O partiden hemen önce kızların çeşitli saç modellerini denemelerinin çok normal olduğunu biliyorsunuz ama erkekler söz konusu olduğunda, mücadelenizi biliyoruz. Kadınlar her zaman yelelerini istedikleri gibi şekillendirme ayrıcalığına sahip olmuşlardı, boylarını vererek ve şimdi gururla diyoruz ki, erkekler saç bölümünde kadınlarla eşleşti. Şimdi saçlarını uzatmaya başladılar ve uzunlukla birlikte stil geliyor. Bu nedenle, adamın yeni görünümler denemeye karar verdiği tüm zamanların bir listesi. Bu adamlardan bir ipucu alın ve bir dahaki sefere bir erkek gecesi için dışarı çıktığınızda görünümünüzü renklendirin..

Erkekler için Sanal Saç Modelleri 3

1. Havalı Dostum:

Erkekler için sanal saç modelleri - Cool Dude

Kendinizi zarif bir şekilde taşımak hiçbir zaman sadece kızlara mahsus değildi ve bu nedenle burada zarif bir görünüm için bu seksi vücut pozu var. Bu görünümün en iyi yanı, yutturmacayı takip eden keskinlik ve aynı zamanda saçın resmi bir görünüme uygun olmasıdır. Küçük bir kenarla, buradaki saçlar ortadan bölünür ve yanlarda uygun bir kenarla kesilir. Bunu, ruh haliniz sizi nereye götürürse götürsün, bir takım elbise veya bir tişört ile eşleştirebilirsiniz..

2. Hype Takipçisi:

Erkekler için sanal saç modelleri - Hype Follower

Çok abartılan trendi takip etmek zorundaysanız ve bunu yaparken resmi ve havalı görünmek istiyorsanız, saçlarıyla büyük olmaya karar veren ve aynı zamanda havalı görünümünü koruyan bu adamdan bir ipucu alın. Saç bir kez daha üstten ayrılır ve düzgün bir şekilde desteklenir ve arkaya doğru fırçalanır. Tüm kıvrıklık başın ortasında biter ve ardından daha kısa kilitler, şimdi evcilleştirilir. Kenarlar için, sadece kılları bırakmak için açıkça kesilmiştir..

3. Yenilikçi Bakış:

erkekler için sanal saç modelleri3

Tarzınız kaygısızsa, bu iddialı saç parçasını günlük görünümünüz yapın. daha önce bahsedilen saçla aynıdır, ancak bu sefer daha vahşi tarafa biraz daha eklenmiş. Bu saç modeli kaygısızca çığlık atıyor ama aynı zamanda üzerinde çalışabileceğiniz ciddi bir auraya sahip. Aslında bu, ağır müzik türünü takip eden erkekler için mükemmel bir saç modeli. Ön tarafı biraz daha uzun tutmak ve sonra yana doğru süpürmek gerçekten harika bir fikir.

4. Resmi Görünüm:

Erkekler için sanal saç modelleri - resmi görünüm

Mülakatlarınızı ve toplantılarınızı ciddiye almanızı sağlamak için patronunuzu etkilemek için kendinize amaçlı mülayim bir görünüm vermek zorunda kaldığınız röportaj günleri geride kaldı. Şimdi çeşitli saç şekillendirme dozlarıyla, amacınızı anlatabilir ve bunu yaparken hala ateşli görünebilirsiniz. Bu, düzgün bir şekilde ayrılmış ve jel ile fırçalanmış resmi saç dozlarından biridir..

5. Kaygısız Görünüm:

erkekler için sanal saç modelleri5

Bir kolej müdavimi veya bloktaki yeni bir adam için, kendinizi minimumda tutmanız ve aynı zamanda olduğunuz gibi sıcak göründüğünüzden emin olmanız gerekir. Asgari çabayla liderlik ettiğimiz için, yataktan iyi bir görünüm hile yapmalı. Orta kısmı kısa ve kabarık tutun ve geriye doğru hafifçe fırçalayın..

6. Uygun Kısa:

Erkekler için sanal saç modelleri - uygun kısa

Yaş sizin için sınırsa, yaşınıza uygun olun ve yine de bu saç stiliyle A-oyununuzu devam ettirin. Hafif sakallı daha geniş bir yüz için, öndeki saçı kısa ve canlı tutun, böylece biraz jelle destekleyebilirsiniz. Bu aynı zamanda saç çizgisinin gerilediği yanılsamasını gizlemenin de iyi bir yoludur. Kısa ve keskin görünüm sizi gerçekten iyi gösterecek.

7. Çikolatalı Çocuk Bakışı:

Erkekler için sanal saç modelleri - çikolata

Şimdi yavaş yavaş daha uzun bukle görünümüne geçiyoruz. Bu mükemmel bir komşu sevimli komşu saç modeli. Bu ön kilitleri zaten büyüttüyseniz, o genç ve sağlam görünümü kolaylıkla taşıyabilmeniz için onları kırpıp kenara koyabilirsiniz..

8. Kıvırcık Dalgalar:

Erkekler için sanal saç modelleri - kıvırcık dalgalar

Kadınlar gibi, erkekler de saçlarını uzatmayı severler ve bu nedenle, hala evcilleştirilemez kilitlerden muzdarip olanlar ve bununla ne yapacağını bilemeyenler için, buklelerin sağlam görünümü ve yatak başlığının dışında çekici görünmesini sağlayın..

9. Uygun Kilitler:

Erkekler için sanal saç modelleri - uygun kilitler

İşte uzun hayaller kuranlar için en büyük kilit. Sadece kilitleri doğal benliklerinde tutun ve büyümesine izin verin. Düzgün bir şekilde büyüdüğünde, geriye doğru fırçalayın..