Seçebileceğiniz çok çeşitli elbise türleri var. Yere kadar uzanan elbiseler de bunlardan biri. Yere kadar olan elbiselerde her duruma göre birçok çeşit ve tasarım bulunmaktadır. Birçok farklı malzeme de bulabiliriz. Yere kadar uzanan elbise tasarımları arıyorsak, doğru yerdeyiz..

Bayanlar İçin Yere Kadar Elbiselerin Son ve Farklı Tasarımları:

Size en beğendiğinizi seçebileceğiniz en modern yere kadar elbise tasarımını sunuyoruz..

1. Kraliyet Mavi Renkli Zemin Dokunmatik Elbise:

Kraliyet Mavi Renkli Zemin Dokunmatik Elbise

Yukarıdaki tasarım, koyu mavi renkte zemine dokunan bir elbise tasarımıdır. Üstü işlemeli, uzun çiçek baskılı eteği olan iki parça bir elbisedir. Bu elbise georgette malzemeden yapılmıştır ve görünümünüzü zarif hale getirecektir. Bu elbisede nakış işleme dışında dantel işi, yama işi ve taş işçiliği vardır..

2. Beyaz İşlemeli Elbise:

Beyaz İşlemeli Elbise

Bu, bir kadın için beyaz tasarımcı zemin dokunuşlu elbise. Kırmızı ve yeşil çiçek işlemeli ve tam kolludur. Elbisenin kendisi zarif görünüyor ve sizi şık gösterecek. Partilerde ve durumlarda deneyebilirsiniz. Şifon malzemeden üretilmiştir ve tamamı astarlıdır. Sadece kollar şeffaf beyaz şifon malzemedendir.

3. Siyah Parti Elbisesi:

Siyah Parti Elbisesi

Siyah tasarımcı giyim mi arıyorsunuz? İşte size siyah, yere kadar uzanan bir elbise. Bu, üzerinde güzel işlemeler bulunan basit ama şık bir tasarımdır. Üzerinde çiçek işlemeli tam kollu bir elbise vardır. Boynu yuvarlaktır ve ipek malzemeden yapılmıştır. Parti kıyafeti olarak seçebilirsiniz.

4. Kat Boyu Anarkalı Suit:

Yere Kadar Anarkalı Suit

Bu, partiler ve işlevler için giyebileceğiniz uzun kollu, yere kadar uzanan bir elbise. Dantel işlemeli, raşam işlemeli, taş işlemeli ve Zari işlemeli krem ​​rengi bir elbisedir. Takım elbise ceket tarzı bir elbise gibidir ve bu güzel elbiseyi uygun aksesuarlarla seçebilirsiniz. Bu elbise brokar ve ağ malzemeden yapılmıştır.

5. Beyaz Yer Boyu Elbise:

Beyaz Yere Kadar Elbise

Muhteşem bir tasarıma sahip bu beyaz zemine kadar elbise, uygun bir parti kıyafeti. Üzerinde güzel çiçekli baskı var ve tam kollu geliyor. Bu sağlam bir tasarımdır ve polyester malzemeden yapılmıştır. Partiniz diğerleri arasında öne çıkmak için giyerken bunu deneyin.

6. Zarif Çiçek İşlemeli Çiçekli Elbise:

Zarif Çiçek İşlemeli Çiçekli Elbise

Bu zarif, yere kadar uzanan resmi elbiseyi parti giyeceğiniz gibi deneyin. Üzerine çiçek işlemeli güzel bir elbise tasarımıdır. Korsajı ve üst etek kısmı da işlemelidir. İşlemeli kollar şeffaf polyester malzemeden yapılmıştır. Bu çeşit elbise tasarımını deneyebilir ve uygun aksesuarlarla şık olabilirsiniz..

7. Kırmızı Tek Omuzlu Abiye Elbise:

Kırmızı Tek Omuz Abiye Elbise

Kırmızı tek omuzlu abiye elbise denemeniz için iyi bir seçimdir. Polyester malzemeden yapılmıştır ve tek omuzlu güzel bir tasarımdır. Tarzınızı geliştirir ve dantelli bel tasarımı şık bir şekil oluşturur. Arkadan gizli fermuarlıdır ve tamamı astarlıdır. Bir sonraki partiniz için bu kırmızı zemine kadar elbiseyi deneyin ve fark edilin.

8. Şeftali Uzun Kollu Abiye:

Şeftali Uzun Kol Abiye Elbise

Gece elbiseniz olarak tercih edebileceğiniz, kol tasarımlı, yere kadar uzanan bir elbise çeşididir. Bu, üst kısmı şeffaf dantel tasarımlı güzel bir elbise tasarımıdır. Kollar da sırf dantel malzeme ile. Bu elbisenin tamamı, tam vücut astarlı polyester malzemeden yapılmıştır. Beklediğiniz görünümü elde etmek için gümüş aksesuarlarla giyin.

9. Siyah Kat Uzunluğu Kurti:

Siyah Yerden Uzunluk Kurti

Mükemmel bir parti kıyafeti mi arıyorsunuz? Bu tam kollu siyah işlemeli parti elbisesini deneyebilirsiniz. Bu, jakarlı, ağ ve suni georgette malzemeden yapılmış, yere kadar uzanan bir elbisedir. Bu bir takım elbise tasarımıdır ve bunu parti kıyafeti olarak giyebilir ve ayrıca geleneksel bir kıyafet olarak da kullanabilirsiniz. Elbisenin kolları güzel işlemelerle süslenmiştir ve ayrıca bir Peter Pan yaka ile birlikte gelir..

10. Zarif Halter Boyun Yere Kadar Elbise:

Zarif Askılı Yere Kadar Elbise

Bu, partiler için zarif, yere kadar uzanan bir elbise tasarımıdır. Bu, yular V yakalı taban uzunluğu açık arka elbiseye sahiptir. Bu gümüş saten malzemeden yapılmıştır. Görünümünüzü tamamlamak için uygun gümüş veya inci aksesuarlarla parti kıyafetiniz olarak bu kolsuz zarif elbiseyi deneyin..

11. Çiçek Baskılı Şifon Yere Kadar Elbise:

Çiçek Baskılı Şifon Yere Kadar Elbise

Bu straplez boy elbiseyi gece elbiseniz olarak deneyin ve şık olun. Bu çiçek baskılı şifon malzemeden yapılmış A kesim elbisedir. Tam bir astar ile birlikte gelir. Korse tasarımları tek kelimeyle harika görünüyor ve beklediğiniz görünümü elde etmek için inci aksesuarlarla eşleştirin. İsterseniz onunla bir kazak da deneyebilirsiniz.

12. Süper Sevimli Abiye Elbise Tasarımı:

Süper Sevimli Abiye Elbise Tasarımı

Bir partide parlamak istiyorsanız, bu mavi saten zemine kadar elbiseyi deneyin. Bu elbise, yüksek yuvarlak yakalı bir elbise ve belinde ışıltılı bir kemer. Sade ama şık bir elbise denemek istiyorsanız bu kolsuz gece elbisesi mükemmel bir seçim. Bir diva görünümü elde etmek için gümüş aksesuarlarla eşleştirin.

13. Kadife Yer Uzunluğu Anarkalı:

Kadife Yer Uzunluğu Anarkalı

Yeşil kadife Anarkali takım elbise, mükemmel bir parti giyim seçimidir. Bu, kendinizi zarif bir şekilde göstermeniz için zarif bir seçimdir. Bu dantel, nakış ve resham işi ile dekore edilmiştir. Üzerindeki nakış çok güzel görünüyor. Kendinizi güzel korumak için uygun aksesuarlara sahip bu tam kollu kadife zemine kadar elbiseyi deneyin..

14. Altın Resmi Abiye:

Altın Resmi Abiye

Spagetti askılı bu altın zemine kadar elbiseyi gece elbiseniz olarak deneyin. Bu saten malzemeden yapılmıştır ve bir ön yarığa sahiptir. Bel kısmında çiçek deseni bulunmaktadır. Bu aynı zamanda payet tasarımı ile dekore edilmiştir. Düzgün bir görünüm elde etmek için yüksek topuklu ayakkabılar ve gümüş aksesuarlarla eşleştirin..

15. Çekici Kırmızı Yere Kadar Elbise:

Çekici Kırmızı Yere Kadar Elbise

Bu zarif kırmızı zemine kadar elbiseyi resmi günleriniz ve partileriniz için giyebilirsiniz. Güzel bir nakış detayına, illüzyon kayık yakasına ve kep kılıfına sahiptir. Nakış tasarımının yanı sıra elbisenizin zarif görünmesini sağlayan boncuklar da var. Bu polyester malzemeden yapılmıştır ve tamamen gizli bir arka fermuar ile astarlanmıştır..

Favori tasarımınıza karar verdiniz mi? En sevdiğinizi alın ve bir sonraki etkinliğiniz için deneyin. Mükemmel bir tasarım elde etmek için birçok sitede arama yapmayın. Tarzınızı mükemmelleştirmek için bazı kolay giden zemin uzunlukta elbiseler deneyeceksiniz, bütçenize göre yaklaşan etkinlikleriniz için uygun elbise arayabilirsiniz..