Çekici ve güzel elbiseler giymek her kadının alışkanlığıdır. Genellikle ofis, günlük giyim ve davetler için modaya uygun ve modaya uygun elbiseler ararlar. Kızlar genellikle kolejde giyilebilecek en son elbiselere göz kulak olma eğilimindedir. Omuzdan, elbiseler günümüzde gelişen bir stil haline geliyor. Üstler, Kurtiler ve hatta bluzlar bugünlerde omuz dışı bir tasarıma sahipler..

Trenddeki Bayanlar İçin Yeni ve Güzel Kapalı Omuz Elbiseleri:

Aşağıda, aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi birkaç düşük omuzlu elbise tasarımı verilmiştir..

1. Denim Off-Omuz Elbise:

Denim Off-Omuz Elbise

Bu kot elbise, 3/4 uzunlukta kat kat fırfırlı bir kola sahiptir. Elbise kısa ve kolej giyimi. Yaz için ideal olan bu elbise, güzel bir büyük fiyonk şeklinde bağlanabilen bir kot kemerine sahiptir. Muhteşem görünmek için topuklu ayakkabılar ve bir gerdanlık giyin.

2. Pırıltılı Off-Omuz Elbisesi:

Işıltılı Off-Omuz Elbise

Akşam kokteyl partileri için oldukça iyi bir seçim olan harika bir siyah omuz uzun elbise. Bu elbisenin her yerinde parıldayan payet boncuklar var. Uygun bir korsaj ve denizkızı kesimi ile omuzları açık bir yakaya sahiptir. Etek boyu biraz alçaktır ve ayakkabıyı gösterecek küçük bir tren oluşturur. Tam bir görünüm için topuklu ayakkabılar veya sivri uçlu pompalar giyin.

3. Beyaz Off-Omuz Kısa Elbise:

Beyaz Off-Omuz Kısa Elbise

Bu güzel bodycon elbise ile partiye hazır olun. Bu beyaz omuzsuz elbise kısa. Güzel siyah baskılarla soğuk beyaz bir tonu vardır. Bu elbisenin oldukça dolu kolları var. O muhteşem görünüm için bir çift gökdelen topuklu ayakkabı giyin.

4. Omuzsuz Plaj Elbisesi:

Off-Omuz Plaj Elbisesi

Bu güzel omuz açık elbise ile plaja şık bir şekilde çıkın. Bu hoş tasarımlı plaj kıyafeti, kloş etek boyu ve yine kloş uzun kollu kısadır. Çiçekli elbisenin mavi çiçekli çiçekleri ve elastik bir korsajı vardır..

5. Off-Omuz Tığ Elbise:

Off-Omuz Tığ Elbise

Bu oldukça beyaz omuzsuz tığ işi elbisede kız bebeğinizin büyüleyici bir melek gibi görünmesini sağlayın. Kolları kelebek desenlidir. Etek boyu ve kollar beyaz tığ işi desenlerle çevrelenmiştir. Elbise A-line bir silüete sahiptir ve kısadır. Bir çift Alexander tarzı ayakkabıyla kombinleyin.

6. Omuz Kapalı Külkedisi Elbisesi:

Off-Omuz Külkedisi Elbisesi

Kızınız bu güzel balo elbisesiyle yarışmanın galibi olsun. Bu Külkedisi tarzı elbise, omuzları açık ve kolsuzdur. Satenden yapılmış hoş bir çift yarım eldiven var. Korse, kendinden renkli hoş bir çiçek baskısı ile satendir. Etek taban uzunluğunda ve çok katlıdır. Bağcıklı gömlek tamamen alevlendi ve yarıya kadar bir ağ tabakası ile kaplandı.

7. Yeşil Off-Omuz Kurta:

Yeşil Off-Omuz Kurta

İşte omuzsuz boyun stiline sahip bir kurta. Pamuklu malzemeden yapılmış yeşil kurta, pelerin tarzı omuz dekoltesine sahiptir. Fırfırlı pelerin dirseklere kadar uzanır. Kurta, yan yırtmaçlarla düz kesimdir. Bir çift kalem altı veya bir çift palazzo ile kombinleyin ve ayakkabı olarak yüksek topuklu ayakkabılar giyebilirsiniz..

8. Tek Omuz Kurta:

Tek Omuz Kurta

Bu güzel kırmızı ve beyaz çizgili tek omuzlu elbise nadirdir. Boyun çizgisi, bir omuz ortaya çıkacak şekilde omuz boyunca çapraz olarak kesilir. Uyumlu uzun tıknaz küpeler ile belirgin bir kolye gibi aksesuarlar giyin.

9. Mürdüm Omuzsuz Elbise:

Mürdüm Omuz Dekolteli Elbise

Müthiş erik rengi omuzları açık elbiseyle gecenizi yıldızlar gibi parlatın. Elbise diz boyudur ve polyester/spandex malzemeden yapılmıştır. Off-omuz pelerin tarzında ve boncukludur. Pelerin yumuşak polyester malzemeden yapılmıştır.

10. Kırmızı Kapalı Tek Omuz Elbise:

Kırmızı Off Tek Omuz Elbise

Bu sevimli kırmızı tek omuzlu elbise, akşam partileri ve gece eğlenceleri için her kadının gardırobunun olmazsa olmazı. Elbise kısa ve omuzdan başlayarak pileli. Elbisenin ‘A’ çizgili bir silueti var ve figürü iyi tamamlıyor. Omuzdan düşen ekstra drape benzeri bir parça var. Minimal mücevherler ve yüksek topuklu sandaletler bu elbiseye çok yakışacak.

11. Koyu Lacivert Off-Omuz Elbisesi:

Koyu Lacivert Off-Omuz Gelinlik

Bu güzel koyu lacivert omuzları açık elbise ile açık omuzlu bir balo elbisesi içinde zarif görünün. Deniz kızı kesimi ve hoş uzun bir treni var. Omuz açık yaka, zarif bir görünüm veren taraklı. Bu vücudu saran elbise, saten astarlı dantelden yapılmıştır. Bu zengin görünüm için küçük bir kolye ucu ile narin bir zincir takın.

12. Şeftali Pembesi Off-Omuz Elbise:

Şeftali Pembesi Off-Omuz Elbise

Bu elbise size minyon bir görünüm ve eve dönüş için harika bir seçim sunar. Omuz açık yaka, her yerinde küçük güzel fiyonklarla çevrelenmiştir. Şeftali pembesi elbise yumuşak saten malzemeden yapılmıştır. Etek bir sürü büzgü ile tamamen alevlendi.

13. Omuzları Açık Hamile Elbisesi:

Omuzları Açık Hamile Elbisesi

Bu elbise harika bir tarza sahiptir, böylece anne adayı hamilelik sırasında parlar. Çok rahat suni ipek ve spandeks karışımı bir malzemeden yapılmıştır. Düz pembe elbisesi uzun kollu ve tam uzunluktadır..

14. Beyaz ve Siyah Off-Omuz Anarkali:

Beyaz ve Siyah Off-Omuz Anarkali

Anarkali Kurtis ayrıca omuz dekoltesi ile geldi. Bu Anarkali, düz olmayan etek çizgisine sahiptir, önde kısa ve arkada uzundur. Omuzları açık yaka kısmı fırfırlı bir bordüre sahiptir ve kollar küçük kelebek tarzındadır. Mükemmel bir görünüm için siyah tozluk ve yüksek topuklu sandaletler ile giyin.

15. Siyah Kapalı Tek Omuz Elbise:

Siyah Kapalı Tek Omuz Elbise

Ofisinizdeki süslü elbise için ne giyeceğiniz konusunda kafanız mı karıştı? Bence bu elbise tüm sorularınızın cevabı. Bu güzel siyah tek omuzlu elbise payetli bir korsaj ve tutu eteğe sahiptir. Korse yoğun bir şekilde payetli ve gömlek kısa ve küçük bir parlama ile sizi bir balerin gibi gösteriyor. Etek, alevlenen şekli koruyan bir tül astara sahiptir. Etek ayrıca şeffaf bir şifon katmana sahiptir..

Off-omuz elbiseler günümüzde çokça görülüyor. Bu tür elbiseler genellikle özel günler ve partiler için giyilir. Değişen giyim tarzı ile modlu ve çok yönlü görünmenizi sağlar. Öyleyse neden gardırobunuz için bir çift alıp modaya uygun olmuyorsunuz?.