Her 9 yaşındaki kız, kendisini güzel ve şık gösteren bir elbise giymeyi çok ister. Elbise onu bir prensese dönüştürebilir veya etrafta koşup oynamasını sağlayabilir. 9 yaş kız çocuğu elbisesi hem şık hem de zarif olduğu için ebeveynler arasında her zaman en popüler seçimdir. Bu nedenle, doğum günü veya yaklaşan herhangi bir özel durum için çocuğunuz için en iyi elbiseyi seçin. Bunları yaklaşan festivaller için de satın alabilirsiniz. Burada gösterilen elbiseler listesinden en iyi şekilde yararlanın ve ardından doğru olanı seçin..

Her Durum için Modern ve Sevimli 9 Yaş Kız Elbise Modelleri:

Dokuz yaşındaki kızlar için en iyi 15 elbiseye bakalım..

1. 9 Yaş Kız için Balo Elbisesi:

9 Yaş Kız İçin Balo Elbisesi

İşte bir balo günü için mükemmel olan güzel ve zarif bir 9 yaş kız elbisesi. Elbisenin boyu uzundur ve alt kısımda kurdeleler ile vurgulanmıştır. Basit peri tarzı elbise sevimli ve sonsuzdur. Fonksiyonun temasına göre de istediğiniz renkleri seçebilirsiniz..

2. Balo Elbisesi:

Balo Elbisesi

Bir diğer havalı elbise ise uzun ve bol olan balo elbisesidir. 9 yaşındakiler için sevimli elbise, bir gece partisi ve tören için doğru olanıdır. Güzel bir şekilde vurgulayacak inci ve boncuklarla bu elbiselere sahip olabilirsiniz. Elbisenin harika parlamaları ve fırfırları görkemli.

3. Örgü Katmanlı Elbise:

Örgü Katmanlı Elbise

Elbisenize dahil etmek için havalı bir stil, ağ görünümüdür. Burada 9 yaşındakiler için elbisenin üst kısmında örgü malzemeden veya örgü işlemeden yapılmış bir korsaj var. Elbisenin etek kısmı, toplanmış bir görünüm elde etmek için birbirine dikilmiş kat kat fırfırlara sahiptir..

4. Bel Yüksek Elbise:

Bel Yüksek Elbise

Gardırobunuzda bir tarza sahip olmanın şirin bir yolu, harika bir bel yüksek elbiseye sahip olmaktır. Bu siyah ve kırmızı çiçekli elbise, 9 yaşındaki kızlar için mükemmel bir elbise. Bu elbisenin siyah korsajı ve kırmızı fırfırlı etek kısmı var. Beldeki düz kırmızı kuşak ve çiçek elbiseyi mükemmel bir şekilde vurgular..

5. Altın Folyo Elbise:

Altın Folyo Elbise

Çocuğunuz için bu prenses görünümlü altın varak elbiseyi seçin. 9 yaşındaki güzel elbise, günler ve partiler için de en iyisidir. Elbise sade ama zarif ve elbisenin uzun kolları onu öne çıkarıyor. Elbisenin basit parlaması etrafta dolaşmak için güzel.

6. Hint Tarzı Elbisesi:

Hint Tarzı Elbise

Çocuğunuzun herhangi bir Hint töreni veya işlevi için giymesine izin verebileceğiniz güzel bir Hint tarzı elbise. Bu bayramlar için de olabileceği gibi yapılan işler de gelenekseldir. 9 yaş bebek elbisesi file yakası ve fırfırlı eteği ile göz kamaştırıyor..

7. Çok Çiçek Elbisesi:

Çok Çiçek Elbise

Alt kısmı balon fırfırlı bu saten elbise modaya uygun bir kıyafet. 9 yaş kız elbisesi, balon fırfırların arasına yerleştirilmiş çok renkli çiçeklerden oluşan bir katmana sahiptir. Bu, elbiseye süslü bir his verir. Çiçeklerin renklerinden herhangi birinde elbiseye sahip olabilirsiniz..

8. Kaban Tarzı Elbise:

Kaban Tarzı Elbise

İşte çocuklar için güzel ve resmi bir elbise. 9 yaşındaki kızların elbiseleri resmi olabilir ve yine de hoş bir tarza sahiptir. Bu elbisenin önünde ceket düğmeleri var ve tam kollu. Göğüs bölgesindeki fırfır mükemmel ve sade.

9. Yay Düğüm Elbise:

Fiyonk Düğüm Elbise

Herhangi bir parti veya etkinlik için giyilebilecek süslü bir fiyonklu elbise deneyin. Bu elbiselerin kolları yok ama fırfırlı. Yay düğümü arkada büyük bir kanatla yapılır. 9 yaşındakiler için bu parti elbisesi güzel ve zarif.

10. Soğuk Omuz Sade Elbise:

Soğuk Omuz Sade Elbise

Çocuğunuza oyun zamanı veya herhangi bir aktivite için bu sevimli basit elbiseyi verin. Bu 9 yaşındaki kız çocuğu elbisesi sade ve şık bir soğuk omuz tasarımına sahiptir. Elbisenin çizgili görünümü de moda. Bunu oyun zamanı veya alışveriş merkezini ziyaret etmek için kullanabilirsiniz..

11. A-Line Elbise Çay Boyu:

A-Şekilli Elbise Çay Boyu

Bu A kesim elbise, çay boyu satenden yapılmıştır. Elbisenin arkasında güzel düğmeler ve kontrast saten fiyonk var. Pileli elbise günler ve düğünler için harika. Düğünün temasına göre tonları pastel veya parlak olarak tercih edebilirsiniz..

12. Parlak Payetler Elbise:

Parlak Payetli Elbise

Çocuğunuz bir vesileyle gitmesi gerektiğinde onu giydirmek için bu çarpıcı pulları seçin. Elbisenin korsajına payet işlemesi yapılmıştır. Etek kısmı saten astarlı file malzeme ile kloştur. Elbiseyi farklı renklerde olabilir ve onu vurgulamak için payetli güzel bir kemer de kullanabilirsiniz..

13. Çiçek Kız Elbisesi:

Çiçek Kız Elbise

İşte fildişi renginde harika bir çiçek kız elbisesi. Elbise kutu pileli A-line. Elbisenin bel kısmında çiçekli kemer kullanılmıştır. Bu, elbiseye süslü bir görünüm kazandırır. Elbise tam uzunlukta ve kolsuz ve bu onu süper muhteşem yapıyor.

14. Baskılı Elbise:

Baskılı Elbise

Yazlar ve oyun zamanı için bu, sahip olunabilecek en iyi elbiselerden biridir. Bu baskılı elbiseler pamuktan veya nefes alabilen herhangi bir malzemeden yapılabilir. Hareket etmek ve zıplamak için mükemmeldir. Baskılar çiçekli veya soyut olabilir ancak çocuklar için kesinlikle çekici.

15. Çin Elbisesi:

Çin Elbise

Bu Çin elbisesiyle tamamen farklı bir şey deneyin. Bu geleneksel elbise, çocukların özel günlerde giymesi için mükemmeldir. Elbisenin Çin yakası ve geleneksel düğmeleri var..

9 yaşındakiler için elbiseler giymek için doğru giysi türüdür. Bu elbiseler hafif ve oyun oynamak için mükemmel olabilir ya da düğünler veya durumlar için süslü olabilir. Saten ve ipek olan elbiseler doğum günleri ve düğünler için çok uygundur. Günlük kullanım için basılı olanları alabilirsiniz..