Bir kadının seçtiği kıyafet türleri, isteğine göre mükemmel olmalıdır. Ve bu, resmi elbiseler söz konusu olduğunda yerine getirilir. Bu elbise modelleri, giyildiğinde kendi mükemmelliklerine sahiptir. Ürün yelpazesi kep kollu, mini kollu, uzun kollu ve ardından uzun balo, kısa elbise, balık etekli silüet, balo elbisesi ve ayrıca prenses illüzyonuna kadar uzanmaktadır..

Modadaki Bayanlar İçin Farklı Resmi Elbise Tasarımları:

Seçim kolaylığınız için, bir kız için en iyi 30 resmi elbise modeli burada..

1. Yolculuk Tutkusu Şarap Dantel Resmi Elbise:

Yolculuk Tutkusu Şarap Dantel Resmi Elbise

Kadınlar için bu dantel maksi tip resmi elbiselerin güzelliğini keşfedin. Cömert Wanderlust şarap gölgesinde ve uzun resmi önlükler. Ayarlanabilir ince askıları ve fistolu etek ucu vardır. Aynı zamanda romantik bir dantel kaplamaya sahiptir ve arkası açıktır. Özel akşam etkinlikleri için harika görünecek. Bu giymek için en iyisi ve rahat, sevdiğiniz kişi bu kıyafeti tercih ettiğinizden kesinlikle memnun kalacak..

2. Kısa Model Yarı Resmi Elbise:

Kısa Model Yarı Resmi Elbise

Bu göz kamaştırıcı yarı resmi elbise koleksiyonu, akşam baloları için tercih edilen bir başka kıyafet. Halter tipi boyun tasarımına sahiptir ve sade gövdesi ile güzel kestane rengi tonundadır. Bükülmüş malzemeden yapılmıştır ve bel kısmında çift katmanlı filolara sahiptir. Dizlerin üzerinde uzanan kısa boydur.

3. Arial Şarap Ombre Resmi Elbise:

Arial Şarap Ombre Resmi Elbise

Ön tarafı düğümlü bu harika tasarımlı uzun resmi elbiseye sahip olun. Bu sentetik ombre kumaş elbise, günümüzün ünlü partileri için kesinlikle bir hit olurdu. Ve merkezi açık bir yarığa ve ayarlanabilir kayışlara sahip konilere sahiptir. Bu kıyafetle bir çift topuklu ayakkabı giyerek görünümünüzü tamamlayabilirsiniz..

4. Tam Kollu Resmi Elbise:

Tam Kollu Resmi Elbise

Şimdi burada gösterildiği gibi bu yarı resmi elbiseleri giyme konusunda bir fikir edinin. Fileli malzemeden tam kollu ve yakasının üst kısmında düğme aplikesi vardır. Kapalı boyun modeli, benzersiz bir boyun tasarımına sahip olma seçeneği de sunar. Kısa ve güzel olan siyah kabarık etek modeline sahiptir. Kısa boylu kızlar tarafından tercih edilen bu ya da büyük beden kadınlarda da oldukça iyi görünüyor.

5. Yarı Resmi Kokteyl Elbisesi:

Yarı Resmi Kokteyl Elbisesi

İşte beğenen ve giyen kişiye sıra dışı bir görünüm kazandıran kız abiye elbise modellerinin ayırt edici modeli. Tam kollu ve V yaka gösteren dar kesimdir. Bu elbisenin arkası açık ve elbisenin her yerinde kırmızı tül kristallerle süslenmiş ve bu elbise muhteşem bir şekilde parlıyor. Saçlarınız çok yumuşaksa bu elbise harika görünüyor, çünkü stil ilk görüşte büyük dikkatinize bağlıdır..

6. Kapalı Omuz Resmi Elbise:

Kapalı Omuz Resmi Elbise

En yeni ve mütevazi kırmızı kısa abiye elbise koleksiyonuna sahip olarak yüzünüzü güldürün. İşte popover gövdeli omuzlar. Elbise, dörtte üç kollu bodycon siluet desenine sahiptir. Doğal tip bel kısmında kemersiz bir miktar elastik vardır..

7. Uzun Kollu İki Parça Resmi Elbise:

Uzun Kollu İki Parça Resmi Elbise

Bu uzun kollu resmi elbise koleksiyonunu gardırobunuza ekleyerek gününüzü özel kılın. İki parça olup yaz sezonu için de uygundur. Süpürme Hemline ile trompet silüeti vardır. Şık ve modern trendlerin mükemmel bir koleksiyonudur. Bu elbise biraz dar ve spor modellerinde veya dar kesim kızlarda havalı görünüyor.

8. Seksi Siyah Dalma Resmi Elbise:

Seksi Siyah Dalma Resmi Elbise

Maksi tip tasarıma sahip bu siyah resmi elbise, herhangi bir özel durum için olmazsa olmazdır. Açıkça ekstra beden kadınlar içindir ve bu nedenle büyük beden resmi elbisedir. Esnek kumaş kullanılarak üretilmiştir ve uzun kolludur. Maksi tip Hemline ile dalgalı bir yakaya sahiptir..

9. Altın Balo Tipi Resmi Elbise:

Altın Balo Tipi Resmi Elbise

Omuz üstleri ile güzel ve hoş altın rengine sahiptir. Üst kısmı kumaş olan tam kollu olanlar tamamen beyaz iplerle işlenmiştir. Etek taban uzunluğundadır ve saf Georgette malzemeden yapılmıştır. Arkadan fermuarlıdır. Bu tarz elbiseler daha çok ünlüler tarafından veya zengin bir görünüm için tercih edilmektedir..

10. Uzun Kollu Dantel Aplike Resmi Elbise:

Uzun Kollu Dantel Aplike Resmi Elbise

Bu elbise, malzemede de değişen iki farklı parça tonunu içerir. Bluzun üst kısmı tamamen file malzeme kullanılarak yapılmıştır. Etek gri parlak saten kumaştan olup düzdür. Yazlık giyim olarak mükemmeldir ve A tipidir. Yere kadar boydadır ve arkadan fermuarlıdır.

11. Sarı Sevgiliye Desen Resmi Elbise:

Sarı Kalp Desen Resmi Elbise

Kalp yakalı üstler giymeyi seven kızlar, gençler için bu resmi elbise doğru olanıdır. Mezuniyet tasarımında kısa bir silueti olan muhteşem bir sarı tonudur. Belinde, tüm kıyafet için mükemmel bir yükseltme görevi gören çiçek fiyonklu ışıltılı gümüşi bir kemer vardır..

12. Seksi Beyaz Balo Resmi Elbise:

Seksi Beyaz Balo Resmi Elbise

Beyazın otantik tonunu giymek istediğinizde, bu beyaz resmi elbiseyi deneyebilirsiniz. Seksi kesimli beyaz balo elbisesidir. Mükemmel uyum için özel olarak yapılabilir. Self-design modelinde kolsuz desenli uzun resmi elbisedir. Partide zengin bir görünüm verir.

13. Yüksek Düşük Balo Resmi Elbise:

Yüksek Düşük Balo Resmi Elbise

Klas büküm görünümüne sahip bu kırmızı resmi elbisenin içinde gerçekten güzel görünün. Rahat hissetmenizi sağlayan ayarlanabilir ince askılı, dalgalı V yakaya sahiptir. Ayrıca akşamları giymek için güzel olacak uzun bir elbise ile geniş bir bel oluşturur..

14. Sweetheart Deniz Kızı Uzun Resmi Elbise:

Sweetheart Deniz Kızı Uzun Resmi Elbise

Uzun bile olan bu güzel tasarlanmış beyaz dantel resmi elbiseye bakmak için zaman ayırın. Sevgiliye boyun desenli ve denizkızı silüetindedir. Kullanılan benzersiz kumaş beyaz danteldir ve taban boyu uzun desenlidir. Fermuar kapatma elbisenin arkasına konur.

15. Sarı Balo Tipi Resmi Elbise:

Sarı Balo Tipi Resmi Elbise

Bu, aynı zamanda seksi resmi elbiseler kategorisine giren balo tipi resmi elbiselerin bir başka harika koleksiyonudur. Dantel aplikeli limon sarısı tonundadır. Doğal bir bel ile sıkı oturan bir siluete sahiptir. Elbise taban uzunluğunun çok ötesinde görünüyor.

16. A Kesim Mürettebat Yaka Resmi Elbise:

Çan Bisiklet Yaka Resmi Elbise

Aynı türden birden fazla kıyafet almak istiyorsanız boş verin çünkü boncuk aplikler, bayanlar, resmi elbise ile harika lavanta gölgeli A-line kategorisi burada. Bu, arka fermuar seçeneği ile mürettebat boyun tasarımına sahiptir. Kıyafet, bir nedime kıyafeti olarak mükemmel hale getirecek kadar uzun.

17. Trompet Saten Resmi Elbise:

Trompet Saten Resmi Elbise

Bu olağanüstü parti resmi elbisesiyle gardırobunuza yeni bir parti elbisesi koleksiyonu ekleyin. Bu trompet silueti ve tüm kıyafet Saten kumaştan. Elbise iki parçadır ve sırtı açık tiptir. Güzel lavanta renginde fırfırlı mahkeme eğitimli bir eteğe sahiptir..

18. Uzun Balo Abiye Resmi Elbise:

Uzun Balo Abiye Resmi Elbise

Balo tipi uzun siyah resmi elbise olduğu için akşam baloları için giyilecek en şık ve en iyi seçimdir. Önü açık yırtmaçlı en seksi siyah resmi elbiseye sahipsin. Üst kısım dantel aplikler ile süslenmiştir ve tam kollar da dantel kumaştan yapılmıştır. Ten rengin beyaz ise bu siyah elbise sadece senin olacak.

19. Antik Mavi Düğün Resmi Elbise:

Antik Mavi Düğün Resmi Elbise

Birbirinden güzel tonlara sahip uzun gelinlik serisinin eksantrik koleksiyonu geliyor. Düğünler için hazırlanan bu resmi elbise, dikilmiş kep kollarına sahiptir ve tüm kıyafet, saten mavi iplikle zarif bir şekilde işlenmiştir. Kıyafet, bir bütün olarak, gelinlik renklerinin ideal rengi haline gelen yeni bir antik mavi tonuyla karşımıza çıkıyor..

20. Koyu Yeşil Kısa Tip Resmi Elbise:

Koyu Yeşil Kısa Tip Resmi Elbise

Burada gösterilen gibi akıllara durgunluk veren kısa model resmi elbise koleksiyonundan birini alın. Saten kumaşta koyu yeşil üzerine gelir. Kısa kategoridedir ve kep kolludur. Ayrıca geniş yuvarlak bir yakası vardır ve elbise diz boyuna kadar uzanır..

21. Boncuklu Aplikler Resmi Elbise:

Boncuklu Aplikeli Resmi Elbise

Başınızı size peri masalı yanılsaması veren bu tasarımcı resmi elbiseye çevirin. Elbisenin dış katmanında boncuk işlemeli muhteşem pembe lavanta rengindedir. Elbisenin iç tabakasında saten malzeme kullanılmıştır ve kol kısımları filelidir..

22. Uzun Askılı Resmi Elbise:

Uzun Askılı Resmi Elbise

Kalp tipi boyun desenine sahip bu ışıltılı mavi resmi elbise ile kendinizi süsleyin. Her yönden mükemmel şekilde resmi olan ve herhangi bir akşam partisine veya etkinliğine uyan uzun bir elbise. Askılı bir boyun olmasına rağmen, aynı zamanda sırtı açık tasarımlı bir modeldir. Deniz kızı tipi silüeti ile.

23. Tek Omuz Abiye Resmi Elbise:

Tek Omuz Abiye Resmi Elbise

Partiler için mükemmel bir tasarımcı serisi gece elbisesidir. Bu resmi elbise bir omzu boncuk aplikelerle süslenmiştir ve siyah ve kremin güzel renk kombinasyonundadır. Bu kıyafet için kullanılan kumaş, giyerken tam rahatlığı elde etmenizi sağlayan saf şifon malzeme kalitesidir..

24. Dalma V Yaka Tasarım Resmi Elbise:

Dalgalı V Yaka Tasarım Resmi Elbise

Bu çarpıcı tasarımcı resmi elbise koleksiyonunu giyerek kameraların yanıp sönen ışıklarının görüldüğü kişi olun. Kıyafet, göz kamaştırıcı bir süsleme kümesine ve V yaka desenine sahiptir. Aplikler, siluetin aşağısında üçgen kesim tasarımına sahiptir. Altın rengine daha yakındır ve taban boyu etek çizgisine sahiptir..

25. Korse Resmi Elbise Etrafında Sarın:

Korse Resmi Elbise Etrafında Sarın

Elbise, parıldayan pullarla süslenmiş hassas illüzyon korsajına sahiptir. Bu kışlık resmi elbise aynı zamanda illüzyon kollu saran tasarıma sahiptir. Belinde fırfır var ve bacağını biraz göstermek için yan yırtmaç var.

26. Üstün Tasarımlı Resmi Elbise:

Üstün Tasarım Resmi Elbise

Yeşil gölge aşığıysanız, işte size eksantrik koleksiyon. Kadınlara yönelik bu resmi elbise çarpıcı koyu yeşil renktedir ve tüm kıyafet, sevimli rozet aplikelerle sadedir. Mini tip kollara ve doğal bele sahiptir. Boyun deseni bir kayık boynu gibi görünecek şekilde tasarlanmıştır..

27. Ön Göğüs Yarık Resmi Elbise:

Ön Göğüs Yarık Resmi Elbise

İşte kırmızı gölge sevenler için kırmızı resmi elbise. Ön göğüs açık yarık ile omzunda düğümlere sahiptir. Bu kırmızı resmi elbise, gece elbiseleri için ideal bir giyimdir. Belinde benzersiz bir resmi görünüm veren birden fazla fırfır vardır..

28. Baskılı Mikado Resmi Elbise:

Baskılı Mikado Resmi Elbise

Kalp şeklinde kep kollu iki parça model elbisedir. Balık etekli bu kızın resmi elbisesi, doğal beline mükemmel bir şekilde oturur. Arkada düğüm tipi kapatma var. Ve elbisenin üzerinde özel mikado baskıları var.

29. Tasarımcı Balo Resmi Elbise:

Tasarımcı Balo Resmi Elbise

Bu yeni kabarık tül fırfırlı uzun resmi elbise ile düğünler için harika resmi elbise koleksiyonuna sahip olursunuz. Her yerinde çiçek ponponları olan O boyunlu tank desenli. Aynı zamanda mükemmel bir gece balo elbisesi.

30. Mavi Şifon Abiye Resmi Elbise:

Mavi Şifon Abiye Resmi Elbise

Son fakat en az değil; Resmi kıyafetler yazmak için göz kamaştırıcı mavi gölgeli gece balosu yelpazesine sahip olursunuz. Bu mavi resmi elbisenin beline gömülü fırfırlı kapak kolları vardır. Bu elbise şifon malzeme kullanılarak yapılmıştır. Ayrıca güzelliğini vurgulamak için yaka boncuklarına sahiptir..

Resmi elbiseler bugünlerde genç kadınların çoğu tarafından tercih ediliyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda çeşit ve aralık olduğundan. Bu kategoride yer alan koleksiyon o kadar güzel ve süslü ki her kadın gardırobunda bir tane olsun ister. Güzelliği ise bu tarz abiyelerin sadece giyildiğinde daha da güzelleşmesidir..