Kadınların denemek ve giymek için çeşitli elbiseleri vardır. Bunlardan biri de kollu elbiseler. Bu kategori altında uzun tam elbiseler, prenses elbise, trompet silüet elbise, balık etekli silüet, Bardot boyun elbise ve kısa kollu elbise modelleri de yer alabilir. Şekil ve boyut ile gelen model çeşitleri, kol elbiselerin malzemesi de geniş bir tasarım ve desen koleksiyonunda mevcuttur. Kadınların ihtiyacına göre, kollu elbiseler her yaştan kadın için güzel görünüyor, kol, güzel kıyafetlerden oluşan modaya uygun bir kalabalığın arasında duran en son moda..

Modada Kadın Elbiseleri İçin En Son ve Şık Kol Tasarımları:

İşte bayanlar için en iyi 25 kollu elbise modeli.

1. Paslı Gül Uzun Kollu Elbise:

Rusty Rose Uzun Kollu Elbise

Bu paslı gül gölgeli maksi tip uzun kollu elbisenin sizi istediğiniz gibi şekillendirmenin zamanı geldi. Yuvarlak yakalı, fırfırlı korsajlı ve ayrıca çan şeklinde kollu şifondan yapılmıştır. Bu, yazlık giyim kutlamaları veya etkinlikleri için en iyisidir..

2. Kolları Kokteyl Tipi Elbise:

Kolları Kokteyl Tipi Elbise

Bu tarz kollu abiye elbise modelleri ile alışverişinizi keyifli hale getirin. Yarım kollarında ışıltılı aplikler ile göz alıcı gri renktedir. Belinde saten ince bir kemer tabakası vardır. Bu genç kızlar arasında en iyi seçimdir, artı beden şeklinde olan kızlar da güzel görünmek için bu kıyafeti deneyebilirler..

3. Kollu Lacivert Tonlu Dantel Elbise:

Kolları Lacivert Tonlu Dantel Elbise

Bu, kollu kadınlar için kısa balo tipi elbiseler. Dantel korsajı ve ayrıca yarım kollu parlak lacivert tonundadır. Bu kısa kollu elbise, doğal bir bele sahiptir ve askılı iç kısımlardan oluşur..

4. Kollu İki Parça Balo Elbisesi:

Kolları İki Parça Balo Elbisesi

Siyah uzun kollu elbise arayan bayanlar burada öne geçmeli. Trompet sırf uzun siyah kollu iki parça tipi balo modeli elbisedir. Bluz dantel kullanılarak yapılırken etek saten trompet kesimlidir..

5. Kollu Siyah Abiye Elbise:

Kolları ile Siyah Abiye Elbise

Bu, üç dördüncü kollu modaya uygun denizkızı siluet desenine sahiptir. Üst korsajı siyah dantel aplikelere sahip kollu maksi elbisedir. Alt etek kısmı düz siyahtır ve süslü aplikleri yoktur..

6. Düz Beyaz Fileli Etek Elbise:

Düz Beyaz Fileli Etek Elbise

Akşam partiniz için beyazda şık ve özel bir şey arıyorsanız, seçiminiz tam olarak bu olabilir. Üst bluz kısmına tek başına dikilmiş dantel desenli beyaz uzun kollu elbisedir. Alt etek tamamen saf beyaz ve düz örgü malzemedir ve dantel uzun kolludur. Bu tip uzun kollu elbise düğün için de uygun olacaktır..

7. Kollu Kuyruk Model Elbise:

Kolları Kuyruklu Kuyruk Model Elbise

Muhteşem bir siyah gece partisi kıyafeti mi arıyorsunuz? O zaman bu uzun kollu dantel elbise ile hata yapmadan buradasınız. Üst korsajı dantel işlemeli olup, etek kısmı fırfırlı tren modelinde düz desenlidir. Modaya uygun kıyafetlerle biraz seksi görünmek isteyen kızlar, o zaman bu elbise sevdiklerinizin dikkatini çekecek..

8. Kolları ile A Kesim Balo Elbisesi:

Kolları A Kesim Balo Elbisesi

Bu vintage koyu lacivert elbise, A-line dantel korsaj ve şifon alt kısma sahiptir. Bu uzun kollu resmi elbise kategorisi, kayık yaka desenli korsajda dantel cum boncuklu aplikler ile üç çeyrek kolludur..

9. Kolları ile Maksi Dantel İşlemeli Elbise:

Kolları Dantel İşlemeli Maksi Elbise

Kolları olan dantel bir elbise koleksiyonuna sahip olarak görüntünüzü aydınlatın. Bu, krem ​​dantel kullanılarak yapılmış uzun kollu resmi elbisenin muhteşem bir seçimidir. Sade modelde lacivert tonlarında desenli eteğe sahiptir..

10. Kollu Siyah Kokteyl Elbisesi:

Kolları Siyah Kokteyl Elbisesi

Kolları olan bu kadar harika bir siyah elbise yelpazesine ilk kez bakarsanız, başka seçenek görmezsiniz. Dizlere kadar kısadır ve kapalı boyun desenli dördüncü üç kolludur. Tamamen dantel kumaştan süslenmiştir. Bu elbise kulüp parti zamanınızı arar, bu kıyafeti deneyin ve seçiminize moda yorumları yapın.

11. Kraliyet Mavi Gölgeli Kısa Kollu Elbise:

Kraliyet Mavi Gölgeli Kısa Kollu Elbise

Burada kep kollu olarak adlandırılan kollu dantel elbiseyi alırsınız. Bu kısa kollu elbiselerin taşınması ve bakımı bile kolaydır. Gündelik olarak giymek için yaygın olarak kullanılırlar. Bu her zaman emin olmak için en iyi seçimdir.

12. Kollu Bodycon Parti Elbisesi:

Kollu Bodycon Parti Elbisesi

Beyaz dantelli uzun kollu kısa elbisenin olduğu partiler için mükemmel bir seçimdir. Bodycon bir model taşır ve dizleri kaplayan elbise boyu ile düşük sırtlıdır..

13. Kollu Junior Kokteyl Elbisesi:

Kolları Junior Kokteyl Elbisesi

Tüm seri ayrıca gençler için de mevcuttur. Bu, tüm elbise malzemesi sentetikten yapılmış, kendinden tasarımlı uzun kollu bir kokteyl elbisesidir. Desen, parlak bir görünüm için basılmıştır ve kristallerle zenginleştirilmiştir..

14. Kadın Tam Kollu Balo Elbisesi:

Kadın Tam Kollu Balo Elbisesi

İşte bu zarif tasarımlı tam kollu kadın elbise için durup alışveriş yapmanız gereken an. Bu bir tür uzun kollu balo elbisesi. Fileli tam kollu, Bardot yakalı ve trompet silüetiyle güzel siyah Mavi gölgededir..

15. Seksi Altın Mücevher Abiye:

Seksi Altın Mücevherli Abiye Elbise

Bu eksantrik desenli altın rengi mücevher tipi uzun kollu gelinlik ile aşırı yüksek seçimlerinizi eşleştirin. Kapalı yakalı, dar kesim deniz kızı silüetleri ile süpürme model uzun eteğe sahiptir. Elbisenin tamamıyla birlikte tam kollar mücevher türü nakış işlemeleriyle süslenmiştir..

16. A Kesim Yüksek Boyun Tam Kollu Elbise:

Çan Yüksek Boyun Tam Kollu Elbise

Seçtiğiniz elbiseyi bulmak ve onu yapmak sıkıcı bir süreçtir. Ama burada kendi bedeninizi yapabilir, ancak bu tam kollu maksi elbiseyi özelleştirebilirsiniz. Orta süpürmelere sahip ‘A’ çizgi modeli ile kremsi kırık beyaz tonlarındadır. Üst korse ve kol kenarlarında aplikeli yüksek boyunludur..

17. Sonbahar Çiçek Baskılı Pamuklu Elbise:

Sonbahar Çiçek Baskılı Pamuklu Elbise

İşte çoğu mevsime uygun kadınlar için ideal uzun kollu pamuklu elbise koleksiyonu. Saf pamuktan yapılmış kısa bir elbise ve vücudun her yerinde çiçek baskıları var. Devam etmek için size büyük rahatlık verir.

18. Kollu Büyük Beden Elbiseler:

Kolları Büyük Beden Elbiseler

Kadınlar için de kollu büyük beden elbiseler için seçeneğiniz var. ‘A’ çizgi modeli ile uzun kollu düz siyah elbisedir. V yaka desenli bilek boyu elbisedir..

19. Günlük Kraliyet Mavisi Maksi Elbise Giyiyor:

Günlük Giyim Royal Blue Maxi Elbise

Bu, düz korsajlı, dar kesim silüeti ve ayrıca esnek uzun kollu tam kollu bir elbisedir. Belinde altın aplikeli bir kemer ile fantastik kraliyet mavisi gölgesindedir. Doğal tasarım belinde toplanmış bazı fırfırlar var..

20. Mini Kol Mavi Elbise:

Mini Kol Mavi Elbise

Bu, en iyi arkadaşlarının düğününü arayan kızlar için kollu bir nedime elbisesi türüdür. Bu mavi elbisenin kap mini kolları ve çok katmanlı fırfırları onu bir çiçekçi kız elbisesi gibi gösteriyor. Önünde bazı nakış çalışmaları olan harika bir koleksiyon.

21. Kolları Dahlia Baskılı Uzun Elbise:

Dahlia Baskılı Kolları Uzun Elbise

Bu lacivert maksi tip elbise çok pozitif. Uzun kollu manşetleri ve beli lastiklidir. Ayrıca, kollu bu uzun elbise elbiselerin yaka kısmında parlak düğmeler kabartmalı ve yıldız çiçeği her yerinde fildişi tonunda basılmıştır..

22. Piskopos Kol Uzun Keten Elbise:

Piskopos Kol Uzun Keten Elbise

Koyu yeşil tonunda tam kollu uzun elbisenin sonsuz güzellik serisidir. Piskopos tipi kolludur ve bu kıyafeti yapmak için kullanılan kumaş ketendir. Kollarında manşetler vardır ve seçilen yaka modeli tekne tipi modeldir..

23. Süpürülmüş Siyah Uzun Elbise:

Siyah Uzun Elbise

Bu şık, süpürülmüş düz siyah tam kollu elbise ile duyularınızı güzelleştirin. Yuvarlak yakalı jarse örgü şekilli süper yumuşak maksi elbisedir. Maksi etekte yan yırtmaçlı uzun kollu.

24. Kolları ile Kokteyl Pul Elbise:

Kolları Payetli Kokteyl Elbisesi

Baştan aşağı pul püskül detaylı, mavi tonlarında bir kokteyl mini elbisesidir. Kolları olan bu kokteyl elbisesi bisiklet yakalı ve uzun kollu parlak korsajlı.

25. Kollu Mavi İpeksi Kot Elbise:

Kolları Mavi İpeksi Kot Elbise

Bu, süper yumuşak ve parlak denim kumaş kullanan kollu gömlek tipi basit bir elbise. Yaka yakalı kıvrık kollara sahiptir. Sade ama şık ve spor ayakkabılarla kombinlenebilir. Yaz için en ideal olanıdır.

Kollu elbiseler, düğün, akşam partileri, aile veya arkadaşlar bir araya gelme gibi herhangi bir duruma ve ayrıca gündelik giyim günlerine uygun olabilir. Tüm güzel tonlar ve benzersiz tasarımlara sahip benzersiz kesimler bu seride mevcuttur. Öyleyse neden hala tereddüt ediyor ve bekliyorsunuz? Gel ve şimdiye kadarki en iyi kollu elbise koleksiyonunu kap.