Eh, sadece kadınlar değil; erkekler de büyük günde moda ve görünümlerine takıntılıdır ve ellerinden gelenin en iyisini yapmak isterler. Sonuçta, kim müstakbel eşini sonuna kadar etkilemeyi kaçırmak ister ki? Damat için bu saç modelleri size bu konuda yardımcı olabilir. Düğün etkinliklerinizde ve etkinliklerinizde giymek için yakışıklı, süper modaya uygun ve akıllı görünümler arıyorsanız, bu damat saç kesimi görünümleri moda dünyasında oldukça fenomen yapıyor..

Bunlara bir göz atın ve bahse gireriz, elinizden gelenin en iyisini yapmak için onları deneyeceksiniz. Damatlar için en güzel saç modellerini sizler için derledik..

Damat 2021 için 10 Trendy Saç Modeli:

Her yerde popüler olan birkaç modaya uygun ve yenilikçi görünüm var – düzgün, vakur yandan süpürmelerden süslü mohawklara ve pompadourlara kadar! Size ve tercihlerinize en uygun olanı tamamen size kalmış. Düğün için damat saç modelinizi sıfırlayabilmeniz için yakın geçmişte size en iyi görünümü vermek için bacaklarımızı çalıştık. İşte başlıyoruz!

1. Bir Yan Parça ile Geri Kaydırın:

erkekler için düğün saç modelleri

Bazı saç stilleri ve saç kesimleri moda dünyasında her zaman desteklenir. Zamansız görünümleri ile her zaman modaya uygun ve klasiktirler. Damat için kaygan arka düğün saç kesimi, erkekler için böyle bir görünüm. Bu, parlak bir görünüme sahip, asil ve süslü bir klasik görünüm verir; kimse onu trendde yenemez. En iyi avantajı, herhangi bir yüz şekline ve yapısına sahip erkeklerin kaygan sırtlı saç modellerini deneyebilmesidir. Saçınızı pürüzsüz, düz veya dalgalı hale getirin ve görünümü tamamlamak için uygun jel veya pomad kullanın! senin gitmen iyidir!

2. Kısa, Düzgün Sivri Uçlar:

damat için saç modelleri

Sivri uçların bir damada nasıl yakışabileceğini merak ediyor musunuz? İşte sanat ve sır. Yukarıdaki resimde gösterildiği gibi kısa saç kesimi sivri uçlarını alın ve süper modern ve çağdaş görünebilir. Havalı ve modern görünümleri seven bir erkekseniz, sivri uçlar her zaman sırayla uygundur. Ayrıca oval veya uzun geniş yüz şekline sahip erkekler sivri uç görünümüyle çok yönlü bir şekilde oynayabilir. Bunu deneyin ve buradakine kesinlikle aşık olacaksınız..

3. Zarif Konik Kesim:

damat saç kesimi

Konik kesim bu günlerde erkekler için çok yaygın bir stil olabilir, ancak bize güvenin – aynı zamanda her yaş grubundakilere yakışıklı ve sıcak görünüm kazandırabilecek olanıdır. Şimdi, nasıl ve hangi konikliği denemek istediğiniz tamamen size kalmış. Yukarıdaki resim solmaya sahip konik bir saç kesimi veriyor ve görünüşünü oldukça beğendik. Küçük yaş gruplarındaki erkekler ve oval veya dikdörtgen yüz şekilleri bu damat gelin saç modelini kolayca ve sorunsuz bir şekilde vurabilir..

4. Düzgün Kısa Dalgalar Saç Kesimi:

Damat için en iyi saç kesimi

Eski okul modasını seviyor musun? Klasik okul görünümünü tercih eden bir adam mısınız? Buradaki kısa ve dalgalı saç kesimine ne dersiniz? Erkekler için bu saç modeli sadece yuvarlak, kare ve oval yüz şekline sahip olanlar için uygundur. Ayrıca, bir Hint düğünü için bu damat saç modeli, en ince tonda şık ve aynı zamanda yakışıklı, kolay bir görünüm verir..

5. Omuz Boyu Klasik Saç Kesimi:

Düğün uzun saçlar için damat saç modeli

Pekala, damatlar için orta ve uzun saç modelleri de bu günlerde oldukça ünlü ve popüler hale geliyor ve bu, son zamanlarda karşılaştığımız omuz boyu saç modellerinden biri. Akıllı ve ultra modern görünümlere ve saç stillerine tamamen inanıyorsanız, bu uygun ve mükemmel bir uyum olabilir. Seni seksi ve yakışıklı bir iri olarak gösterecek; kesinlikle öne çıkacaksın. Ancak bu saç kesimi sadece oval ve uzun ya da geniş yüzlü erkekler için iyi olabilir. Düz ve dalgalı saç dokusuna sahip bu saç modelini kesinlikle deneyebilirsiniz..

6. Uzun Pompadour Saç Modeli:

hint damat için saç modelleri

Pompadours, onlarca yıldır birlikte olan bir trend ve hala dünyanın en canlı ve ünlü görünümlerinden biri. Bu günlerde, bu saç kesimini deneyen damatları da sık sık görüyoruz. Bunu beğendiyseniz, damat için bu düğün saç kesimini kontrol edin ve siz de deneyebilirsiniz. Herhangi bir saç dokusu bu saç modeline ve herhangi bir yüz şekline kolayca uyabilir..

7. Kaygan Dokulu Sırt ile Alttan Kesim:

damat için düğün saç kesimi

Eh, kaygan sırt, erkekler için bir fenomen haline geldi. Çeşitleri arasında bu çarpıcı ve çene bırakan sıcak görünümü seviyoruz – alttan kesimli bir varyantla kaygan dokulu bir sırt. Bu saç stiline bir göz atın, onu sevip sevmediğinizi görün, mükemmel bir yoğun sakalla eşleştirmeyi tercih edin ve bahse gireriz çok yakışıklı görünebilirsiniz! Oval, uzun, dikdörtgen yüz şekline ve herhangi bir saç yapısına sahip erkekler bunu deneyebilir..

8. Erkek Topuz Saç Modeli:

damat saç modeli 2021

Günün damat saç modeli tamamen geleneksel ve etnik desi görünümlüdür. Artık süper eğlenceli ve akıllı görünümlerimiz var ve bu erkek topuz görünümü böyle bir örnek. Uzun saç uzunluğuna veya orta saç uzunluğuna sahipseniz ve normal görünümden çıkmayı tercih ediyorsanız, bu benzersiz ve modaya uygun olanı denemeye değer. Geniş ve uzun yüz şekline sahip olanlar bu stili çabucak yakalayabilirler..

9. Yandan Taranmış Saç Modeli:

Damat için ünlü saç modeli

Yandan süpürülmüş saç modelinin bu resmi oldukça büyüleyici ve hoş. Ne düşünüyorsun? Bu tür sinirli görünümü seviyorsanız, bu da mükemmel. Çağdaş ve şık görünümün yanı sıra çok cesur olmayan bir görünümle mükemmel uyum sağlar. Herhangi bir yüz şekline sahip olanlar bu görünümün çeşitlerini deneyebilir ve özel düğün günü için iyi ve mükemmel görünebilir..

10. Merkezi Mohawk Saç Modeli:

Damat için kısa düğün saç modeli

Klasik mohawk tarzı damatlar için en iyi bahislerden biridir. Basit, anlaşılır, düzenli ve temiz görünüyor, ancak çağdaş bir tarza ve havalı bir görünüme sahip. Bu, yaş grupları ve yüz şekilleri arasındaki erkekler için mükemmeldir ve farklı kıyafetlerle de çok iyi gidebilir. Bu gerçekten de 2019 ve 2020’de trend olan en iyi damat saç modelleri ve saç kesimi fikirleri arasında..

Umarız damat için bu saç modellerini keşfetmekten keyif almışsınızdır. Bu damat saç kesimleri, hem günümüzün çağdaş stillerinin hem de klasik vintage görünümlerin mükemmel bir derlemesidir. Onlara bir göz atın ve büyük gün için mükemmel bir şekilde uygun olanı deneyin; Bunların sorunsuz bir şekilde havalı ve akıllı bir görünüm verebileceğine bahse gireriz.