Günlük ve resmi parti kıyafeti seçiminde kolay olmayı düşünen kadınlar, o zaman bu makale ilk 9 Vardiya elbisesini işaret ediyor. İsim değiştirme elbisesi aslında 60’ların başında geldi. Giyim tarzının uzun bir elbiseden Shift elbise olarak adlandırılan kısa bol elbiseye geçişi. Bu tür elbise, kızların devrimci ve genç tavırları olarak tasvir edilir..

Görüntülü Bayanlar İçin En Son ve Güzel Vardiya Elbiseleri:

Tür hakkında kısa bir bilgi edinmek için en iyi 9 vardiya elbise burada.

1. Sarı Baskı Kısa Kollu Shift Elbise:

Sarı Baskılı Kısa Kol Shift Elbise

Sarı renk, kadınların parlak yaz rengi kıyafetleri olarak sevdiği ana renklerden biridir. Gevşek bir kısa elbise içine tasarlanmış sarı renkli dantel malzeme, bir elbise giyen bir partiye yakışır. Bu elbise bir çift topuklu ayakkabıyla çok yakışıyor.

2. Kırmızı Uzun Kollu Baskılı Shift Elbise:

Kırmızı Uzun Kol Baskılı Shift Elbise

Sarının yanında kesinlikle çiçekli kırmızı vardiya elbise bir sonraki en çok tercih edilen yaz kıyafetidir. Bronzlaşmış el tenini gizlemek isteyen veya tenini bronzlaştırmak istemeyen kızlar, omuzları saran bu kısa elbise her vücut şekli için mükemmel bir elbise..

3. Cep Ekli Shift Elbise:

Cepli Vardiyalı Elbise

Bu basit kısa elbiseyi ilginç tasarımcılar yapmak için, cebe oturan sevimli bir elbise kullanılarak yapılan ilginç bir tasarım olarak kullanıldı. Cepler elbisenin alt tarafına takılır. Flanel malzemeden yapılmış bu elbise, uygun bir kumaş seçimidir..

4. Lacivert Shift Elbise:

Lacivert Shift Elbise

Kareli pamuklu kumaş malzeme, ince çoraplarla giyilebilecek mükemmel bir yazlık elbisedir. Bu, çan şeklini andıran kol kaydırmalı elbise ile birlikte. Elbisenin boyu diz hizasının hemen üstüne düşüyor.

5. Mor Triko Shift Elbise:

Mor Triko Shift Elbise

Triko malzemesi oldukça rahat ve taşıması kolay her kadının severek giydiği bir malzemedir. ¾ kol ile karıştırılan bu zarif mor renk, bir çift çorapla kombinlenen ilkbahar veya sonbahar mevsimi için mükemmel bir seçimdir..

6. Kolsuz Tier Shift Gömlek:

Kolsuz Tier Shift Gömlek

Mükemmel parti giyim yaz vardiya elbisesi, tasarlanmış vardiya elbisesi bu kolsuz olabilir. Bu elbisenin tasarımında kullanılan malzeme sentetik bir malzeme veya astarlı pamuk karışımlı kumaştır. Malzeme katmanlı bir şekilde dikilir.

7. Siyah Tarak Shift Elbise:

Siyah Fırfırlı Shift Elbise

Siyah renk giyim, kesinlikle tüm kadınların gündelik giyimin yanı sıra her türlü bayram mevsiminde giymeyi sevdiği evrensel bir kıyafet kuralıdır. Kısa bir elbiseyi daha dikkat çekici kılmak için elbisenin alt kısmında görülen tarak tasarımı. Bu siyah vardiya elbise, mükemmel bir resmi kıyafet elbisesidir..

8. Off-Omuz Shift Elbise:

Off-Omuz Shift Elbise

Omuzları saran bu elbise ile kombinlenen düşük omuzlu tasarım, uzun bacaklı ve iyi tonlu vücut figürü olan kızlar ve kadınlar için çok uygun olan seksi bir elbisedir. Bu elbiseyi tasarlarken kullanılan renk kişisel tercih olabilir.

9. Beyaz Halter Boyun Shift Elbise:

Beyaz Halter Boyun Shift Elbise

Beyaz her ten rengine uyum sağlar ve seksi bir elbise ile rol almak isteyen bayanlar boyundan askılı elbise modeli olabilir. Gevşek bir kıyafete sahip yular boyun, genç kızlar için mükemmel bir elbisedir ve bir çift yüksek topuklu ayakkabı ile uyumludur..

Bayanlar kısa elbise çeşitleri hakkında bilgi sahibi olduktan sonra sıra vücut tipine ve vücut yapısına uygun en iyi shift elbiseyi seçmeye ve partiyi sallamaya geldi. Vardiyalı elbiseler, kalabalık veya parti zamanı arasında modaya uygun bir kıyafet yapmak için her zaman en iyi seçimdir, havalı kıyafetinizi bu tarz bir desenle deneyin..