Plaj gününün tadını çıkarmak ve oynamak istiyorsanız, o zaman kesinlikle sahil boyunca gölgeli bir dinlenme alanına ihtiyacınız olacaktır. Ve bu ancak Plaj Şemsiyelerini zamanında kullandığınızda mümkündür. Plaj şemsiyesini ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda taşıyabilmeniz için ve bu da tereddüt etmeden şemsiyenin özelliklerinin hafif ve sağlam olması gerekir. Rüzgar geçirmez, su geçirmez ve taşınabilir gibi tüm özel niteliklere sahip olmalıdır..

Görüntülü En İyi Plaj Şemsiyeleri:

İşte gereksinimlerin çoğunu karşılayan en iyi 9 plaj şemsiyesi modelinden bazıları,

1. 8 Feet Dayanıklı Plaj Şemsiyesi:

8 Feet Dayanıklı Plaj Şemsiyesi

Bu şemsiye, taşınabilir plaj şemsiyelerinin iyi tasarlanmış ve iyi tasarlanmış serilerinden biridir. Parlak sarı ve mavi tonlarında yaklaşık 8 fit çapında kanopiye sahiptir. Plaj gününün tadını çıkarmanız için size hem rahatlık hem de kolaylık sağlayan mükemmel bir dış mekan şemsiyesidir..

2. Sun Sail Cabana Plaj Şemsiyeleri:

Sun Sail Cabana Plaj Şemsiyeleri

Bu, satın alabileceğiniz en iyi plaj şemsiyeleri olabilir. 60 fit kare gölge sağlar ve ayrıca 30+ SPF UV koruması sağlar. Tek bir metal direği vardır ve ekstra destek için, şemsiyenin kuvvetli rüzgarda bile geri kalmasını sağlamak için kumla doldurulacak bir çantanız vardır..

3. Ayaklı Mantar Tipi Plaj Şemsiyesi:

Ayaklı Mantar Tipi Plaj Şemsiyesi

Bu büyük plaj şemsiyesi hem şemsiye hem de gerektiğinde çadır olarak kullanılabilir. Bu, yanlarda iki havalandırmalı pencere ile göz kamaştırıcı mavi gölgede. Ne çok ağır ne de hantal ve taşıması kolay değil. Sıradan bir şemsiye gibi kolayca açılır ve çöker ve rüzgarlı olduğunda onu kumun üzerinde tutmak için tüm aletlerle birlikte gelir..

4. Beyaz Puantiyeli Plaj Şemsiyeli Sarı:

Beyaz Puantiyeli Sarı Plaj Şemsiyesi

Parlak sarı gölgede olan bu sevimli ve küçük plaj şemsiyesi ile plajda eğlenin. Akrilik malzemeden üretilen kanopinin tamamı beyaz puantiyeli olarak tasarlanmıştır. Tek kişi ile kolayca monte edilebilir ve katlandığında 63 cm uzunluğundadır..

5. İki Parçalı Direk Plaj Şemsiyesi:

İki Parçalı Direk Plaj Şemsiyesi

Kaya gibi sağlam bir denge için 16 nervürlü ve ayrıca üç yönlü eğim özelliğine sahip bu büyük plaj şemsiyesi ile gezinti tarihinizi kumsalda tutun. Güneş akıllı hafif çiy dayanıklı polyester kumaş ile koyu lacivert gölgede. Bu sete dahil olan özel bir kum dolgulu kendinden ankrajlı güç bükümü.

6. Sağlam Rüzgar Geçirmez Plaj Şemsiyesi:

Sağlam Rüzgar Geçirmez Plaj Şemsiyesi

Güçlü dalgalı kumsalın etrafındaki en şiddetli rüzgarlara bile dayanabilen benzersiz tasarımlı rüzgar geçirmez şemsiyeler burada. Sadece kuma yerleştirilmesi gereken tek bir metal direğe sahiptir. Ardından, kuvvetli rüzgardan ekstra destek için her iki taraftaki iki kum dolum torbasıyla birlikte verilir. Bu kum dolu çanta şemsiyeyi yerinde tutar.

7. En İyi Rüzgara Dayanıklı Plaj Şemsiyesi:

En İyi Rüzgara Dayanıklı Plaj Şemsiyesi

Plaj tarafında hem güneşten hem de kuvvetli rüzgardan size uzun süreli koruma sağlayabilen bu rüzgar için en iyi plaj şemsiyesi ile harika gününüzün tadını çıkarın. Şemsiyede profesyonel tarzdaki verandadan yararlanılarak tasarlanmıştır. Rüzgarlı havalarda sabit kalmanız için size belirsiz desteği verebilecek paslanmaz çelik kaburgalarla yapılmıştır..

8. Güneş Korumalı Taşınabilir Plaj Şemsiyesi:

Güneş Korumalı Taşınabilir Plaj Şemsiyesi

Kolayca katlanabilen şemsiye arıyorsanız, bu tip en iyi katlanır plaj şemsiyesi seçeneği olabilir. Kompakt ve kolay taşınan şemsiyelerdendir. Ayrıca güneş geçirmez özelliklere sahiptir ve 6 fit çapında kanopi ile birlikte gelir..

9. Güçlü Ahşap Direkler Plaj Şemsiyesi:

Güçlü Ahşap Direkler Plaj Şemsiyesi

Ahşaptan yapılmış tek ve güçlü direğe sahip, başka bir şey olmayan bu özel özellikli ahşap plaj şemsiyesine bir göz atın. İnsanların ahşap direkli şemsiyeleri tercih etmelerinin nedeni hafif olmalarıdır. Ayrıca polyesterden yapılmış hafif kanopiye sahiptir. Toplamda, bu kolayca taşınabilir ve kolay taşınabilir bir şemsiyedir..

Plaj şemsiyelerindeki bu çeşitler, ihtiyaçlarınızı özel olarak karşılamanız için size hızlı bir fikir verir. Hafif, parlak renkler, ahşap direkler, metal direkler, rüzgar geçirmez ve aileniz için tam olarak uygun olabilecek farklı ebatlar gibi geniş bir model yelpazesi var. Bu şemsiyelerde ayrıca bizi terden korumak ve şiddetli rüzgar sırasında şemsiyeyi dengede tutmak için her iki şekilde de çalışan havalandırmalı pencereler de bulunmaktadır..