Erkek modası moda kasabasından bahsediyor ve son stilleri son yıllarda dünya çapında tanınmaya başladı. Moda dünyası her zaman gelişen ve değişen günümüzde, vücut olumlu imajı ve trendleri olan saç stilleri ve makyajlar bile var. Şişman erkekler için bu saç modelleri bir örnek.

Akıllı görünümler, havalı ve modern tarz ifadeler ve modaya uygun hareketlerle, şişman erkeklere yönelik bu saç kesimlerinin kalabalıktan nasıl uzak durduğunu seviyoruz. Sadece büyük beden moda makyajını ve stil fikirlerini teşvik etmekle kalmaz, aynı zamanda onu arayan erkekler için arzu edilen ve hızlı görünüm sağlarlar.!

Duble Çene Yüzlü Erkekler İçin En İyi 10 Saç Kesimi:

Büyük beden yapıya sahip, tombul ya da şişman yüzlü olanlar için en yeni ve en popüler güzel saç modellerini derledik. İşte erkeklere, erkeklere ve yaş gruplarındaki erkeklere uyacak en son favoriler!

1. İnce Saçlar İçin Kısa Saç Kesimi:

Şişman erkekler için saç modelleri

İnce saç dokusu ile birlikte şişman yüz hatlarına sahip tombul bir yüzünüz varsa, yine de çağdaş ve akıllı görünmeyi başarabileceğinizi biliyor musunuz? Şişman erkekler için kolay ve canlandırıcı kısa saç kesimlerinin bu çeşidi, basit görünümleri seven birçok erkek için hızlı ve uygundur. Hafif sakallı saçın yandan ayrılması, tüm görünümü iyileştirir ve herhangi bir erkeğin şık ve sinirli görünmesini sağlar. Ayrıca, bu saç modelinin bakımı kolaydır ve günlük olarak çok rahattır. Genç yaş grubundakiler veya orta yaşlı erkekler için, görünüm şüphesiz zamansız ve burada uzun süre trend kalacak.!

2. Afro’dan Esinlenen Saç Modeli Fikri:

Şişman yüzler için saç kesimi erkek

Size söyleyelim – Afrika’dan ilham alan siyah saç kesimi veya erkekler için saç modeli sonsuz ve her zaman trendde. Bu klasik ve canlı görünüm, şişman yüzleri veya vücut yapısı olan erkeklere de çok yakışabilir. İşte bir örnek, bu mutlu saç modeli örgü makyajında ​​geliyor ve sakal eklemek görünümü daha da geliştirebilir. Görünümün tamamı yüz hatlarını inceltir ve parlak, sinirli bir stil ifadesi verir..

3. Sakal Makyajlı Kalın Saç Kesimi:

Şişman yüz için erkek saç kesimi

Size bir sır verelim çocuklar! Tombul veya “şişman” yüz hatlarına sahipsen, birçok erkek için nihai amaç ne olabilir? Her şey genç veya yakışıklı görünmekle ilgili. Kalın ve yoğun sakallı bu tür saç kesimi çeşitlerini deneyin ve bahse gireriz, görünüşünüzü tamamen değiştirebilir. Sakal ve bıyık görünümü yüzdeki tombulluğu kapatabilir ve yüz yapısının yuvarlaklığını azaltabilir. Sadece bu değil, aynı zamanda şişman erkekler için sakallı kısa saç kesimleri de her zaman muhteşem en iyi görünüm ve ideal stil ifadesi veren klasik bir görünümdür. Ne düşünüyorsun?

4. Yaşlı Erkekler İçin Tuz ve Biber Saç Modeli:

Şişman yüzlü erkekler için saç kesimi

Beyaz saçın çok havalı olmadığını düşündüğümüz günler geride kaldı! Bugün sık sık erkeklerin onları kucakladığını ve yeni makyaj fikirleriyle tüm görünümü yükselttiğini görüyoruz. İşte favorilerimizden biri! Daha büyük yaş grubundakiler için uzun sakallı, arkadan taranmış, taranmış saçlar sonsuza kadar trend kalacak. Dedikleri gibi, şık görünmenin yaşı yoktur ve bu sonsuza kadar şişman yüz erkekleri için, her zaman yeni ve cesur saç stillerine susamış erkekler içindir. Profesyonel çabalar veya bir parti makyajı için olsun; bu saç kesimi uygun ve en uygunu!

5. Erkekler İçin Profesyonel Saç Kesimi:

Şişman adamlar için saç kesimi

İşte erkekler için en sevdiğimiz profesyonel ve iş resmi saç kesimlerimizden biri. Yuvarlak, şişman bir yüz şekline sahipseniz ve uygun terimlerle çok asil ve profesyonel görünmeyi tercih ediyorsanız, bu dalgalı saç kesimi ideal olabilir. Saç kesimi, kesilen saçlar düzgün taranmış bir şekilde alnın her iki tarafına eşit olarak düşecek şekilde tasarlanmıştır. Elmacık kemiklerini ve geniş yüz hatlarını uygun bir şekilde kapatarak, modern ama düzgün ve parlak görünümü zahmetsizce sunar. 30’lu ya da 50’li yaşlardaki erkekler için; bu modern zaman resmi saç kesimi ideal olabilir!

6. Şişman Yüzlü Erkekler İçin Uzun Kıvırcık Saç Modeli:

Şişman erkekler için en iyi saç kesimi

Uzun saçlı erkeksi görünüm bugünlerde dünya çapında yeni bir trend. Eşsiz görünümü ve modern tarz ifadesi ile sıcak ve trend bir görünüme sahip olmayı tercih eden erkekler bu makyajı tercih edebilirler. Kıvırcık saç dokusu ve daha uzun saç uzunluğu ile bu saç kesimini kalın ve yoğun sakalla birlikte deneyin. Gezgin ve bohem görünümlü görünümden yola çıkarak, her şeyin yeni ama yakışıklı şık görünümlerle ilgili olmasını seviyoruz. Bunun hakkında ne düşünüyorsun? İster genç ister orta yaşlı erkekler için; Herhangi bir erkek için bu şişman yüz ifadesi şüphesiz herkes üzerinde önemli bir etki yaratacaktır..

7. Işık Solması ile Kısa Saç Kesimi:

Şişman yüz Guy için saç kesimi

Bu hafif kısa saç kesimi ve yanlarda solma ile, bu kolay yönetilebilir ve rahat saç modeli aynı zamanda yuvarlak ve şişman yüz şeklinde olanlara da uygun bir şekilde uyabilir. İnce veya daha az saça sahipseniz veya çok yönlü günlük stile uyacak kısa bir saç kesimi istiyorsanız, zaten popüler olan bu erkek saç kesimi en uygun olabilir. Genç erkekler yakışıklı, genç ve şık görünebilir ve gündelik geziler, partiler ve hatta ofis kıyafetleri için idealdir..

8. Sakallı Saç Modelli Mohawk:

Şişman adamlar için saç kesimi

Mohawk, muhtemelen yeni binyılın en çok beklenen ve en çok beğenilen saç modelleri arasında yer alıyor. Hemen hemen tüm ülke ve bölgelerden erkekler, sıradan erkeklerden ünlülere kadar bu tarz spor yaparken görülüyor. Bu yüzden tombul veya büyük yüzlü bir adama en iyi şekilde uyması için daha fazla neden. İşte karşılaştığımız böyle bir varyant. Yoğun bir sakalla eşleştirilen Mohawk, başarılı bir kombinasyon gibi görünüyor; benzersiz değil, aynı zamanda yeni bir görünümle tatlı görünmesini seviyoruz. 20’li 30’lu veya 50’li yaşlarınızda olun; Şişman yüz için bu en iyi erkek saç modeli, deneysel bir tarza sahip olmak isteyenler için doğru ve mükemmel bir seçim olabilir.!

9. Kısa Solmaya Saç Kesimi:

Şişman erkekler için en iyi saç modeli

Bu minimal görünüm, bakımı kolay tüm saç kesimi listelerimize mutlaka dahil edilmelidir. Ten rengi soluktan hafif solmaya çapraz geçişli kombinasyon ve kısa kesilmiş saçlarla, bu, etrafımızdaki erkeklerde sıklıkla görülen günlük bir görünüm. Aynı tür sakal burada da saç kesimiyle uyumlu olarak spor edilir ve genel görünümü tombul veya şişman yüzlere sahip erkeklere en iyi şekilde uyacak şekilde geliştirmesini seviyoruz. Özellikle 40’lı yaş grubu civarındaysanız bu da ideal bir ofis saç modeli ve saç kesimi fikri olabilir.!

10. Orta Boy Saç Kesimi Fikri:

Şişman yüzlü erkekler için saç kesimi

Dikdörtgen ya da uzun bir yüz şekline sahipseniz, bu orta uzunlukta saç kesimini deneyebilirsiniz. Yan penye stili ve kulaklara yakın dalgalı dokusuyla bu günlük görünüm, yeni günün modern trendleriyle sıcak ve şık görünüyor. Yarı resmi veya resmi durumlar veya partiler için olsun; Bu saç kesimi, herkesin kalabalığın içinde seçkin ve çekici görünmesini sağlayabilir. Şişman yüz için bu erkek saç kesimi, daha büyük yaş gruplarındakiler için ideal ve mükemmel bir eşleşmedir.!

Şişman erkekler için bu ideal ve çağdaş saç kesimlerini ve saç stillerini keşfetmekten keyif aldığınızı umuyoruz. İster tombul görünüm, ister şişman/büyük beden vücut yapısı olsun, bu modern zaman fikirleri yükselen moda dünyasına çok iyi uyum sağlayabilir ve bahse gireriz kalabalığın içinde modaya uygun görünerek dikkat çekebilirsiniz. Nasıl beğendiğinizi ve onun hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin; senden haber almayı seviyoruz!