Bu vahşi görünümlü ve şık özel dikim Smokin elbiselerle bu sezon fikrinizi düzeltin. Bu kategorinin altında öldürücü stillerden blazer görünümüne ve yine düğmeli smokin elbiselere kadar çok çeşitli modeller bulunuyor. Bu tür kıyafetler, patron kız blazer elbiseleri için iş kıyafeti giydirme duyularının etrafındaki bir şeyde nihaidir. Bu smokin elbiseler, modern kızlar için 9’dan 5’e ve hatta daha ileri yaşlarda oynamak için mükemmel bir seçim..

Ofis Giyiminde Kadınlar için Modern Smokin Elbiseler:

İşte kadınlar için farklı tonlardaki smokin elbiselerinin en iyi 9 modelinden bazıları.

1. Blazer Tipi Smokin Elbise:

Blazer Tipi Smokin Elbise

Burada detayları düğmeli siyah smokin elbisenin en güzel koleksiyonunu görüyorsunuz. Kostümün tamamı blazer modeldir ve düz siyah tonda gelir. Kesimleri ve şekilleri de size yönetici kıyafeti görünümü verir, ancak şık ve modaya uygun bir desenle. Geniş yakalı ve tam kolludur. Altın düğmeler onu kız gibi bir çekicilikle parlatıyor.

2. Kolsuz Yönetici Smokin Elbisesi:

Kolsuz Executive Smokin Elbise

Asgari çabayla bu şık stili elde etmek için kendinize bir smokin elbisesi giyin. Bu göz alıcı, özenle dikilmiş beyaz smokin elbise, günlük görünümünüze güzel bir dokunuş katacak. Kolsuzdur ve üzerinde bazı düğmeler bulunan yüksek kaliteli eğrilmiş malzemeden yapılmıştır..

3. Yere Kadar Smokin Elbisesi:

Yere Kadar Smokin Elbise

Polyester ve pamuğun hakiki malzemesinden üretilen uzun boy kadın smokin elbisesinin ışıltılı koleksiyonunu izleyin. Bu siyah kıyafet, asil bir görünüm arayan her kadının ilk tercihi olacaktır. Kolsuzdur ve bazı kristal düğme aplikleri vardır. Kullanıcıya sağlıklı ve modaya uygun bir uyum sağlayan kesimlerinin ve şekillerinin imza modeline sahiptir..

4. Tam Kollu Smokin Elbise:

Tam Kollu Smokin Elbise

Büyük bir tören veya kraliyet partisi için tasarlanan bu yeni akıllara durgunluk veren smokin tarzı elbise serisiyle heyecan verici duyularınızı eşleştirin. Bel boyunca, kesimlerinizi göstermek için altın bir kemeriniz var. Ve astarların etrafında tutulan parlak saten bağcıklara sahip polyester bükümlü malzemeden yapılmıştır. Kısa boy tipi kategori smokindir..

5. Smokin Ceket Tipi Elbise Modelleri:

Smokin Ceket Tipi Elbise Modelleri

İşte, makyajınıza ek bir destek olabilecek parlak beyaz bir tonda, sansasyonel smokin ceket elbise serisi geliyor. Bu ceket, zarafetini arttırmak için bir smokin elbisenin üzerine veya başka herhangi bir kıyafetin üzerine giyilir. Bu elbisenin öne çıkan kısmı, boyun tasarımında ve ayrıca kollarda tutulan gümüş ışıltılı dantelidir..

6. Kontrast Kollu Smokin Elbise:

Kontrast Kol Smokin Elbise

Kadınlar için fabrikada bitmiş bu smokin elbisesini alarak moda çılgınlığınızı yaratın. Elbisenin tüm vücudu saf beyaz olduğunda, kollar ve aplikler düz siyah renkte gelir. Bu uzun kollu smokin elbise, önden açık fermuarlı desene sahiptir ve düzensiz uzunlukta dizlerin üzerindedir..

7. Bardot Smokin Elbisesi:

Bardot Smokin Elbise

Yeni gelen bu smokin tarzı elbise serisine bir göz atarak heyecanınızı ve coşkunuzu sakin tutun. Bu elbise smokin stili, benzersiz Bardot boyun deseni ile birlikte gelir. Parlayan düğme apliklerine sahiptir. Dirseklere kadar uzanan kollar etnisitesini verir ve koyu lacivert tonundadır..

8. Düğün Smokin Elbisesi:

Düğün Smokin Elbise

Burada, gelinlerin çoğu tarafından tercih edilen tam parlak beyaz tonlu, çok çekici bir tür smokin gelinlik var. Çünkü düğünler için gelinler başlarına şifon örtülüydü. Ve burada, arka tarafta omuzları ayak parmaklarına kadar kaplayan ince bir keten malzeme. Bir yumruk için, omzunun üzerinde beyaz bir bez çiçek aplikesi var. Toplamda, bu smokin elbise bir Hıristiyan Düğünü için uygun şekilde yapılmıştır..

9. Büyüleyici Uzun Smokin Elbise:

Büyüleyici Uzun Smokin Elbise

Bu güzelce süslenmiş uzun smokin elbise, saf şifon lacivert gölgeli malzemeden üretilmiştir. Kolsuzdur ve aynı siyah saten boyun köşelerine sahip siyah saten bir kemeri vardır. Bu smokinin ön tarafında benzersiz açıklıklar vardır. Bu özel elbise tamamen muhteşem bir partinin bir araya gelmesi içindir ve gününüzü onunla özel kılar..

Bu yüzden, ofisi kolayca seçebileceğiniz ve ayrıca her iki noktaya da keskin bakarken doğrudan bir parti merkezine gidebileceğiniz tek bir kıyafetle rock yapmanın zamanı geldi. Bu elbise, kadınsı kıvrımlar için gurur verici çizgiler sağlayarak, otoriter kıyafetlere tamamen erkeksi bir estetik kazandırıyor. Tercihen her yaştan kadına uygun, çok çeşitli çeşitleri bulunan, güzel tasarımlı smokin elbiselere göz atın..