Şemsiyeler tüm evlerde bulabileceğiniz en popüler aksesuarlardır. Varyant tonlarından, mavi şemsiyeler her iki cinsiyet tarafından da en çok tercih edilen ve sevilen gölgedir. Diğer tüm koleksiyon serilerinde olduğu gibi bu tonlarda da geniş seçenekler mevcuttur. Baskılı, düz, Kare şeklinde, Daire şeklinde, hafif ve ağır hizmet mavi şemsiyeleri de vardır..

Her Mevsime Uygun Mavi Şemsiye Tasarımlarının Farklı Tonları:

Burada mavi şemsiyelerin en iyi 9 modelini bulabilirsiniz..

1. Metal Şaftlı Mavi Şemsiyeler:

Metal Şaftlı Mavi Şemsiye

Metal çerçeveli siyah renkli ve otomatik açılma özelliğine sahip mavi şemsiyedir. 8 fiberglas kaburgalı siyah plastik sapa sahiptir. Metal şaftlı ve plastik saplı, basma butonlu olarak imal edilmektedir..

2. Mini Katlanır Mavi Şemsiyeler:

Mini Katlanır Mavi Şemsiye

Bu hoş görünümlü kompakt ve zarif tarzdaki açık mavi şemsiyeyi keşfedin. Bu, bayanlar arasında en sevilen mavi şemsiye tasarımlarından biridir. 8 nervürlü 3 kademeli çerçeveli mini katlanır şemsiye tipindedir ve uygun bir kapak ile birlikte gelir. Bu beden, kadınların el çantalarının çoğuna sığabilir..

3. Ahşap Saplı Mavi Şemsiyeler:

Ahşap Saplı Mavi Şemsiye

Bu, işlemek için çok uygun eğrilere sahip cızırtılı ahşap sapa sahip lacivert şemsiyelerin klasik koleksiyonudur. Bu şemsiye polyester malzemeden üretilmiş tentesi ile 90 cm çapındadır. Ağırlığı 570 gr olan sağlam ve biraz ağır bir şemsiyedir..

4. 64 İnç Golf Mavi Şemsiyeler:

64 İnç Golf Mavi Şemsiye

Kanopisini tutmak için 8 güçlü kaburga ile dikkat çekici ve göz alıcı kırmızı ve mavi şemsiyeye bakıyorsunuz. Kanopi, mevsimsel hava koşullarından etkilenmesi için polyester ve naylon malzemelerden yapılmıştır. Sap, kavrama ile tutma gücü vermek için güçlü ve dayanıklı fiberglas malzemeden yapılmıştır.

5. Çocukların Otomatik Mavi Şemsiyesi:

Çocuk Otomatik Mavi Şemsiye

Sadece 70 cm çapında tenteye sahip olduğu için çocuklar için idealdir. Bu kraliyet mavisi şemsiye, şemsiyeyi tek dokunuşla açmalarını sağlayan basılması kolay basma düğmesi gibi özel kör güvenlik özelliğine sahiptir. Şemsiyenin toplam ağırlığı sadece 300 gramdır..

6. Unisex Katlanabilir Mavi Şemsiyeler:

Unisex Katlanabilir Mavi Şemsiye

Modaya uygun olmak için aksesuar koleksiyonunuzdaki en son moda mavi yağmur şemsiyesini alın. Bu, taşımayı kolaylaştıran hafif ve malzemeye dayanıklı niteliklere sahiptir. Birinci sınıf ABS plastik, üstün koruması için kullanılmıştır..

7. Çiçek Baskılı Minik Katlı Mavi Şemsiyeler:

Çiçek Baskılı Minik Kıvrımlı Mavi Şemsiye

Katlanması çok kompakt olan bu en yeni gök mavisi şemsiyenin zarifliğini yakalayın. Lazerle işlenmiş ahşap sapı ile parlak güneşli günler için idealdir. Eşleşen kapağı ile birlikte gelir ve herhangi bir küçük boyutlu el çantasına sığacak şekilde kullanışlı bir katlanabilir boyuttadır..

8. Tüm Kare Kompakt Mavi Şemsiye:

Tüm Kare Kompakt Mavi Şemsiye

En kaliteli mavi şemsiyeyi mi arıyorsunuz? İşte kompakt, kolay katlanabilen ve kolay taşınabilen özellikleriyle yepyeni kare tasarımlı lacivert şemsiye. Kollu olduğunda 13 inç ölçer ve kanopisi 32 inç çapındadır..

9. Otomatik Açık Büyük Mavi Şemsiye:

Otomatik Açık Büyük Mavi Şemsiye

Eski boy şemsiyelerle uğraşırken, büyük boy tentesi olan bu büyük mavi şemsiyeleri deneyin. En güçlü kısmı olan 8 nervürlere bölünmüştür ve çerçeveler de dökme metal kullanılarak yapılmıştır. Islak eller sırasında bile tutuş sağlamak için sağlam fiber tutamağa sahiptir..

Kıtaların bazı bölgelerinde yıl boyunca tüm mevsimlerde kullanılırlar. Hem güneşli günler hem de yağmurlu günler için kullanışlı hale getiriliyor mu? Ayrıca, eviniz için temel ihtiyaçlar olarak satın almayı tercih edebileceğiniz unisex tasarımlı bazı serileri de bulabilirsiniz. Bu harika mavi şemsiyelerin koleksiyonunda çocuklar için de bulabilirsiniz. Bir bütün olarak, tüm aile bu göz kamaştırıcı ve cızırtılı mavi şemsiyelerden her zaman yararlanabilir..