Beyaz şemsiyeler çoğumuz için en çok tercih edilen ve tüm zamanların en şık rengidir. Bu şemsiyelerin satın alınması gerektiğinde çeşitli seçenekleri mevcuttur. Kişi, gerçekten ihtiyaç duyduğu ihtiyacı tam olarak karşılamalıdır. Buna göre taşımayı kolaylaştırmak için tente boyutları ve toplam şemsiye uzunluklarında varyasyonları vardır..

İşte en iyi 9 farklı beyaz şemsiye türü,

1. Düğün Süslü Beyaz Şemsiyeler:

Düğün Süslü Beyaz Şemsiyeler

Bu göz kamaştırıcı vintage beyaz şemsiye, bir düğün etkinliği için mükemmeldir. Bu beyaz gelin şemsiyesi, düğününde gelinin kıyafetlerine uymasını sağlayan gelin dantel apliklerine sahiptir. 58 cm kanopi boyutunda saf pamuklu dantel kullanılarak yapılmıştır. Metal çerçeve teknolojisi ile tamamen el yapımıdır..

2. Derin Kubbeli Tip Beyaz Şemsiyeler:

Derin Kubbeli Tip Beyaz Şemsiye

Üzerinde süslü baskılar olmayan, derin kubbeli gölgelikli düz beyaz şemsiyedir. Fırfırlı fırfırlı kenarlı ve uyumlu zarif beyaz suni deri el dikişli sap ile tasarlanmıştır. Kanopi %100 polyesterden yapılmıştır ve çerçeveler ve nervürler metaliktir..

3. Parlama Önleyici Beyaz Şemsiyeler:

Parlama Önleyici Beyaz Şemsiye

Burada, vinil plastikten yapılmış göz kamaştırıcı olmayan 8 panel kanopi gibi özelliklere sahip bu büyük beyaz şemsiyeye bir göz atacaksınız. Çerçeveler tamamen çelikten yapılmıştır ve kanopi boyutu mat kaplamalı kumaşla 46 inçtir. Otomatik olarak açılabilir ve büyük boy, gölgelik içinde geniş alana sahip iki yetişkin tarafından kullanılabilir..

4. Victoria Tığ Beyaz Şemsiye:

Victoria Tığ Beyaz Şemsiye

Bu sevimli ve romantik şemsiye, saf beyaz pamuklu kumaştan elde tığ işi teknikleri kullanılarak tasarlanmıştır. Bu beyaz düğün şemsiyesi, metal ve beyaz plastik kulp ile birlikte gelir. Kendinizi özel hissettiren düğünler ve ilgili fotoğraf çekimleri için idealdir..

5. Ahşap Saplı Beyaz Şemsiyeler:

Ahşap Saplı Beyaz Şemsiye

Ailenizi ve arkadaşlarınızı, kelimenin tam anlamıyla büyük bir açıklama yapabilecek bu büyük beyaz şemsiye ile yetenekli hale getirin. Ahşap çubuklu ve ahşap saplı çelik çerçeveler kullanılarak yapılmıştır. Sap, benzersiz kıvrımları ile size etnik bir dokunuş sağlamak için tasarlanmıştır. Herhangi bir özel yağmurlu akşam için mükemmel bir aksesuardır..

6. Beyaz Plastik Çarpık Saplı Beyaz Şemsiyeler:

Beyaz Plastik Çarpık Saplı Beyaz Şemsiye

Burada tasarımcı serisi küçük beyaz şemsiyelerin benzersiz koleksiyonunu elde edersiniz. Kanopi 109T polyester malzemeden yapılmıştır ve toplam çapı 33 inçtir. Şemsiye, otomatik olarak açılmasını sağlamak için hızlı bir basma düğmeli beyaz plastik çarpık bir tutamağa sahiptir..

7. Fiberglas Şaftlı Mavi ve Beyaz Şemsiye:

Fiberglas Şaftlı Mavi ve Beyaz Şemsiye

Fiberglas malzeme şaftlarından yapılmış bu ultra güçlü rüzgar güvenli mavi ve beyaz şemsiyeye bir göz atın. Kanopi, yüksek kaliteli 190T duşa dayanıklı naylon kumaştan yapılmıştır. Süper tutuşlu ahşap görünümlü oyma sapı vardır. Kanopi boyutu 75 cm çapındadır.

8. Chevron Çizgili Siyah Beyaz Şemsiye:

Chevron Çizgili Siyah Beyaz Şemsiye

Bu süper küçük şemsiyeyi her zaman çantanızda bulundurabilir ve yağmaya başladığında yağmurun tadını çıkarabilirsiniz. Bu hafif siyah beyaz şemsiye, gölgelik üzerinde Chevron çizgili baskılara ve kare şekilli siyah plastik bir sapa sahiptir. Rüzgarlı yağmurlara karşı esnekliği artıran ince alüminyum çerçeve yapısına sahiptir..

9. Otomatik Açılan Kırmızı Beyaz Şemsiye:

Otomatik Açılan Kırmızı Beyaz Şemsiye

Bu kırmızı ve beyaz şemsiyeyi açmak için tutamağın basma düğmesine parmağınızla dokunmanız yeterlidir. Açıldığında 105 cm çapında ve 80 cm uzunluğundadır. Çerçeve galvanizli çelikten yapılmıştır ve %100 polyester kanopilidir..

Bu beyaz şemsiyelerin tasarımları ve modelleri oldukça mütevazı ve trend olanlardır. Kanopiler için kullanılan kumaş %100 polyester, vinil plastik, naylon ve ayrıca pamuktur. Şaftlar ve nervürler çoğunlukla çeliktendir ve ayrıca kuru demir kullanılarak yapılan seçenekler de vardır. Tüm bu malzemeler şemsiyelerin kesinlikle uzun ömürlü olmasını sağlar..