Katmanlı elbiseler, katmanlar halinde düzenleme sağlayan katman basamaklarında inşa edilir. Elbiseler, şaşırtıcı bir görünüm oluşturan çeşitli katman aşamalarına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Katlı elbise uzun veya kısa, uzun veya yarım kollu olabilir. Kolsuz bile olabilir. Katlı elbise, diğer elbiseler arasında kendine ait bir yere sahip olma özelliğine sahiptir. Katman desenleri herkesin dikkatini çekecek şekildedir..

Trend Kadınlar İçin En Son ve Zarif Katmanlı Elbiseler:

Bu 9 katlı elbiseyi özel günleriniz için deneyin..

1. Tek Omuz Katmanlı Elbise:

Tek Omuz Katmanlı Elbise

Bu açık tonlu katmanlı elbise yukarı çıktı & aşağı tarzı. Elbisenin ön kısmı yüksek, arka kısmı düşüktür. Elbise, yüksek ve düşük stille birleşen ve onu oldukça çekici kılan tek omuzlu bir modele sahip. Kıyafet özgürlüğünde sorun yoksa, bu her zaman iyi bir seçim olacaktır..

2. Gevşek Takma Katmanlı Elbise:

Gevşek oturan Katmanlı Elbise

Bol kesimli ve çok yakışan çift katlı bir elbisedir. 3/4 kollu katlanmış şekildedir. Gri renkli yuvarlak düğmeler boyuna takılır. Önde ise yine benzersiz bir tarz olan çift katlı elbise yer alıyor. Bu, yüksek boylu kızlar için uygun geleneksel elbise tipine benziyor..

3. Katlı Fırfırlı Elbise:

Katlı Fırfır Elbise

Bu siyah katmanlı elbise tek kelimeyle harika. Omuz elbisesi kapalı ve boyu kısa. Kollar, geniş bir görünüm veren üç basamaklı fırfırlarla süslenmiştir. Elbisenin herhangi bir izi yok ama yine de baştan çıkarıcı görünüyor. Gardırop koleksiyonunuz için siyah her zaman iyi bir seçim olacaktır..

4. Katlı Şal Elbise:

Katlı Şal Elbise

Beyaz renkli kat kat dantel elbisedir. Elbise, omuzların üzerinden bir fiyonk gibi bağlanan spagetti tarzı kayışlarla kısa. Masraf sarılı desenli beyaz dantel kumaş ile süslenmiştir..

5. Yüksek Düşük Katmanlı Elbise:

Yüksek-Düşük Katmanlı Elbise

Bu beyaz katmanlı elbise harika görünümlü straplez. Göğüs, küçük V şeklinde boyunlu eğri tasarıma sahip. Elbise ile iliştirilmiş farklı katmanlar vardır ve bu katmanlar boncuklu ve yüksek-düşük desenlidir..

6. Zarif Katmanlı Elbise:

Zarif Katlı Elbise

Bu iki katlı elbise çift renk tonundadır. Üst katman, mavi tonlu tasarıma ve siyah renkli eğimli düğme çizgisine sahip tabanda beyazdır. İç elbise tam mavidir ve tabana kadar düzdür. Bütün elbise iyi görünüyor.

7. Katmanlı Şifon Elbise:

Katlı Şifon Elbise

Bu katmanlı elbise modası akıllara durgunluk veriyor ve gündelik giyim için de uygun. Elbisenin her katı, kontrast bir görünüm veren daha koyu gölge kenarlıklarına sahiptir. Elbise beyaz nokta baskılı açık kahverengidir. Bu şifon elbise sofistike bir görünüm sunuyor.

8. Çiçekli Katmanlı Elbise:

Çiçekli Katlı Elbise

Çiçek desenli seksi bayan katmanlı elbise. Elbise uzun kollu ve beli geniş siyah kuşaklı, gömlek tarzı görünüyor. Belden sonra elbise üç aşamalı katman desenine sahiptir. Bacakları örtmek için uzun kadife çoraplar giyilir.

9. Trendy Katmanlı Elbise:

Trendy Katmanlı Elbise

Bu katmanlı kayma elbise diğerlerinden farklıdır. İçi dar yakalı ve kolları tam olan beyaz düz bir t-shirt var. Harf desenli boyun ile maxi tarzındadır. Masraf tek ayak üzerinde kesilerek açılmasını sağlayan eksantrik katman tasarımı içerir..

Katmanlı elbiselerin herhangi bir sadeliği yoktur. Zarif ve en yeni görünümü içerecek şekilde yapılandırılmışlardır. Seçkin desenleri ile muhteşem bir görünüm sunar ve insanların aklını başından almaya hazırdır..