Fit ve flanel elbiseler bele kadar dar elbiseler giyiyor ve sonra flas oluyor. Her beden bayana güzel bir vücut şekli verir. Alt gövde kısmı kloş eteği içerir ve üst kısım bir üst gibidir. Bu fit ve parlayan elbise, endişeli ve heyecan verici bir görünüm verir. Mükemmel bir figüre sahip gibi görünmenizi sağlar. Şişman bayanlar bile utanmadan böyle bir elbise giyebilir.

Yeni ve Modaya Uygun Uyum & Modada Kadınlar için Flare Elbiseler:

Bu Top 9 Fit n Flare Elbiseleri her durum için deneyin.

1. Çiçekli Uyum & Flare Elbise:

Çiçekli Fit & Flare Elbise

Krep kumaş kesim olup, beyaz ve pembe renklerde flaster elbisedir. Elbisenin temel rengi güzel bir pembe çiçek baskısı ile beyazdır. Elbise yuvarlak yakalı, kolsuz ve havşa kısmında yaprakları var. Elbise iyi bir görünüm veriyor.

2. Bağlamalı Uyum & Flare Elbise:

Bağlamalı Fit & Flare Elbise

Bu fit flare elbisenin arka tarafında muhteşem bir desen var. Çarpıcı bir boyun stili içeren düz kırmızı bir elbise. Arkasında düğümlü derin kare şeklinde bir boyun kalıbı var ve sonra tekrar oyuluyor. Arka tasarım bayana seksi bir görünüm veriyor.

3. Dinç Uyum & Flare Elbise:

şehvetli uyum & Flare Elbise

Önü özel yaka kesimli, siyah fit ve kloş elbisedir. Yakasında düğme kapamalı, omuz ve kol kısımlarında transparan kumaş kullanılmıştır. Elbise dizinin biraz üstünde, bu da havalı görünüyor. Elbise canlılık dolu.

4. Çizgili Fit & Flare Elbise:

Çizgili Fit & Flare Elbise

Çizgili desenli fit ve kloş bir kokteyl elbisesidir. Belinde ince siyah bir kuşakla süslenmiş elbisenin üzerine oyulmuş açık ve koyu kırmızı gölge çizgileri vardır. Elbisenin koyu kısmı ışıltılı ve parlak bir görünüm veriyor.

5. Kapalı Omuz Fit & Flare Elbise:

Kapalı Omuz Fit & Flare Elbise

Bu beyaz fit ve parlama elbise, omuzlu bir elbise tarzına sahip. Beyaz ve mavi renkli şeritler vardır ve tüm omuza güzel bir fırfır kenarlığı yapıştırılmıştır. Kollarda ayrıca parlamalar vardır. Bu diz boyu elbise olağanüstü görünüyor.

6. Baskılı Sığdır & Flare Elbise:

Baskılı Sığdır ve Flare Elbise

Kolları olan bu fit ve kloş elbise büyük boy çiçek baskıları içerir. Siyah elbisenin açık mor çiçek deseni var ve ayrıca çiçeğin içinde çok renkli astar çalışması var. Altta kısa kollu ve boncuklu bir katman var.

7. Noktalı Uyum & Flare Elbise:

Noktalı Sığdır ve Flare Elbise

Beyaz puantiyeli baskı içeren uzun kollu fit ve kloş elbisedir. Elbise kısa ve tam boy kolları var. Elbise noktalı baskı üzerinde çiçek tasarımına sahip. Elbisenin malzemesi yumuşak ve pürüzsüzdür, bu da size rahatlık sağlar..

8. Kuşaklı Fit & Flare Elbise:

Kemerli Fit & Flare Elbise

Kırmızı renkli, dantel kesimli ve kloş bir elbisedir. İçi dantel işlemeli gümüş rengi saten kumaştır. Dış dantel çiçek tığ işi içerir ve şeffaftır. Kolların ve elbisenin alt kısmı, katmanlar veren dairesel bir boyuna sahiptir..

9. Göz Alıcı Uyum & Flare Elbise:

Göz Alıcı Fit & Flare Elbise

Bu fit ve parlama elbisesi, ünlü bir görünüm sunma yeteneğine sahiptir. Arkasında düğmeli kapalı bir boyun var. Ön kısımda göğüs bölgesinde düz bir kesim vardır. Elbise, izleyicilerin ilgisini çeken eksantrik sırtı açık bir desene sahiptir..

Elbisenin kloş kısmı şişman kalçalarınızı gizleyecek ve sizi süsleyecek. Fit ve flare elbiseler şu anda oldukça talep görüyor. Her yaşta ve her şekilde bayanlar tarafından giyilebilir. Onunla eşleşen herhangi bir aksesuar gerektirmez.