Popover elbiseler genellikle elbisenin üzerine sarılır. Elbisenin üst kısmı, düz veya baskılı olabilen sargı malzemesi içerir. Bu elbise tasarımı uzun zaman önce Amerika Ülkelerinden geliyor. Bu sarma deseni, elbisenin üst kısmına ekstra koruma sağlar. Popover elbiseler giymek için rahattır ve sizi mutlu hissettirir.

Bayanlar İçin En Yeni ve Rahat Popover Elbiseler:

Bu yeni en iyi 9 popover elbise koleksiyonunu deneyin.

1. 2 Parça Popover Elbise:

2 Parça Popover Elbise

Bu üst ve etek tarzında 2 parça popover elbise modelidir. Üst kısmı Kaftan kollu dökümlü bir kabanla kaplıdır ve bu palto göz kamaştırıcı bir bordüre sahiptir. Etek kademeli katman tasarımına sahiptir ve sadedir. Bütün elbise sofistike yapılır. İyi bir uzun saça sahipseniz, o zaman bu, sevdiklerinizi etkilemek için iyi bir kıyafet olacaktır..

2. Popover Halter Elbise:

Popover Halter Elbise

Çok renkli baskı tasarımına sahip popover maxi elbisedir. Elbise askılı ve sırt dekoltelidir. Bu elbise çeşitli renklerde çeşitli tasarımlar içerir. Siyah renk çizgili sandalet bu elbise ile harika görünüyor. Bu, yaz mevsiminde de en iyi şekilde kullanışlıdır..

3. Baskılı Popover Elbise:

Baskılı Popover Elbise

Bu popover üst elbise, üç renkte sıra dışı baskılara sahip. Ön ve arka kısımda üçgen kesim içeren elbisenin alt kısmı. Üst kısmı yuvarlak boyunludur. Beyaz ve gri çizgili kısım var ve üzerinde siyah çubuk benzeri gölgeler var.

4. Popover Ceket Elbise:

Popover Ceket Elbise

Beyaz renkte güzel bir popover gelinlik. İçi beyaz elbise tamamen düz kolsuz ve geniş yuvarlak yakalıdır. Üst şeffaf kumaş yüksek boyunlu ve kep kolludur. Masraf kumaşı tamamen işçilikle süslenmiştir. Bu tür elbise, parti zamanlarında da zengin bir görünüm ve rahatlık sağlar..

5. Çiçekli Popover Elbise:

Çiçekli Popover Elbise

Çiçek desenli büyük beden popover elbisedir. Bütün elbise renkli çiçek tasarımına sahip. V yaka ve yarım kol ölçüsüne sahiptir. Bu büyük çiçekler elbiseye cazibe ve etki katıyor.

6. Flutter Kol Popover Elbise:

Flutter Kol Popover Elbise

Bu beyaz renkli dantel popover elbise tek kelimeyle harika. Elbise çiçek tığ işi ile süslenmiştir. Bu saf beyaz ve ışıltılı elbise, dar yakalı ve fırfırlı kol modeline sahip. elbise oldukça etkileyici.

7. Trim Popover Elbise:

Popover Elbise Trim

Bu ince ve şık bayan, bol ve kısa olan siyah popover elbise giydi. Elbise, siyah parlak bordürle kaplanmış derin V şeklinde boyun deseni içerir. Şaşırtıcı ve nefes kesici bir görünüm veren basit bir elbise. Partnerinizle özel gününüz için bu elbiseyi deneyin..

8. Yerleşik Popover Elbisesinde:

Dahili Popover Elbiseli

Uyumlu renkte armut şeklinde tasarıma sahip seksi straplez popover elbisedir. Ön alt kısım iç taraf üçgen kesim ve arka taraf normal yuvarlak kesimdir. Elbise düzdür ve vücuda mükemmel şekilde oturur.

9. Sığdır & Flare Popover Elbise:

Sığdır ve Flare Popover Elbise

Kolları olan bu popover elbise bele kadar oturur ve oradan kloştur. Yarım boy kollar ve belinde siyah kemer içerir. Ön kısımda arka kısma göre biraz daha az olan havşa kısmında çok ince paneller oluşturulmuştur..

Burada birkaç popover elbise örneği gördük ama yine de hepsi harika. Böyle bir elbiseyi gören kişi, sahip olmaktan vazgeçemez. İnsanların zihninde gösterişli ve görkemli bir görüntü bırakarak bayanlara farklı bir görünüm kazandırır. Popover elbise muhteşem benzerliğinizi yaratacak.