mevcuttur. Kışın bir kazak bir stil ifadesidir. Günlük giyim ve özel günler için farklı bir süveteriniz olduğundan emin olun..

10. Ter Ceketleri:

Ter Ceketler

Ceketler kış aylarında nihai moda giyimdir. Çok sayıda renk ve desende mevcutturlar. Ayrıca kötüleri sıcak tutar ve çocukların gardırobunun olmazsa olmazıdır. Ter Ceketler hem erkek hem de kızlarda çalışır.

11. Küçük Bebekler için Kapüşonlular:

Küçük Bebekler için Kapüşonlular

Kapşonlu, erkek ya da kız olsun, çocuklar için olmazsa olmazdır. Normalde çocuklar başlarını örtmekten nefret ederler. Kapüşonlular, çocukları doğanın unsurlarından korumaya yardımcı olmak için kapsamlı bir başörtüsü ile birlikte gelir. Soğuk algınlığı rahatsızlıklarını önlemeye yardımcı olur. Kapüşonlular farklı tarzlarda gelir ve olmazsa olmaz bir gardırop öğesidir..

12. Erkek ve Kız Çocuk Kolsuz Hırka:

Erkek ve Kız Çocuk Kolsuz Hırka

Bir hırka klasik ama modaya uygun bir giysidir ve nihai bir stil ifadesidir. Önden düğmeli ve kolsuz bir hırka, havaların soğuk olduğu ilk ve son kışlar için doğru seçimdir. Üst giysinin içine de giyilebilir.

13. Kız Bebek Tığ Elbiseleri:

Kız Bebek Tığ Elbiseleri

Tığ işi elbise muhteşem bir sanat eseridir. Tığ işi bir elbise ve üst şapka her çocuğun olmazsa olmazıdır. Aynı zamanda iyi bir hatıra eşyasıdır. Çocuklar için geleneksel ama çok güzel bir kış kıyafetidir. Farklı bir renk veya desende bir tığ işi elbiseyi kamçılamak kolaydır. Bugün tığ işi çok karlı bir ev endüstrisidir ve piyasada seçim yapabileceğiniz birçok seçenek vardır..

14. Balıkçı Yaka veya Polo Yaka Kazak:

Balıkçı Yaka veya Polo Yaka Kazak

Bir balıkçı yaka kazak, boynu vücutla birlikte korur. Boğazlı kazak vücudu tamamen kaplar ve çocuğu soğuktan korur. Bugünün çocukları için böyle bir stil ifadesi. Balıkçı yakalar, küçük çocuklardan küçük çocuklara kadar hem erkek hem de kız çocukları tarafından giyilen unisex giysilerdir..

Yeni Doğan Bebek Elbiseleri:

Yenidoğan için kıyafet seçerken üç önemli husus rahatlık, rahatlık ve güvenliktir. Bebekler, yumuşak ve hareket etmeleri için yeterli alan sağlayan kumaşlarda rahattır. Yeni bebek elbisesi alırken boğulma tehlikesi oluşturabilecek süslemelerden kaçınmayı unutmayın. Yenidoğanların çok fazla giysiye ihtiyacı vardır ve sıkıcı olmaları gerekmez. Kız ve erkek çocuklar için birçok seçenek mevcuttur. Bir erkek ve kız çocuğunun giyebileceği birçok unisex kıyafet var..

15. Önlükler:

tulumlar

Onesies, bebek elbisesi olarak tercih edilen giysidir. Tulumlar için en çok tercih edilen kumaş pamuktur; kayması ve çıkarılması daha kolaydır. Birden fazla renk ve desende mevcuttur, yeni bir erkek bebek veya yeni bir kız bebek elbisesi olarak satın almak veya hediye etmek için en iyi şeydir. Yeni doğanlar için popüler bir hediye öğesidir. Yeni ebeveynler, değerli bir çocuk için çoklu tulum satın almalı.

16. Erkek ve Kız Bebek Tulumları:

Erkek ve Kız Bebek Tulumları

Bir tulum, bebeğin tüm vücudunu kaplayan bir takım elbisedir. Seyahat ederken nihai giysidir. Giymesi kolaydır ve bebek bezi değişiklikleri için daha kolay erişim sağlar. Yeni doğan kız bebek elbisesi veya yeni doğan erkek bebek kıyafeti olarak giymek için idealdir. Her bebek için olmazsa olmazdır.

17. Atlet Bebek Elbiseleri:

Atlet Bebek Elbiseleri

Yeni doğmuş bir bebek için en rahat kıyafet tekli elbisedir. Bu kız veya erkek bebek elbisesi tasarımı modaya uygun, şık ve çekici. Düğme veya düğüm stili, bebeklerde sorunsuz hareket sağlar. Yenidoğanların tekli elbise içinde rahat hareket etmelerini sağlar. Bebekler için birçok tekli elbiseye sahip olduğunuzdan emin olun, böylece elbiseler kirlendiğinde değiştirmek için bolca elbiseniz olur..

18. Kız Bebek için Açık Omuz Elbiseleri:

Kız Bebek Açık Omuz Elbiseler

Açık omuzlu elbiseler yaz için mükemmeldir. Anahtar deliği kollu bu diz boyu elbise, minikler için gerekli rahatlığı ve dolaşımı sağlar. Sevimli görünüyorlar ve çiçekli ve baskılı desenlerde mevcutlar. Bebeğinizin gardırobunu bu güzel parçalarla doldurmayı unutmayın..

19. Erkek Bebek Önü Açık Tişört ve Şort:

Erkek Bebek Önü Açık Tişört ve Şort

Pamuklu, keten veya çorap malzemesinden önü açık tişört ve şortlar erkek bebekler için en uygun elbiselerdir. Güzel renk ve desenlerde mevcutturlar. Bu elbiselerin çıkarılması kolaydır. Bebek giysilerinde kullanılan malzeme o kadar yumuşak ve hafiftir ki bebeklerin cildini zedeler..

20. Yeni Bronlar için Kısa Kollu Elbiseler:

Yeni Bronlar İçin Kısa Kollu Elbiseler

Kısa kollu frocks, olmazsa olmaz bir küçük bebek elbisesidir. Geleneksel olarak bu tür elbiseler pamuklu giysilerdir. Bununla birlikte, elbiseleri çok sayıda kumaş, renk, desen ve dokuda mevcuttur. Bu tür elbiseler bebekler için daha kolay hareket etmelerini sağlar ve aynı zamanda oldukça ekonomiktir. Bu elbiseler bu kadar göz alıcı tasarımlarda mevcut ve bebekler bu elbiselerde bir düğme kadar sevimli görünüyorlar..

21. Jhbla ve Bez Bebek Bezi Seti:

Jhbla ve Bez Bebek Bezi Seti

Bunlar kız için erkek olsun, tüm bebekler için kıyafetler olacak. Jhabla, ön ve arka kısımların bebeğin omuzlarına bağlanması gereken büzme ipleriyle birleştirildiği üst vücut giyimidir. Normalde Hintli evdeki çoğu bebek için seçilen ilk elbisedir. Yeni doğan bebeklerin ilk aylarında hiçbir zaman yeterli jhabla ve bez bebek bezine sahip olunamaz. Birden fazla çift satın aldığınızdan emin olun, yeni doğanlar bu elbiseleri de hediye olarak alacaklardır..

Erkek ve Kız Bebek Doğum Günü Elbiseleri:

Doğum günleri herkes için önemlidir, ancak çocuklar için çok özel bir gündür. Bir doğum günü çocuğu veya kızı, renk ve insan denizinde öne çıkmalıdır. Doğum günü elbiseleri albümlerde hatıraların bir parçası olur ve bu nedenle özel olmaları gerekir. Kızlar ve erkekler için doğum günü elbiseleri için seçenekler sonsuzdur. Doğum günleri için bebek elbiseleri için seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek var..

22. Çiçek Parlamalı Kırmızı Doğum Günü Elbisesi:

Çiçek Fişli Kırmızı Doğum Günü Elbisesi

Kız bebek kırmızı elbisesi bir sebepten dolayı bir klişedir. Küçük çocuğunuzu, korsajında ​​çiçek desenli kiraz kırmızısı bir elbise giydirin. Kabarık kollar geleneksel bir görünüm verecek ve onu öne çıkaracaktır. Ayrıca, bu elbisenin ne kadar güzel fotoğraflayacağını hayal edin..

23. Pembe Prenses Elbisesi:

Pembe Prenses Elbise

Pembe renk, çoğu bebek ve kız çocuğu için tercih edilen renktir. Pembe ve pırlantalı prenses tarzı bebek elbisesi doğum günü elbisesi olarak asla yanlış bir seçim değildir. Güzel dantel elbisenin güzelliğine katkıda bulunacak.

24. Doğum Günü için Kız Bebek Tutu Elbise:

Kız Bebek Tutu Doğum Günü Elbisesi

Bir tutu elbisesi, küçük bebek elbisesi için ideal bir seçimdir ve bir kız bebek için ilk doğum günü elbisesi olarak mükemmeldir. Bebek elbisenin içinde değerli görünüyor ve çoğu küçük tost için giymek rahat. En iyi kısım çok sayıda renk, desen ve stilde mevcuttur.

25. Tek Omuz Elbise:

Tek Omuz Elbise

Bu muhteşem desen, şık bir zarafet ortaya çıkarıyor. Güzel renklerde mevcutturlar. Tek omuzlu tasarım, çekici bir tasarım ve canlı bir desende mevcuttur. Bu elbiseler yumuşak malzemeden yapılmıştır ve giyilmesi rahattır. Kolsuz desen maksimum konfor ve hava sirkülasyonu sağlar.

26. Erkek Bebek için Trendy Ceket, Papyonlu Gömlek:

Trendy Ceket, Erkek Bebek Fiyonklu Gömlek

Resmi bir gömlek ve pantolon giymiş, havalı bir kriko ve gösterişli küçük papyon ile aksesuarlanmış küçük bir erkek çocuktan daha iyi bir şey yoktur. Normalde kızlar için seçenek erkeklerden daha fazladır, ancak bu kıyafet havalı bölümü ortaya çıkarır. Bebeğinizi ilk doğum günü veya başka herhangi bir doğum günü için takımla giydirin ve bu asla yanlış bir seçim olmayacaktır..

27. Yelekli ve Resmi Kravatlı Tam Kol Gömlek:

Yelekli ve Resmi Kravatlı Tam Kol Gömlek

Birçok çocuk, hareketlerini kısıtladığı için ceket giymekten nefret eder. Çocuklar birçok kez bunun üzerine yaygara koparırlar. Açık renklerde tam kollu bir gömleği koyu renkli pantolonlarla eşleştirin. Hazır bir kravat ekleyin ve üzerine iki veya üç düğmeli resmi bir yelek ekleyin. Bu kombinasyonu giyen herhangi bir çocuk göze çarpıyor. Ayrıca çocuğunuzun hareketini kısıtlamaz ve oldukça güzel bir doğum günü kıyafetidir..

Kız ve Erkek Bebek Parti Elbiseleri:

Partiler ve sosyal etkinlikler, en iyi elbisenizi sergilemek için harika fırsatlardır. Ancak, kız bebek parti elbiselerinin bir yetişkininkinden farklı olması gerekir. Çocuklar arasında bir elbiseyi sık sık tekrar etmemeleri için yeterince akran baskısı var. Parti giyiminde birden fazla seçeneğe sahip olmak günün ihtiyacıdır. Bebek parti elbiseleri muhteşemdir, ancak aynı zamanda harekette esnekliğe izin vermeleri ve çocuğun cildinde rahat olmaları gerekir..

28. Kapalı Omuz Elbise:

Kapalı Omuz Elbise

Omuzları açık bir model, partiler ve sosyal etkinlikler için mükemmel bir kız bebek elbisesidir. Şık görünüyorlar, çocuğu ayrı tutuyorlar ve kollarda ve korsajda farklı bir desende mevcutlar. Böyle bir elbisenin vücudundaki bir parlama ve fiyonk, onun zarifliğine hitap ediyor. Böyle bir elbiseyi taşıyabilen bir çocuk, hayatında harika zamanlar geçirir..

29. A-line Diz Boyu Elbise:

Çan Diz Boyu Elbise

A-line kız bebek elbise tasarımı, bir parti, sosyal toplantı veya düğün için mükemmeldir. Omuzları açık desenli bu diz boyu elbise, her türlü sosyal etkinlik için doğru dokunuş. Bu elbise normalde hafiftir ve çocuklar böyle güzel elbiselere bayılırlar..

30. Kadife Elbise:

Kadife Elbise

Kadife bir elbise gibi hiçbir şey asilliği ortaya çıkarmaz. Koyu mor kadife bir elbise, bir çocuk gardırobunun olmazsa olmazıdır. Parti giyimi veya herhangi bir sosyal durum için gidilecek bir parçadır. Bel çevresinde modaya uygun fiyonklu ve kuşaklı birini seçin, klasik bir balo salonu etkisi yaratacaktır..

31. Prenses Balo Elbisesi:

Prenses Balo Elbisesi

Bir prenses elbisesi çoğu kız için nihai bir fantezidir. Çöküş hissi vermek için bol fırfırlı ve dantelli bir prenses elbise seçin. Korsajdaki payetli file için bir katman, özel olanınızın güzelliğini ortaya çıkaracaktır. Ayrıca düğünler için bebek elbisesi olarak en iyi seçimdir..

32. Katmanlı Parti Elbisesi:

Katmanlı Parti Elbisesi

Yakasında pırlantalı, ışıltılı dantelli ve danteldeki katlar için dönümlerce dantelli bir elbise hayali, bu elbise bir okul oyunu ya da balo için doğru şey. Küçük çocuğunuzun bu katmanlı parti kıyafeti ile parlamasına izin verin. Böyle güzel bebek elbiseleri herhangi bir aksesuara ihtiyaç duymaz; kendi kendine öne çıkıyor.

33. Pançolu Kolsuz Elbise:

Pançolu Kolsuz Elbise

Çocuklar tasarımda sade ama zarif bir elbiseyi severler ve işlemeli dantel pançolu saten veya ipekten kolsuz bir elbise minimalizmin bir özetidir. Bu elbise herhangi bir parti veya sosyal durum için çalışacak. Bir panço birden fazla elbise ile karıştırılıp eşleştirilebilir ve çocuk gardırobunda olması çok güzel bir seçenek olabilir..

34. Asimetrik Parti Elbisesi:

Asimetrik Parti Elbise

Asimetrik etek ucuna sahip kolsuz bir frak, tam bir parti için idealdir. Sevimli bir fiyonk ve saten bir kemer bu sevimli bebek elbiselerini tamamlıyor. Asimetrik bir elbise basittir ancak nihai bir stil ifadesidir ve her durum için uygundur. Tam bir görünüm için güzel göbek ayakkabılarıyla donatın.

35. Boyundan Bağlamalı Elbise:

Boyundan Bağlamalı Elbise

Halter boyunlu bir elbise, parti giyiminde son noktadır. Çocuklar her zaman görünüş konusunda bilinçli değildir ve bu elbiseyi çoğu yetişkinden çok daha iyi taşıyabilirler. Süslenmiş bir korsaj ve organze eteğe sahip yular boyun, mükemmel bir akşam veya parti kıyafetidir..

36. Kırmızı ve Beyaz Noel Elbisesi:

Kırmızı Beyaz Noel Elbisesi

Hiçbir şey Noel’i kırmızı ve beyaz renk gibi söyleyemez. Çiçeklerle süslenmiş kırmızı korsajlı ve beyaz file parlamalı güzel bir bebek Noel elbisesi, bir Noel partisi veya tatil kıyafeti için mükemmeldir. Geç Noel, okullarda sosyal bir olay olarak kutlanır. Çocuklarınız için seçim yapabileceğiniz birden fazla seçeneğe sahip olun.

37. Çiçek Kız Elbisesi:

Çiçek Kız Elbise

Kızlar düğünde çiçekçi kızlar olarak rağbet görüyor. Tül kumaştan çiçekli bir elbise tam da bu duruma uygun. Tül gibi güzel bir kumaştan yapılmıştır; büyük vesileyle kız bebek için maksimum konfor ve güven verir. Tül elbise çeşitli renk ve desenlerde mevcuttur ve giyildiğinde çok hoş bir görüntü oluşturur..

38. Pullu Elbise:

Pullu Elbise

Pullu bir elbise, nihai parti kıyafetidir. Bir doğum günü veya herhangi bir özel durum için güzel bir elbise. Küçük prenses için mükemmel bir gece kıyafeti ve giymek çok rahat. Payetler mutlaka alınması gereken küçük kız bebek elbisesidir.

39. Kısa Kollu Siyah Elbise:

Kısa Kollu Siyah Elbise

Siyah bir elbise, bir sebepten dolayı klasik parti kıyafetidir. Siyah çocuklarla ilişkilendirilen bir renk olmasa da çocuklar için güzel bir kıyafettir. Bir kız bebek siyah elbisesi, sessiz bir zarafet katar ve bir stil ifadesi yapar. Gardırobuna bir tane almayı planlıyorsanız, çocuğun bunu taşıyabileceğinden emin olun..

40. Küçük Kız için Boyunduruk Elbisesi:

Küçük Kız için Boyunduruk Elbise

Boyunduruk elbise tüm zamanların en rahat elbiselerinden biridir. Giymeleri kolaydır ve hareket için çok yer sağlarlar. Güzel renklerde ve kumaşlarda mevcutturlar. Bu elbise aynı zamanda iyi bir yaz kıyafeti.

41. File Elbise:

ağ elbise

Net Elbise bir elbiseye peri masalı hissi verir. Bu incecik kumaş, onu en rahat giysilerden biri yapar. Bu elbise doğum günleri, özel günler ve herhangi bir parti için mükemmel bir kıyafet. Çok sayıda renk ve desende mevcutturlar.

42. Vaftiz Elbisesi:

vaftiz elbisesi

Vaftiz töreni, bir çocuğun hayatında önemli bir dönüm noktasıdır ve kep kollu ve korsajı işlemeli dantelli beyaz bir bebek elbisesi bu durum için mükemmeldir. Bu güzel elbiseyle uyumlu, çıkarılabilir organze eteği, fiyonklu ve kuşağı olan bir elbise seçin..

43. Mock Coat, T-shirt ve Kadife Pantolon:

Mock Coat, T-shirt ve Kadife Pantolon

Parti giyiminin prenses giyimi ve fraklarıyla ilgili olması gerekmez. Şık bir kaban, tişört ve fitilli kadife pantolon kombinlendiğinde bir parti için etkili bir elbise olabilir. Küçükler için resmi bebek elbiseleri yaratmak için hayal gücünü kullanın. Bu kombinasyon kız ve erkek çocuklar için iyi çalışır.

44. Smokin Tarzı Takım Elbise:

Smokin Tarzı Takım

Resmi bir blazer, kolsuz yelek, resmi pantolon ve tam kollu gömleği kombinleyerek erkek bebek için smokin tarzı bir elbise yaratın. Hiçbir şey üç parçalı bir takım kadar geleneksel olamaz ve erkek ve kız çocukları için iyi çalışır. Kızlar için hafif fırfırlı bir gömlek ve erkekler için geleneksel bir gömlek seçtiğinizden emin olun..

45. Üç Parçalı Takım:

Üç parça bir takım

Üç parçalı bir takım elbise, ısmarlama terzilik ile aynı malzemeden yapılmış bir ceket yelek ve pantolondur ve hiçbir şey takım elbise kadar gösterişli olamaz. Güzel kesim bir takım elbise, erkekler için stilin zirvesidir. Düğün kıyafetleri için tercih edilen kıyafet olmasına şaşmamalı. Bir takım elbise bir erkeğe yakışıyorsa, bir çocuk için de aynı derecede işe yarar. İyi kesimli bir takım elbiseli genç bir çocuk, acılı bir yıl için bir manzaradır. Çocuğunuz için cephanelikte bir tane olduğundan emin olun; doğum günü, düğün veya geleneksel bir parti gibi herhangi bir fırsat için uzun bir yol kat edecektir. Bir çocuğun sahip olması gereken bir öğedir.

46. ​​Askılı ve Papyonlu Kısa veya Pantolonlu Off Sleeve Gömlek:

Askılı ve Papyonlu Kısa veya Pantolonlu Off Sleeve Gömlek

Bu, her yaştaki erkekler için sevimli küçük bir kıyafet. Parti kıyafeti, düğün kıyafeti veya sosyal etkinlik kıyafeti için mükemmel bir elbise. Erkekler bu elbisenin içinde düğmeler kadar sevimli görünecekler. Papyonlar bu elbisenin çekiciliğini arttırıyor.

Erkek ve Kız Bebek Denim Giyim:

Denimin modası asla geçmez. Bugünlerde çocuk modası, yetişkin modasından ilham alıyor. Bugün, çocuklar için çok çeşitli denim elbiseler mevcuttur. Bir kot elbise her gün veya mevsim için mükemmeldir. Bir kot gömlek her türlü alt giyim ile çalışır, kot kot pantolon ise herhangi bir gömlek veya tişört ile eşleştirilebilir..

47. Kot İşlemeli Kısa Elbise:

Denim İşlemeli Kısa Elbise

İşlemeli yaka, kollar ve etek ucu ile kottan kısa bir gömlek günün her saati için mükemmel bir elbise. Bu mükemmel bir dış giyim. Asla çok fazla kot gömleğiniz olamaz. Bu kot gömleği kot pantolon veya herhangi bir gündelik pantolonla eşleştirin.

48. Kısa Kollu Denim Rop:

Kısa Kol Denim Rop

Bir kızın asla çok fazla kıyafeti olamaz. Denim frocks günün her saatinde hemen hemen giyilebilir. Bir kız bebek kot elbisesine yatırım yapın; çocuk gardırobunun olmazsa olmazlarındandır. Denim frocks, kısa veya uzun kollu ve farklı türde yakalarda mevcuttur..

49. Kot Etekler:

Kot Etekler

Eteklerin modası neredeyse hiç geçmez; kot etek, her tür gömlek veya tişörtle kombinlenebilen güzel bir stil aksesuarıdır. Bu kıyafet olmadan bir çocuk gardırobu eksik kalır..

50. Kaba tulumlar:

kaba pamuklu tulum

Tulumlar stil, gündelik şıklık ve zarafetin mükemmel karışımıdır. Konforda son noktadırlar. Tulumlar denim ve diğer kumaşlarda da mevcuttur. Bir kabanla asla yanlış gidemezsin. Sıradan ve resmi durumlar için çalışır. Bu alt giyimi bir tişört veya gömlekle eşleştirin. Dungarees, erkekler ve kızlar için en iyisidir. Çocuklarda hiçbir şey eskimiş tulumlardan daha sevimli olamaz. Dungaree, denim ve diğer kumaşlarda da mevcuttur. Birden fazla renkte mevcutturlar, bu nedenle bazılarını çocuğun gardırobuna ekleyin..

51. Jogging Yapan Kot:

Jogging Yapan Kot

Jogger jeans, en son stil ifadesidir. Şıktırlar ve çok sayıda renkte mevcutturlar. Onlar mükemmel çocuklar ve gün boyu giyilebilirler. Yumuşak bel bandı ve elastik, her bedene uymasını sağlar ve çocuğun artan ihtiyaçlarını karşılar..

52. Kadife Frocks:

Kadife Frocks

Kadife, geleneksel ancak modern bir kumaştır. Mevcut en sorunsuz kumaşlardan biridir. Kadife bir frak belli bir zarafet verir. Bir kadife frak iyi bir günlük giyimdir ve aynı zamanda mükemmel bir sosyal giyim olabilir. Kadife birçok renkte mevcuttur, o halde neden seçeneklerinizi tek bir renkle sınırlayasınız ki?.

53. Kot Gömlekler:

kot gömlekler

Denim gömlekler nihai stil ifadesidir. Her fırsatta ve mevsimde çalışırlar. Bir kot gömlek kot pantolon veya resmi pantolon veya şort ile eşleştirilebilir. Aslında bir kot gömleğin modası asla geçmez. Bir kot gömlek tek başına giyilebilir veya pamuklu şort veya pantolon üzerine yuvarlak veya V yakalı bir t-shirt ile kombinlenebilir. Bu kıyafet hemen hemen her yerde ve her yerde mükemmel.

54. Kot:

Kot

Her çocuk için bir çift kot pantolon şarttır. Jeans bugün birden fazla renkte mevcuttur. Rahat ve bakımı kolay olanları vardır. O kadar çok yönlü bir giysidir ki her türlü gömlek veya t-shirt ile kombinlenebilir. Bir kot pantolonla birden fazla kombinasyon yapılabilir ve her türlü durum için uygundur. Aynı zamanda mükemmel unisex giyim.

Bebekler için Etnik Elbiseler:

Batı giyimi sezonun en çok tercih edilen kıyafeti olabilir, ancak Hint etnik giyimi bir nedenden dolayı klasiktir. Çocuklar için çeşitli etnik giysiler mevcuttur. Kızlar için, şık Kurtis’e salwar kameez, lehengas var. Erkekler için seçenekler kızlara göre biraz daha az olsa da, onlar için de seçim yapabileceğiniz geniş seçenekler var. Çocuğunuzun gardırobunu bu güzel parçalardan bazılarıyla güncellemeyi unutmayın..

55. Anarkali’nin:

anarkali'nin

Anarkali’ler, çok fazla parlama içeren uzun frak tarzı giysilerdir. Normalde taban uzunluğundadır ancak dizine göre de özelleştirilebilir. Bu giysi normalde göğüste sıkıştırılır. Bu en yeni kız bebek elbiseleri farklı renk, doku ve desenlerde mevcuttur. Basit desenlerde ve ayrıca yoğun işlemeli formlarda mevcutturlar..

56. Lehenga Cholis:

Lehenga Cholis

Bu iki giysili Hint etnik giyimi, dupatta adı verilen akıcı kumaşla eşleştirilmiş bir bluz ve alt giysiden uzun bir yol kat etmişti. Bugün lehenga cholis çeşitli renklerde, desenlerde ve dokularda mevcuttur. Çocuklar için yan kesimli uzun bir elbise ve ayrıntılı bir lehenga kombinleyin. Geleneksel ama çok zengin bir görünüm verir. Lehenga choli’nin başka bir versiyonu da chaniya choli’dir. Bu el işlemeli giysi bir etek ve bluz takımıdır. Geleneksel olarak güzel ayna işçiliği ile elle dikilirler ve birçok desende mevcutturlar. Nakış ipek iplikler kullanılarak yapılır ve bunlar muhteşem bir sanat eseridir..

57. Küçük Çocuklar İçin Patiala Salwar:

Küçük Çocuklar İçin Patiala Şalvarı

Bir şalvar elbisesi en çok gençler ve kadınlar için uygun olsa da, bu iki parçalı giysi küçük çocuklarda da çok değerli görünüyor. Bugün çocukların seçebileceği çeşitli şalvar seçenekleri var. Basit churidar kurta, Patiala salwar, dhoti tarzı salwar ile kurta vb. Bu güzel kız bebek elbiselerinden bazılarına yatırım yapın. Her türlü fırsat için çalışırlar.

58. Pattu Pavadai:

Pattu Pavadai

Bu güzel etek ve bluz giysisi Hindistan’ın güney kesiminden. Çoğunlukla karmaşık işlemeli parlak renklerde mevcuttur. İpek, pamuk ve karışık malzemelerde mevcuttur. Bu yeni tarz kız bebek elbiseleri, herhangi bir dini veya sosyal toplantı için nihai giyimdir. Aynı zamanda çok iyi bir günlük giyim.

59. Çocuk Sarees Giymek için Okuyun:

Çocuk Sarees Giymek için okuyun

Sari, yaşlı kadınlar için bir kıyafettir, ancak o zamandan beri küçük kızlar annelerinin sarilerini örtmeyi severler. Bugün anne stiline uyum sağlamaktan hoşlanan küçük kızlar için hazır saree dikişler mevcuttur. Küçük kız için bir taneye yatırım yapın ve bir değişiklik için giymek için ferahlatıcı bir kıyafet olacaktır..

60. Yarım Kurti ve Dhoti Salwar:

Yarım Kurti ve Dhoti Salwar

Bir kurti ve bir dhoti salwar, yeni bir füzyon giyimidir. Modaya uygun ancak geleneksel ve minik tostlarda son derece çekici görünüyor. Çeşitli güzel renk ve desenlerde mevcutturlar. Giymeleri çok rahattır ve her türlü durum için mükemmeldir..

61. Erkekler için Şervani:

Erkekler için Şervani

Bir sherwani, bir stil ifadesinin özüdür. İyi oturan bir sherwani içinde genç bir çocukla karşılaştırılabilecek bir giysi yoktur. Sherwani farklı kumaşlarda, renklerde ve basit ve karmaşık tasarımlarda mevcuttur. Bir şervani çok şenlikli bir görünüm verir; bir düğüne, şenlikli bir partiye veya dini bir buluşmaya giyilebilir.

62. Erkekler için Jodhpuri Suit:

Erkekler için Jodhpuri Suit

Jodhpurs kıyafeti kraliyet ailesi için bir elbisedir ve çocuğu her durumda farklı kılar. Jodhpuris basit ve karmaşık desenlerde mevcuttur. Ağır bir giysi olmasına rağmen düğün ya da sosyal etkinlikler için asla yanlış bir seçim değildir. Çocuk için en az bir jodhpuri takımına yatırım yapın.

63. Erkek Çocuk Kurta Pijama Takımı:

Erkek Kurta Pijama Takımı

Her mevsim için geleneksel ve klasik bir Hint giyimi. Bir kurta pijama, süslü bir elbise yarışması, bağımsızlık günü geçit töreni, bir Diwali partisi, dini bir olay veya bir düğün partisi için bir kıyafettir. Bu elbise geniştir ve bakımı kolaydır. Çeşitli renklerde, dokularda ve desenlerde mevcuttur. Bir kurta pijama, yeni bir kıyafet oluşturmak için bir Nehru ceket veya yelek ile kolayca donatılabilir..

64. Erkekler için Pantolonlu Madhubani Print Bandhgala:

Erkekler için Pantolonlu Madhubani Print Bandhgala

Kraliyet kıyafeti gerçekten. Madhubani baskıları Hindistan’ın halk resimleridir. Madhubani baskılı bir bandhgala klasik giyimdir. Pantolonlarla eşleştirilmiş bir bandhgala, eski Hint prenslerinin bir görünümüdür. Bir düğün veya doğum günü için nihai elbise.

65. Etnik Ceket ve Dhoti Seti:

Etnik Ceket ve Dhoti Takım

Bir dhoti, nesiller boyu Hint giyimidir. Bugün ceket ve dhoti takımı modaya uygun bir kıyafet haline geldi. Bu kombinasyon, basit ve çok güzel işlemeli bir desende mevcuttur. Çeşitli renkleri bulunan çok rahat bir kıyafet ve yaz günlerinde sosyal bir buluşma için ideal bir kıyafet. Bu kıyafet, çocuğun şirinlik faktörünü ortaya çıkarıyor. Tam bir görünüm için geleneksel kolhapuri chappals veya mojaris ile eşleştirin.

Yeni doğanlar, küçük çocuklar ve küçük çocuklar için elbise seçmek parkta yürümek değildir. Çocuklar telaşlıdır ve kendi zevklerini, tutumlarını ve seçimlerini geliştirmek için büyüdüklerinden. Bayanlar normalde yüz tarzında rahatlıktan ve kalabalığın içinde öne çıkma fırsatından vazgeçerler; ancak, çocuklar aynı kategoriye girmezler. Çocuk giyimi için konfor en büyük lükstür. Günümüz dünyasında, farklı bütçe aralıklarında çocuk giyim yelpazesinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek var. Unutmayın, çocuklar elbiselerini çok çabuk büyütüyorlar ve en önemlisi elbiseleri bu değişimi yansıtmalıdır..