Büyük beden bir kadının ne giymesi ve ne giymemesi gerektiğini sık sık duyduk. Bu sadece duygularını incitmez, aynı zamanda başkalarının önünde kendilerini biraz garip hissettirir. Dürüst olmak gerekirse, kurallar çiğnenmek içindir.

Her Büyük Beden Kadının Moda Klişeleri

Her zaman üzerinize yakışan kıyafetleri giyin ve elbiseyi taşıyabilecek bir tavrınız olduğuna inanıyorum. Bir büyük beden, vücuduna uymayan elbiseler giyebilir, ancak bu kıyafetleri taşıyabilecek özgüvene sahip olmalıdır. Yani bu yaz, büyük beden moda kurallarına meydan okuyun çünkü böyle bir şey yaparak kendinizi sayısız moda olanağına açabilirsiniz..

En İyi Kalıplaşmış Büyük Beden Modası:

1. Şort Giymeye Başlayın:

Şort Giymeye Başlayın

Şortlar en iyi yaz kıyafetleridir. Büyük beden kadınların, ağır uylukları nedeniyle şort giymelerinin reddedildiğini sık sık görüyoruz. Ama bu yaz bacaklarınızı skinny jean ile boğmayın. Bacaklarınızı şortla çıplak tutun, ancak onu iyi taşıyabildiğinizden emin olun..

2. Kolsuz Git:

kolsuz git

Büyük beden kadınlara kollarını gizli tutmalarının söylendiğini sık sık duyarız. Ama bu yaz tüm kuralları çiğneyin ve kolsuz gidin. Şişman olduğun için zorbalığa ve eziyete uğramayı bırak. Bu yaz ideal olan kolsuz üstler ve elbiseler giymeye başlayın. Kollarınızın da dışarıdaki esintinin tadını çıkarmasına izin verin.

3. Renkli ve Parlak Giysiler:

Renkli ve Parlak Giysiler

Büyük beden bir kadının giyebileceği tek renk siyah olmamalıdır. Birçok insan bunu bilmeyebilir, ancak siyah her türlü kadında klasik görünüyor. Ve yazın siyah giymek kesinlikle saçma görünüyor. Bu yüzden büyük beden kadınlar, siyah giymeyi bırakın ve her türlü parlak ve renkli üstleri giymeye başlayın. Gardırobunuza ekstra bir hava katın ve şehirdeki en yeni yazlık giyim koleksiyonlarına göz atın.

4. Son Trendleri Deneyin:

Son Trendleri Deneyin

Son trendler sadece sıskalar için değil. Büyük beden kadınlar bile şeffaf stilleri ve şemsiyeyi deneyebilir. İnanın taşımasını biliyorsanız siz de her tarz modelde kusursuz görünebilirsiniz. Beyaz sadece modeller ve zayıf insanlar için değildir. Beyaz, giyerken yeterince kendine güvenmeleri koşuluyla, büyük beden kadınlarda iyi görünebilir. Yani bu yaz gardırobunuzu her türlü modaya uygun kıyafetle doldurun..

5. Bikinili Kaya:

Bikinili Kaya

Bikini düz karınlı insanlar için en uygun olanıdır. Ama büyük beden kadınların bikini giymemesi için bir sebep bulamıyorum. Bikini sadece inceler için bir lüks değildir, hatta büyük beden kadınlar bile bikini içinde çekici görünebilir. Büyük beden kadınlar için bikini giymek çok önemli değil, ancak vücudunu hangi renk, kumaş ve stilin tamamlayacağını anlaması gerekiyor. Bu sayede daha güvenle bikini satın alabilir. Bu yaz sezonunda, büyük beden kadınlar için şehirdeki geniş bikini koleksiyonlarına göz atın ve kendinize en iyi görünümü veren birini seçin..

6. Vücut Sarılma Elbiseleri Giyin:

Vücut Sarılma Elbiseleri Giyin

Büyük beden kadınların çoğu kurşun kalem elbise ya da bedene oturan bir bluz giyme konusunda rahat değildir, ancak bazen vücudu saran bir şey giymeyi bile tercih ederler. Sadece bazen vücutlarını göstermek ve seksi görünmek bile isterler. Yani bu yaz tüm moda kurallarını yıkın ve harika görünmenizi sağlayacak bir kalem elbise giyin. Ayrıca elbisenize aksesuar eklediğinizden emin olun..

Moda endüstrisi, kadınları her zaman en yetkili şekilde dikte etti. Sadece harika göründükleri kıyafetler giymelidirler. Ancak şimdi özellikle bu büyük beden kadın için bazı moda kurallarını çiğnemenin tam zamanı. Öyleyse bu yaz, sadece şık ve muhteşem olmadığınız, aynı zamanda size de çok yakışan kıyafetler satın alın..