Günümüzün modası çok hızlı değişebiliyor. Ancak kaftanlar yıllardır her daim yeşildir. Kaftanları daha çok plaj giyimi ile ilişkilendiriyoruz ama şık ve farklı tarzlarda giymek mümkün. Kaftanlarını kolayca şekillendirmenin sayısız yolu var. Kadınların para biriktirmesine yardımcı olmaz, aynı zamanda modaya uygun ve modaya uygun görünmelerine de yardımcı olur. İşte tüm durumlar için 5 farklı stilde kaftan giyebileceğiniz ipuçları.

1. Batı Tarzında Kaftan Giymek:

Batı Tarzı Kaftan Giymek

Çoğu ülkede, birçok insan mayo veya bikini üzerine örtbas olarak kaftan giymeyi sever. Ancak günümüz tasarımcıları kendi kişisel dokunuşlarını katmış ve görünümü ana akım haline getirmişlerdir. Kaftanlar yaz aylarında hem şifon hem de georgette yapılabilir. Partilerde dar pantolon veya kot pantolon üzerine kaftan giyebilirsiniz..

2. Eşarp Olarak Şekillendirme Kaftanları:

Eşarp Olarak Şekillendirici Kaftanlar

Kaftan atkı olarak rahatlıkla alınabilir. Siyah şeffaf kaftanlarınız varsa tereddüt etmeyin. Giydiğiniz elbisenin üzerine atkı olarak takmanız yeterli. Kaftanları sayısız kıyafetle ve sayısız kez atkı olarak kullanabilirsiniz. Çok trend ve şık görünüyor. Partiler sırasında geceleri de taşıyabilirsiniz..

3. Malaya peştemâli veya etek şalı olarak örtün:

Malaya peştemâli veya etek şalı olarak örtün

Kaftanları etek olarak giymek, özellikle tatilinizi kumsalda yaparken veya kumlarda dolaşırken ideal görünmenizi sağlar. Sargılar sadece göz alıcı görünmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kendinizi çok rahat hissetmenizi sağlar. Ancak etek veya sarong olarak sarmayı planladığınızda en iyi kumaşı seçtiğinizden emin olun. Yani bu yaz sezonu sadece kaftanları sarong gibi sarıyor ve sahilde serin esintilerin tadını çıkarıyor..

4. Kaftanlarınızı Aksesuarlayın:

Kaftan denilince gerçekten çok güzel ve klasik aksesuarlarla birlikte giymemiz gerekiyor. Aksesuar olmadan kaftanların giydirilmesi eksik görünüyor. İster resmi partilerde ister gündelik bir partide olun, gerçekten parlak renkli boncuklar veya klasik bir kolye eklemeniz gerekiyor. Kaftanlarla geniş küpeler takan kadınları sıklıkla görüyoruz. Küçük baskılı şifon kaftanları şık bir şekilde giymeyi tercih ediyorsanız, pırlantaları da deneyin. Birçok ince hanım, kaftanlarını genellikle kemerlerle vurgular. Yani bu sezon sadece kaftanlarınızı düzgün bir şekilde süsleyin ve şehrin konuşması olun.

5. Hint Tarzında kaftan giyin:

Hint Tarzında kaftan giyin

Kaftanlarınızı kesinlikle uygun tunik tarzında tasarlayabilir ve bir churidar veya tayt ile kombinleyebilirsiniz. Genellikle birçok Hintli tasarımcının kreasyonlarında kaftan kullandığını görüyoruz. Normal veya resmi giyim için sadece basit nakışlar verirler. Hint tarzındaki kaftanlar genellikle size çok rahat bir görünüm verir. Birçok kadın da Diva tarzında giymeyi sever. Birçok Hint Kaftanı gümüş ve altın işlemelerle gelir ve çeşitli durumlar ve festivaller için giyilebilir. Yani bu yaz sezonu sadece uygun Hint tarzında Kaftanlar giyiyor. Uygun Hint tarzında, sadece farklı ve çarpıcı görünebilirsin..

İnsanlar eski zamanlardan beri Kaftan giyiyor. Ancak kaftan giyme trendleri zamanla değişti. Eskiden sadece ipek kumaştan yapılan kaftanlarda günümüzde her türlü malzeme ve desen kullanılıyor. Kaftanlar tasarlamak için dünyanın her yerinden tasarımcılar tarafından çok çeşitli baskılar ve renkler kullanılmaktadır. İster plaj, ister gece partisi kaftanları tüm yaz boyunca şık görünmenize yardımcı olacaktır. O yüzden bu sezon sadece şehirdeki en zarif kaftanları satın alın ve şık görünün..