Erkeklerin smokinleri, kadınların ise takım elbise uzun elbiseleri içinde giydikleri batı kültürüdür ve buna nihayetinde balo denir. Balolar, bir korsajla tutturulmuş bir eteğe sahip kadın giysileridir. Bu resmi önlükler, yarı resmi balolar, uzun resmi balolar veya sadece balo elbiseleri veya tül etekler arasından seçim yapmak için şimdiye kadarki en iyi kıyafetlerdir. Bu moda kategorilerinin başında Sherri Hill ve Madison James adında popüler tasarımcılar var. Görünüşte çok seksi olan sadece baldırlara kadar uzanan kısa tip balo elbiseleri de var..

Trenddeki Bayanlar İçin En Son ve Güzel Balo Elbise Tasarımları:

İşte bu modern dünya kıyafetlerine uyan Top 25 Gelinlik Modelleri.

1. Deniz Kızı Abiye Balo Elbisesi:

Deniz Kızı Abiye Balo Elbise

Bir akşam partisi etkinliği için mükemmel olan bu sevimli ve sevimli seksi balo elbisesi koleksiyonunu keşfedin. Yere kadar uzanan bir etekle koyu mor gölgede. Sıkı bir uyum ile geri sarılmıştır.

2. Kapalı Omuz Balo Elbisesi:

Kapalı Omuz Balo Elbisesi

Burada muhteşem balo elbise setine bakmadan önce derin bir nefes alabilirsiniz. Kapalı Omuz tipi kollu ve üst kısmında ‘A’ çizgisi tasarımcı desenli dantel aplikler var..

3. Sıkı Gelin Balo Elbisesi:

Dar Gelinlik Balo Elbisesi

Şimdi gözlerinizi gelinler için bu muhteşem dar balo elbisesi yelpazesine koyun. Ekstra fit tipte olup vücudunuza mükemmel bir şekil verir. Bardot boyun deseni ile koyu kırmızı gölgededir. Vücut şeklinize kavuşabilir, yeni bir görünüme kavuşabilirsiniz..

4. Tasarımcı Balo Elbisesi:

Tasarımcı Balo Elbise

Işıltılı lacivert renkte olan bu balo elbisesi 2018’e bakmanın tam zamanı. İki moda icadın eşsiz kombinasyonunu sunan tül etek tarzı balık etekli balo elbisesidir. Bu tarz balolar, Denizkızı görünümünü sergilemek için her zaman giyen kişinin toplam yüksekliğinden daha uzundur..

5. Uzun Stil Balo Elbisesi:

Uzun Stil Balo Elbisesi

Çok otantik olan başka bir kırmızı gelinlik modelleri serisini keşfedin. Burada A-line kategori tasarımlarına giren uzun tip balo elbiseleri olduğunu görebilirsiniz. Kullanıcıya sağlıklı ve modaya uygun bir uyum sağlayan bir yular boyun modeline sahiptir..

6. Uzun Kılıf Balo Elbisesi:

Uzun Kılıf Balo Elbisesi

Kısmi askılı boyun tasarımı olan, kılıf model siyah balo elbisesidir. Bir tarafı yırtmaçlı, kontrast beyaz gölgeli işlemeli kemerli uzun bir modeldir. Bu tür balolar, her türlü özel gün için uygun şekilde yapılır..

7. Büyük Beden Gelinlik Baloları:

Büyük Beden Gelinlikler

Hala düğününde balo giymek isteyen büyük beden kadınlar için herhangi bir kısıtlama yoktur. Spagetti askılı iplik işlemeli üst kısmı olan bir düğün resepsiyonu için mükemmel olan tam büyük beden balo elbisesi.

8. Seksi Kısa Stil Balo Elbisesi:

Seksi Kısa Stil Balo Elbisesi

İşte yaklaşan moda trendlerini seven moda divaları için kısa balo elbisesi. Kollarında ve orta korsajında ​​bazı boncuk aplikeli saf beyaz dar kesim elbisedir..

9. Altın Parıltılı Balo Elbisesi:

Altın Parıltılı Balo Elbisesi

Bol altın boncuklarla azalan akşam partileri için ideal olan uzun balo elbisesi kategorileri. Geniş açık olup Denizkızı tipi etek kesimleri ile dikilmiştir. Saten kumaştan yapılmıştır.

10. Tül Dantel Balo Elbisesi:

Tül Dantelli Balo Elbisesi

İşte zemin boyuna ulaşan kanat dantelleri ile donatılmış tülden yapılmış balık etekli balo elbisesi. Arkası fermuarlıdır ve kolsuz modeli vardır..

11. Straplez Trompet Balo Elbisesi:

Straplez Trompet Balo Elbisesi

Düz siyah gölgeli trompet tipi balo elbisesidir. Eteğinde birden fazla parlama ile korse üzerinde bazı kontrast renk çalışmaları var. Bu, gece partisi etkinlikleri için en iyi kıyafet olabilir..

12. Resmi Tip Balo Elbisesi:

Resmi Tip Balo Elbisesi

Burada bu yepyeni balo elbisesi serisiyle yeni bir başlangıç ​​yapabilirsiniz. Straplez ve uzun tip gelinlik modellerindendir. Bu, favori etkinlikleriniz için uygun balo elbisesi olabilir..

13. Geri Aç Balo Elbisesi:

Sırtı Açık Balo Elbisesi

Tasarımcı balo elbiselerinin şimdiye kadarki en iyi koleksiyonudur. A-line kategorisine aittir ve yüksek boyun kalıbına sahiptir. Resimde görüldüğü gibi arkası açık ve korsajının tamamı boncuk apliklerle süslenmiştir ve uzun eteği düz şifondur..

14. Mavi Dantel Balo Elbisesi:

Mavi Dantelli Balo Elbisesi

Bu, elbette özel bir gece elbisesi için tam seçenek ve aynı görünmeniz gerekiyor. Burada tüm balo kıyafeti için mavi dantel malzemeli düşük V yaka var. Tam kollu ve açık gök mavisi ton’A’ çizgi kategorisi ile doldurulmuştur..

15. Mor Prenses Balo Elbisesi:

Mor Prenses Balo Elbisesi

Askısız bir üst ile en güzel mor gölgede olan bu prenses balo elbisesini kontrol edin. Kristal boncuklarla süslenmiş tatlım tül bir etektir. Bu balo elbisesi tipi balo elbisesi korse bağcıklı ve prenses kıyafeti ile koyu mor gölgede.

16. Fantezi Tatlım Balo Elbisesi:

Fantezi Tatlım Balo Elbisesi

Bu tür fantezi kolsuz desenli balo elbisesine sahip olarak güzellik çılgınlığınızı ekleyin. Sırtı açık ve imparatorluk belli modeli ile güzel bir balo elbisesidir. Bardot tipi boyun tasarımları ile şifon malzemeden üretilmiştir..

17. Payetler Deniz Kızı Balo Elbisesi:

Payetler Deniz Kızı Balo Elbise

Bu güzel ve seksi balık etekli balo elbisesi sırtı yok ve tamamen sıralanmış tam payetler var. Her tarafı parıldayan bu kırmızı balo elbisesi, moda severler arasında en sevilen kıyafet olacak. Üstte kayışları vardır ve kişinin kesimlerine ve şekillerine göre özelleştirilebilir.

18. Tül Balo Abiye Elbise:

Tül Balo Abiye Elbise

Sevimli tül model etek kombinleri ile abiyelerin güzelliğini keşfedin. Bu balo elbisesi balo elbisesi, omuzları açık kollu, açık mavi renktedir. Bu, bir düğün, nişan ve hatta yıl dönümü partisi etkinlikleri için tamamlamak için tek parça olarak dantel aplikelere sahiptir..

19. Çok Fırfırlı Balo Elbisesi:

Çok Fırfırlı Balo Elbisesi

Bu, eteğinde birden fazla parlama bulunan güzel bir pembe kız balo elbisesi. Bu fişekler beli dar olan fırfır modelleridir. Ayrıca elbiseyi çok özel yapan mütevazı Bardot tipi boyun kalıbına sahiptir..

20. Kat Uzunluğu Açık Mavi Balo Elbisesi:

Yere Kadar Açık Mavi Balo Elbisesi

Tam bedeniniz ve ölçüleriniz ile mükemmel bir görünüm istiyorsanız, bu model kesinlikle ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bu A kesim kalp yakalı, yere kadar uzanan tasarımcı balo elbisesi. Her yerinde aplikler vardır ve mavi şifon malzemeden yapılmıştır. Fermuarlı kapatma arkada ve bu elbise her türlü kraliyet etkinliği için zarif.

21. Parlak Saten Balo Elbisesi:

Parlak Saten Balo Elbisesi

Yüksek kaliteli Saten malzemeden fevkalade yapılmış en iyi balo elbisesidir. Burada kullanılan desen, file kumaştan bluz üzerine nakış işlemeli bir tasarımcı serisidir. Etek tamamen düz pembe tondadır ve çoklu kesim balık etek modellerinde dikilmiştir..

22. Uzun Kraliyet Mavi Balo Elbisesi:

Uzun Kraliyet Mavi Balo Elbisesi

Bu eşsiz kraliyet mavisi balo elbisesi koleksiyonunu giyerek gününüzü özel kılın. Straplez ve mavi şifon kumaştan üretilmiştir. Elbise, uzun kloşlara sahip ‘A’ çizgisi tasarımcı desenlerine sahiptir ve ayrıca üst kısmı altın dantel ile süslenmiştir..

23. Kırmızı Halı Ünlü Balo Elbisesi:

Kırmızı Halı Ünlü Balo Elbisesi

Daha çok ünlülerin kırmızı halı rampa yürüyüşlerinde görülen bu muhteşem balo elbisesi modeli koleksiyonu ile duygularınızı şenlendirin. Uzun kollu, net Viskon malzemeden göz kamaştırıcı hafif şeftali rengi balo. Buna ek olarak, benzersiz ve sıra dışı hale getirmek için Bardot tipi yakayı tamamlar..

24. Sherri Hill Halter Tipi Balo Elbisesi:

Sherri Hill Halter Tipi Balo Elbisesi

Mor üst ve parlak pembe düz eteğe sahip bu yular yakalı Sherri tepe balo elbisesini keşfedin. Bu zarif balo elbisesi ‘A’ çizgi tipindedir ve illüzyona ve doğal bele sahiptir. Şifon etekten ve Gerilebilir ışıltılı mor üstten oluşur..

25. Siyah Tül Saten Balo Elbisesi:

Siyah Tül Saten Balo Elbisesi

En iyi balo elbisesini oluşturan bu harika tül etek ve yuvarlak yaka desenine göz atın. Üstünde el dokuması dantel aplikler bulunan siyah saten elbisedir. Siyah fileli malzemeden de yapılmış uzun kolludur..

Burada tartışılan tüm koleksiyon, eksantrik ve göz alıcı tipte balo elbiselerinden oluşuyor. Elbiseyi modellemek için kullanılan canlı renklerin ve çeşitli kumaşların kullanılabilirliğini görebilirdiniz. Sizin için benzersiz bir kategori seçmek için çok çeşitli seçenekler vardır. Düşük boyun, V yaka, yular tipi, Bardot boyun tipi, askılı düşük boyun ve hatta sırtı açık balolar mevcuttur. Kendinize özel kılmak ve hissetmek için vücut tipinize göre en beğendiğinizi alabilirsiniz. Büyük beden baloların mevcut olduğunu biliyor muydunuz? Evet, normal ölçülerin dışında kalan hanımlar, en sevdikleri balo elbiselerinde göz alıcı görünme isteklerini yine de gerçekleştirebilirler. Bu günlerde sadece kraliyet tarihinin kadınları değil, ünlüler hariç tüm bayanlar bu tür moda kıyafetleri giymeyi deneyebilir..