“Her gün bir moda şovudur ve dünya sizin podyumunuzdur” diye ünlü bir söz vardır. Tutumunuzu göstermek için iyi giyinmeniz gerekir. Durumumuza göre çeşitli elbise türleri seçiyoruz. Her seferinde görünümlerine biraz uzmanlık getirmeye çalışırlar. Kadınlar her zaman farklı renk ve stiller denemek isterler. Daima size özel tasarımlar seçin ve çok yönlü olun.

Trend Bayanlar İçin Çekici ve Şık Bordo Elbiseler:

İşte bordo renginde en iyi 15 elbise tasarımını sunuyoruz.

1. Bordo Dantel Midi Elbise:

Bordo Dantel Midi Elbise

Bu, görünümünüzü seksi kılan olağanüstü bir bordo dantel midi elbise. Bu bordo elbiseyi partiler için ve gece elbisesi olarak tercih edebilirsiniz. Bu tamamen astarlı bir elbisedir ve pamuk ve naylon malzemeden yapılmıştır. Dantel malzeme, gösterişli bir etekle üçgen korsajlı elbisenin üzerinden geçiyor. Bu elbise ayarlanabilir askılı, derin V yakalı ve arka fermuarlı. Şık olmak için bunu deneyin.

2. İşlemeli Bodycon Elbise:

İşlemeli Bodycon Elbise

Akşam partileri ve davetler için giyebileceğiniz bu işlemeli bordo rengi elbiseyi deneyin. Bu, kıvrımlı vücudunuzu gösteren bir bodycon tasarımıdır. Yüksek yakalı bu kolsuz elbise tasarımını giyerek şık olabilirsiniz. Üst kısım file tip olup forma uygun tasarımdır. Herkesin dikkatini çekmek için bu işlemeli elbiseyi giyebilirsin.

3. Kemerli Longline Elbise:

Kemerli Uzun Elbise

Güzel görünmek için kollu bu bordo elbiseyi deneyin. Bu, belinde kemer bulunan yüksek boyunlu bir elbise. Kıvrımlı görünümünüzü ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Tam kollu ve uzun bir elbise ile birlikte gelir. Bu, ‘A’ çizgi tasarımına sahip polyester malzemeden yapılmıştır. Bu sizi şık ve zarif gösterir.

4. Bordo Deniz Kızı Balo Elbisesi:

Bordo Deniz Kızı Balo Elbisesi

Denizkızı tasarımlı bu bordo balo elbisesini deneyin. Bu, boncuk süslemeli bir yular yaka ile birlikte gelir. Bu saten malzemeden yapılmış kolsuz bir tasarımdır. Tüm partileriniz ve işlevleriniz için bu balo elbisesini deneyin. Bu V yaka balo elbisesini alın ve şık olun.

5. Dökümlü Bordo Elbise:

Dökümlü Bordo Elbise

Bu, dökümlü bir tip olan bordo uzun bir elbise. Bu düz polyester malzemeden yapılmıştır ve partiler ve işlevler için giyebilirsiniz. Yüksek boyunlu tasarıma sahip kolsuz bir elbise içinde gelir. Yakasında güzel görünmesini sağlayan altın bir zincir var. Şık bir görünüm elde etmek için uyumlu aksesuarlarla giyin.

6. Bordo Maxi Elbise:

Bordo Uzun Elbise

Bu şık bordo maksi elbiseyi partiniz ve gündelik kıyafetiniz olarak seçin. 3/4 kollu olarak gelir ve elastik bir bele sahiptir. Size güzel, kıvrımlı bir vücut şekli vermenize yardımcı olur ve ayrıca giymesi rahattır. Bu, gerilebilir bir jarse örgü elbisedir. Bunu bu sonbahar sezonunda deneyin ve şık bir görünüm elde edin.

7. Kadife ve Dantel Patenci Elbisesi:

Kadife ve Dantel Patenci Elbisesi

Bu size modaya uygun bir görünüm veren bordo kadife bir elbise. Bu, tam kollu ve eğlenceli bir patenci eteği olan parti kıyafetidir. Bu elbise çok sevimli görünen boyun, bel ve kollarda dantel kesme tasarımı ile geliyor. Kadifemsi bir kaplamaya sahip bu dantel kesim, bu tasarımı benzersiz kılıyor. Partiler ve işlevler için bu güzel elbise ile diğerleri arasında parlayın.

8. Bordo Renkli Düğün Lehenga:

Bordo Renkli Düğün Lehenga

Gelinlik mi arıyorsunuz? İşte bordo ve altın elbise tasarımında en iyi lehenga kombinasyonu. Bu, net kollu sanat ipek malzemeden yapılmıştır. Nakış görünümü mükemmel ve şık görünmenizi sağlar. Nakış işi dışında dantel ve patchwork tasarımı da var. Düğününüz için bu kıyafeti deneyin ve güzel olun.

9. Uzun Bordo Gelinlik:

Uzun Bordo Gelinlik

Net dupatta ile bu güzel bordo gelinlik alın. Birinci sınıf file malzemeden ve detaylı çiçekli işlemelerden yapılmıştır. Bu elbisenin Resham, zari ve taş işçiliği ile dantel bordürleri vardır. Şık olmak için bu kolsuz elbiseyi uygun düğün aksesuarlarıyla deneyin..

10. Bordo Kapalı Omuz Elbise:

Bordo Off Omuz Elbise

Bu kestane rengi omuzsuz balo elbisesi tasarımını kontrol edin. Parti giyimi olarak mükemmel bir seçimdir. Bu, elle dikilmiş boncuklar ve boncuklar ile dantel üst kısmı olan iki parçalı bir elbise tasarımıdır. Ayrıca taban uzunluğu olan uzun şifon etek ile. Bunu parti kıyafeti olarak deneyin. Zarafetinizi geliştirmek için basit aksesuarlarla birleştirin.

11. Metalik İpli Uzun Elbise:

Metalik İpli Uzun Elbise

Muhteşem görünmek için bu ‘A’ hattı kestane rengi gelinliği deneyin. Görünümünüze ışıltı katmak için altın kordonlu dantel çiçekler ve güzel kristallerle süslenmiştir. Bu, anahtar deliği korsajlı yüksek boyunlu bir tasarımdır. Bu şifon malzemeden yapılmış ve tamamen çizgili bir elbise. Arkadan gizli fermuarlıdır. Fark edilmek için ne giyerseniz giyin çok yönlü olun.

12. Bordo Pullu Büst Balerin Elbisesi:

Bordo Pullu Büst Balerin Elbise

Partiler ve etkinlikler için giyebileceğiniz bu bordo kolsuz pullu büstü elbiseyi deneyin. Bu, ön kısmı pullu ve arkası gri örgülü, yuvarlak yakalı bir tiptir. Ayrıca altında tül bulunan A-line kloş etek ile birlikte gelir. Kancalı ve göz tipi kapamalı bir arka fermuara sahiptir. Bu polyester malzemeden yapılmıştır.

13. Tek Omuz Kokteyl Elbisesi:

Tek Omuz Kokteyl Elbisesi

Bu tek omuzlu elbiseyi giy ve herkesin dikkatini çek. Bu modaya uygun elbise, önden yırtmaçlı ve beli bağlamak için düğümlü viskoz malzemeden yapılmıştır. Kıvrımlı vücudunuzu ortaya çıkarmak için bu kısa çekici elbiseyi alın. Mükemmel bir görünüm elde etmek için topuklu ayakkabılarınızla eşleştirin. Astarsızdır ve bir omzu basamaklı fırfırlıdır..

14. Bordo Halter Boyun Kısa Boyun:

Bordo Boyundan Bağlamalı Kısa Boyun

Bordo renginde kısa bir elbisedir. Bu, sırtı açık stilde, yular boyunlu bir elbise. Partileriniz ve etkinlikleriniz için bu çay boyu elbiseyi giyin ve fark edilin. Bu kolsuz bir tasarımdır. Eksiksiz bir görünüm elde etmek için basit gümüş aksesuarlarla eşleştirin.

15. Basit Askılı Bordo Elbise:

Sade Askılı Bordo Elbise

Bu, gündelik ve parti etkinlikleri için basit bir bordo elbise. Şifon malzemeden üretilmiş olup tabana kadar uzunluktadır. Ayarlanabilir kayışlar ve A-line tasarımı ile birlikte gelir. Bu güzel tasarlanmış sade bordo elbiseyi deneyin ve şık olun. Eksiksiz bir görünüm elde etmek için basit inci aksesuarlarla toplayabilirsiniz..

Birbirinden şık tasarımlarla güzel olmaya hazır mısınız? Hangisi senin favorin? En sevdiğinizi seçin ve sonraki durumlar için deneyin. Ne giyersen giy, seçici ol. Kendi görünümünüze karar verirken benzersiz olmaya çalışın.