Zor bir kısım her zaman o jilet kısmı çizgisiyle ilgilidir. Sert kısmın kalınlığı kişisel tercihlere bağlı olsa da, bu gerçekten harika görünen bir saç modeli. Aldığınız çeşitli saç kesimi seçeneklerinin miktarı gerçekten şaşırtıcı. Ve bu liste, kendinizi tüm bu güzel görünen sert saç stillerine alıştırmak için burada..

Erkekler İçin En İyi Sert Parça Saç Modelleri:

Görünüşünüzü daha şık hale getirecek en iyi 9 sert saç modelini burada inceleyelim..

1. Sert Parça Tarak Üzeri ile Yüksek Cilt Solması:

Sert Parça Tarağı ile Yüksek Cilt Solması

Sert saçlar için saç modelini seviyorsanız, bu stili kesinlikle beğeneceksiniz. Bu saç kesimi, saçın şekillendirilmesine yardımcı olacak bir jilet kesim kısmı ile birlikte yüksek bir solmaya sahiptir. Kenarlar neredeyse cilt soluyor, üstteki saçlar mükemmel bir şekilde taranıyor. Saçın ön kısmı kaldırılır. Bu kesim gerçekten şık ve şık görünüyor. Bu kesinlikle erkekler için en iyi sert saç kesimlerinden biridir..

2. Sert Parçalı ve Orta Cilt Solması ile Pompadour:

Sert Parçalı ve Orta Cilt Solgunluğuna Sahip Pompadour

Bu kesinlikle bulabileceğiniz en cesur görünen zor kısım saç modeli. Yanlarda, cildin de solması olan bir orta solma vardır ve üstteki saçlar bir pompadour’a şekillendirilir. Pompadour saç kesiminin günümüzde ne kadar popüler olduğunu hepimiz biliyoruz. Biraz pomad veya saç üfleyici kullanmak saçın hacmini artıracaktır. Bu tarz gerçekten harika bir zor kısım saç kesimi.

3. Sert Kısım ve Tarak Üstü Düşük Kel Solma:

Sert Kısım ve Tarak Üstü ile Düşük Kel Solma

Sert saç kesimi arıyorsanız, başka yere bakmayın. Bu saç kesimi, tamamen kel olan yanlarda çok düşük bir solma özelliğine sahiptir ve kısım her zamanki gibi bir ustura ile yapılır. Üstteki saç küçük ve çok güzel taranmış, ön kısımda biraz kabarıklık veriyor.

4. Dalga Kesimli ve Sert Parçalı Yüksek Konik Solma:

Dalga Kesimli ve Sert Parçalı Yüksek Konik Solma

Erkek saç kesimi tarzının peşindeyseniz, bu tarz kesinlikle ilginizi çekecektir. Bu saç kesimi, görünen ve üste doğru sivrilen çok yüksek bir solmaya sahiptir. Saçın üst kısmı dalgalı bir görünüm verecek şekilde şekillendirilmiştir. Zor kısım genellikle bir ustura ile yapılır. Bu saç kesimi kesinlikle temiz ve göz alıcı görünüyor. Bu tarz sakalla da harika görünüyor.

5. Yüksek Solmaya Sahip Kaygan Sert Taraf Parçası:

Yüksek Solmaya Sahip Kaygan Sert Yan Parça

Bu, bugün itibariyle bulabileceğiniz en iyi görünen sert kısımlı saç kesimi stillerinden biridir. Kenarlar, tüm görünümü mükemmel bir şekilde tamamlayan yüksek bir solmaya sahiptir. Saç kesimi, üstte çok düzgün ve temiz görünen toplam kaygan bir arka stile sahiptir. Bu çok çarpıcı bir saç kesimi.

6. Kıvırcık Saçlı ve Parçalı Yüksek Kel Solma:

Kıvırcık Saç ve Kısmı ile Yüksek Kel Solma

Erkek saç stillerinin sert kesimleriyle ilgileniyorsanız, kesinlikle bunu alın. Bu saç kesimi, gerçekten yüksek olan kel solmuş kenarlara ve üstteki saçların tamamen kıvırcık olmasına sahiptir. Ayrılık bir ustura ile zor yapılır. Bu saç kesimi kesinlikle muhteşemliği ile nefesinizi kesecek.

7. Sert Taraflı Orta Solma:

Sert Yan Parçalı Orta Solma

Soluk saç kesimi stillerini seviyorsanız, bu stili bir kez kontrol edin. Bu saç kesimi özellikleri, jiletli ayırma ile yanlarda orta yüksekliğe kadar soluyor. Üst kısımdaki saç daha sonra ayırmanın diğer tarafına süpürülür ve her şeye güzel, taranmış ve şık görünümlü bir görünüm kazandırır..

8. Uzun Saçaklı ve Sert Parçalı Alt Kesim:

Uzun Saçaklı ve Sert Parçalı Alt Kesim

Erkeklerin zor kısımlı saç kesimlerini arıyorsanız, bu kesim kesinlikle sizi gülümsetecektir. Bu kesim, yüksek çalışan bir alt kesimin yanı sıra uzun süren bir jilet ayırma hattını içerir. Üstteki saç orta derecede uzun; tüm saç öne doğru süpürülür, bu güzel ama dağınık bir görünüm verir.

9. Soluk ve Parçalı Dokulu Kıvırcık Saç:

Soluk ve Parçalı Dokulu Kıvırcık Saç

Bu dokulu saç modeli gerçekten de en harika görünen erkek parçalı saç modellerinden biridir. Yanlar her zamanki gibi bir jilet ayırma çizgisiyle solmuş, üstte ise gerçekten harika dokulu kıvırcık saçlar var. Kıvırcık saç yeterince uzundur ve saçı güzelce boyadığınızda iyi görünür. Gerçekten bulabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri.

Doğru saç kesimini bulmak herkes için zor olabilir. Bu kapsamlı listenin sağladığından sonra – hiç de değil. Bu liste, Sert Kesim stiline hitap eden en iyi ve popüler kesimler varsa, hemen hemen her birini gözden geçirir..