Asyalı erkeklerin çoğunun spor yaptığı çeşitli kısa saç modelleri vardır. Bunlar genellikle oldukça şıktır ve çok fazla ürün veya fazla bakım gerektirmeden kolayca ayarlanabilir. Bunlar korkak tişörtler ve diğer korkak bilezikler veya aksesuarlarla spor olabilir. Bir kişi genç bir erkek veya genç ise, bu günlerde birçok kısa ve korkak görünüm oldukça trend..

Erkekler İçin Kısa Asya Saç Modelleri

Bunlar, bir kurutucu veya başka bir ısı aleti ile şişirilebilir ve hacimli hale getirilebilir. Bunlar bazen fırçalamadan bile formda tutulabilir. Bir kişi bunları partileri ve düzenli ve gündelik giyim için giyebilir..

Erkekler için Kısa Asya Saç Modelleri:

Aşağıda, bir kişinin kesinlikle denemesi gereken en iyi 9 kısa Asya saç görünümü bulunmaktadır..

1. Kabarık Saç Görünümü:

Kısa Asyalı Saç Modelleri - kabarık

Bu, pop şarkıcılarının kesimlerini giymeyi seven insanlar tarafından spor olabilecek rahat bir görünüm. Bu normal kullanım için iyidir.

2. Ön Saçak Bölümler:

Kısa Asyalı Saç Modelleri - Saçak Saçaklar

Bu, bir kişinin spor yapabileceği sıradan bir görünüm. Bir kişinin yaşı daha gençse, o kişi bunu korkak tişörtler ve diğer korkak kıyafetlerle kolayca spor yapabilir. Bunlar, bir miktar ayar spreyi ile fön ile kurutulmuş kafa üzerinde yapılabilir. Bunlar ayrıca yıkanmamış bir kafa ile spor yapmak için iyidir. Ön kısımda biraz fönle kurutma şişkinliği artırmaya yardımcı olabilir..

3. Kısa Penye Bölme:

Kısa Asyalı Saç Modelleri - Kısa Penye

Bu çok kısa kesilmiş bir görünüm. Bakımı ve şekillendirmeyi sevmeyen biri için bu tip kısa kafaların bakımı çok kolaydır..

4. Kuru Dalgalı Saçlar:

Kısa Asyalı Saç Modelleri - Kuru Dalgalı

Bu, Asya tarzı bir görünüm isteyen ve daha az bakım isteyen insanlar için oldukça kolay bir stil. Bunları kurutmak oldukça kolaydır ve bazı normal spreylerle ayarlanabilir..

5. Orta Kesit Patlamalar:

Orta kesit patlamaları

Bu kolayca denenebilecek başka bir görünüm. Ön bölümlerin uzunluğu oldukça orta. Bunlar çok kalın değil. Bunlar sırt için biraz uzunluk ile ayarlanabilir. Bir kişi ayrıca sırtını kısa tutabilir. Bu, diskolar ve ayrıca resmi kıyafetler için iyi bir görünüm. Bu, kıyafetlerle takım oluşturmak için buna göre ayarlanabilir. Bunu şişirmek için biraz fönle kurutma iyi olabilir ve daha sonra bu suni deri kıyafetlerle giyilebilir..

6. Önden Dalgalı Patlamalar:

Ön dalgalı patlama

Bu oldukça popüler bir moda stilidir. Bir kişi bu stilleri kolayca spor yapabilir. Bu aynı zamanda oldukça erkek tipidir ve diskolar ve kolej kıyafetleri için spor olabilir. Bu aynı zamanda korkak tişörtlerle de birleştirilir ve bunlar geriye kaydırıldığında, bunlar resmi kıyafetlerle de giyilebilir. Bir kişi bunları ayarlamak için spreyleri veya bir sprey şişesindeki musluktan gelen normal suyu kullanabilir..

7. Kısa Yuvarlak Üst Kesim:

Kısa yuvarlak üst kesim

Bu, birçok erkeğin spor yaptığı çok yaygın bir görünüm. Bu aynı zamanda her türlü resmi kıyafetle birleştirilir. Genç bir çocuk veya üniversiteye giden bir kişi meşgulse, bu daha az bakım kesintilerini spor yapabilirler. Tanınmış bir salon insanlara bu şekillendirmeyi verebilir. Durak kısa yuvarlak bir şekilde kalır ve arka V şeklinde tutulabilir.

8. Geriye Kaydırılmış Adım Kesimi:Kısa Asyalı Saç Modelleri - Geriye Kaydırılmış

Bu, bir moda ifadesi oluşturmak için geriye doğru kaydırılan kademeli bir üst kesimdir. Bunlar korkak ve spor yapmak kolaydır. Bunlar normal ürünler kullanılarak şekillendirilebilir.

9. Yan Bölümleme Kademeli Patlamalar:

Yan bölümleme kademeli patlama

Bu, başka bir kısa adımlı kesim görünümüdür. Bir kişinin kalın bölümleri varsa, bunlar spor yapmak kolaydır..