Kalem elbise düz bir şekle sahiptir ve vücuda sıkı bir şekilde oturur. Gerçek figürü gösteren vücuda tam olarak oturur ve ince olmanızı gerektirir. Herkesin talebini karşılayan çeşitli desen ve tasarımlardan oluşur. Kalem elbise seksi ve çekici bir görünüm sunar. Vücudunu koruyan bayanlar kalem elbisenin tüm avantajlarından yararlanabilirler. Sahneden akıp gidebilirler.

Resimlerle Güzel ve Şık Bayan Kalem Elbise Tasarımları:

Bir sonraki geziniz için beğeneceğinizden emin olan bu en iyi 9 kalem elbiseyi deneyin.,

1. Dottie Kalem Elbise:

Dottie Kalem Elbise

Vücuda oturan siyah kalem elbisedir ve dantel kumaşla süslenmiştir. Bu siyah dantel büyük koyu siyah noktalara sahiptir ve şeffaftır. İçinde kıvrımlı boyun desenli straplez siyah elbise var. Arkası fermuarlıdır ve kısa kolludur..

2. Dekoratif Kalem Elbise:

Dekoratif Kalem Elbise

Bu beyaz kalem elbise, dekoratif boyun stili ile sade bir şekilde modern. Elbisenin omzu açık ve patlayıcı. Diz boyu elbise ile her iki tarafta bir cepten oluşur. Tamamen beyaz, ışıltılı ve tasarım özgür elbise.

3. Vintage Stil Kalem Elbise:

Vintage Stil Kalem Elbise

Vintage tarzı betimleyen uzun kollu kalem elbisedir. Gömlek gibi yakası ve düğmesi vardır. Kemerde iki büyük düğme takılı ve her iki tarafta da her cebin üzerinde düğmeler var. Tam kol elbise harika görünüyor.

4. Çapraz Boyun Kalem Elbise:

Çapraz Boyun Kalem Elbise

Bu kırmızı kalem elbise, muhteşem çapraz boyunlu desenle süslenmiştir. Boyuna kalp şeklinde fırfırlı bir bordür yapıştırılmıştır. Elbise sırtı açık ve bir bayan da yüksek topuklu kırmızı sandalet giydi. Elbise süslü bir duruş sergiliyor.

5. Kravat-Bel Kalem Elbise:

Belden Bağlamalı Kalem Elbise

Kolları tam olan bu uzun kalem elbise harika görünüyor. Elbise geniş V yakalıdır ve beline lastikli olarak bağlanmıştır. Belin ön tarafında iki beyaz ip asılıdır ve ondan fiyonk yapılmıştır..

6. Tığ Kalem Elbise:

Tığ Kalem Elbise

Beyaz çiçekli tığlardan oluşan dantel kalem elbisedir. Ön ve arka tarafında da açık boyunlu yüksek boyunludur. Elbisenin iç kısmı kısa, dış dantel kumaşı büyük. Bu şehvetli elbise de ilginç ve çekici.

7. Çok Renkli Kalem Elbise:

Çok Renkli Kalem Elbise

Bu çiçekli kalem elbise sarı temel renge sahiptir ve çok renkli çiçek baskıları ile dekore edilmiştir. Mavi, beyaz ve pembe renkte büyük çiçek tasarımları vardır. Dar boyunlu kolsuzdur. Bu çiçek baskısı atmosfere koku yayıyor.

8. Brokar Kalem Elbise:

Brokar Kalem Elbise

Bu lacivert kalem elbise aynı renkte dahili bir tasarıma sahiptir. Bu kısa kalem elbise, kısa kol ve yaprak desenli boyun çalışması içerir. Boyun, çekici tasarımı gösteren geniş bir şekilde açıktır. Bu kalem elbise tek kelimeyle büyüleyici ve büyüleyici.

9. Krep Kalem Elbise:

Krep Kalem Elbise

Pembe kalem elbisedir ve kolları aşağıya sarkmıştır. Yakası V şeklinde olup kol paneli büzgülüdür. Bu büyüleyici elbise parti kıyafeti olarak da kullanılabilir. Elbise herkesin ilgisini çekecek niteliklere sahip. Kız arkadaşına veya eşine hediye almayı sevenler, bu kıyafeti hediye olarak deneyebilirler..

Kalem elbiseler normalde elbiseye ihtişam katan diz boyudur. Görkemli görünümü çevrenizdeki insanları etkileyebilir. Bayanlar böyle bir elbise içinde sadece şanlı ve dikkat çekici görünüyorlar. Özel elbisenize böyle bir kalem elbise giymek, kaliteli zamanınızı ölçebilir. Bu modeli, kadınlar için çok çeşitli kalem elbise koleksiyonlarında deneyin..