Fantezi şemsiyeler, tasarım ve modellerde muazzam koleksiyonlara sahip her yerde görülebilir. Erkekler, kadınlar ve ayrıca çocuklar için özel olarak mevcuttur. Bu şemsiyeler, farklı iklim koşullarına uyacak ve dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca güçlü, uzun ömürlü ve özenle modellenmiştir..

En İyi Fantezi Şemsiyeler:

İşte size kesinlikle çok ilham veren Top 9 Fantezi Şemsiye koleksiyonlarından bazıları.

1. Pagoda Dantel Fantezi Şemsiyeler:

Pagoda Dantel Fantezi Şemsiyeler

Hem güneşli hem de yağmurlu havalarda kullanılabilecek yeni ve şık bir golf şemsiyesidir. Bu süslü yağmur şemsiyesi, polyester sünger malzemeden yapılmıştır ve uzun saplıdır. Dantel ile süslenmiştir ve otomatik olmayan açılma özelliği ile birlikte gelir..

2. Çarpıcı Yağmur Damlaları Baskılı Fantezi Şemsiyeler:

Çarpıcı Yağmur Damlaları Baskılı Fantezi Şemsiyeler

Burada, deseni olarak basılmış çarpıcı yağmur damlaları ile sevimli, süslü siyah şemsiyeyi izleyebilirsiniz. İki kişinin sığabileceği büyüklükte tente ölçüsüne sahip otomatik açma kapama özelliğine sahiptir. Orta direk güçlü alüminyumdan yapılmıştır ve dayanıklı 8 nervür şiddetli fırtınalara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

3. Vision Clear Dome Fantezi Şemsiye:

Vision Clear Dome Fantezi Şemsiye

Net görüş netliğine sahip bu yepyeni tasarlanmış kubbeli fantezi dış mekan şemsiyesine bir göz atın. Bordür ve kulp balon pembesi tonunda tasarlanmıştır. Tamamen şeffaf PVC kullanılarak üretilmiş olup hafif, dayanıklı ve aynı zamanda şık gibi özelliklere sahiptir..

4. Dantel Gelin Fantezi Şemsiyeleri:

Dantelli Gelin Süslü Şemsiyeler

Düğünler için süslü şemsiyeler serisindeki yeni koleksiyonu keşfedin. Bir gelinin düğün kıyafetine çok yakışan saf beyaz pamuklu dantel apliklerden oluşurlar. 31 cm yarıçapına sahiptir ve metal çerçeve işçiliği ile gerçekten el yapımıdır..

5. Fırfırlı Uzun Pembe Fantezi Şemsiyeler:

Fırfırlı Uzun Pembe Fantezi Şemsiye

Bu şemsiye, 20 inçlik polyester kanopi ile tamamen el yapımıdır ve fırfırlar da özenle elle dikilmiştir. Sap, yüksek kaliteli metal parmak tutma sapının üzerinde emaye kelebek bulunan kalaylı el işçiliği yöntemiyle yapılmıştır. Bu, süslü bir şemsiye markasının en iyi hazırlanmış kreasyonlarından biridir..

6. Çarpıcı Kitty Desenli Fantezi Şemsiyeler:

Çarpıcı Kitty Desenli Fantezi Şemsiyeler

Ağırbaşlı üretimi ile size muhteşem bir görünüm kazandıran süslü plaj şemsiyesine bir göz atmak için buradasınız. %100 polyester kanopinin tamamına basılmış çok renkli kedi yavruları vardır. 23 cm çapında ve ahşap saplı metal çerçevelerden yapılmıştır..

7. Zebra Desenli Fantazi Yağmur Şemsiyeleri:

Zebra Desenli Fantazi Şemsiyeler

Çift astarlı bu fantazi güneş şemsiyesi, iç kısmında zebra desenli siyah beyaz tenteye sahiptir. Dökme metal kullanılarak yapılmış sağlam ve güçlü 8 kaburgaya sahiptir. Kanopinin malzemesi akriliktir ve her türlü hava koşuluna uygundur..

8. Flouncy Fırfır Kesilmiş Fantezi Şemsiye:

Flouncy Fırfır Kesilmiş Fantezi Şemsiye

Bu fırfırlı kabarık kabarık şemsiye ile sizi brolly yükseltmenin zamanı geldi. Bu süslü beyaz şemsiye, beyaz bağcıklardan yapılmıştır ve işlemeli kumaşla eklenmiştir. Ahşap saplı ahşap direklidir. Açıldığında 33 inç ölçer.

9. Öngörülen Tasarım Fantezi Şemsiye:

Öngörülen Tasarım Fantezi Şemsiye

Bu süslü çocuk şemsiyesi ile çocuğunuzun neşesini doldurmak için gözlerinizi açın. Çok renkli ve üzerine tırtıl, çiçek, güneş vb. çeşitli karakterler basılmış ve ayrıca gölgelik üzerine hafifçe yansıtılmıştır. Bunun yanı sıra hafif ve güçlü dayanıklı çerçeve ve nervürlere sahip olma özellikleri de az değildir..

Fantezi şemsiyelerin tasarım ve kategorilerindeki geniş yelpazeyle başa çıkmak için, kendi ihtiyaçları için nasıl seçileceğini bilmelidir. Kendinizi güneşli sıcak havalardan korumak istiyorsanız, açık gölgeli ve çift sıralı gölgelik tercih edin. Ve yağmurlu sezon şemsiyeleri arıyorsanız, parlak tonlu ve güzel sevimli baskılara sahip olanları seçmeye devam edebilirsiniz. Yine de fantezi şemsiye serisi koleksiyonunda eksiklikler bulacaksınız..