Neden özellikle kel olan erkekler için saç modellerinden bahsettiğimizi merak ediyorsanız hemen konuya gelelim! Günlük olarak etrafımızı saran stres, kaygı ve yoğun iş programları ile saç dökülmesi problemleriyle karşılaşmak doğaldır. Ne yazık ki, bazı erkekler için sorun, kellikten muzdarip olma sorununu ağırlaştırıyor. Ama bundan kim hoşlanır? Hepimiz belirli bir düzeyde şık ve akıllı görünümü korumayı severiz ve bu tür saçsız endişeler tüm rüya gibi görünümlerimizi bozabilir.!

Ama endişelenme! Kel saç stilleriyle ilgili en yeni ve en iyi fikirlerle, sizi sıraladık. İşte yeni çağın erkekleri, saçsız endişelere karşı nasıl savaştı ve benzersiz ve havalı görünümleriyle interneti kazandı.!

Uzaklaşan Erkekler: Erkekler İçin En Son 15 Kel Saç Kesimi:

Moda dünyasının her zaman olağandışı sorunlara çözümler bulmasını kesinlikle seviyoruz. Saçsız erkekler için bu stiller, özellikle bu pozisyondaysanız ve bazı ipuçları ve fikirler arıyorsanız, kaçırmamanız gereken bir şey! Muhteşem saç kesimlerinin galerisiyle başlayalım!

1. Kel Kafa için Şık Resmi Saç Kesimi:

kel erkekler için saç modelleri

Profesyonel ve modern iş saçı fikirleriyle şık ve akıllı bir görünümle nasıl başa çıkacağınızı merak ediyorsanız, işte buradayız! Kesilmiş saç ve sakal kombinasyonu ile bu düz saç topunu kesinlikle seviyoruz. Çağdaş hisler ve havalı görünümlerle, saçsız erkekler için bu saç kesimleri, profesyonel alanda olmasına rağmen saç dökülmesi sorunuyla karşı karşıya olan tüm erkekler için mutlaka denenmelidir..

 • Kısa saç uzunluğuna ve herhangi bir saç dokusuna sahip erkekler bu saç modelini ideal olarak deneyebilir..
 • Oval ve yuvarlak yüz şekline sahip tüm erkekler için bu mükemmel bir eşleşme olabilir..
 • 30’ların sonunda 40’ların sonlarındaysanız, bu saç kesimi sizin için uygun olabilir..

2. Saçsız Erkekler için Eski Okul Klasik Vintage Saç Modeli:

kel saç modeli

Çok ince saç dokusu ve orta yaş grubu erkeklerle, günlük gündelik durumlar için saçsız saçlar için ideal bir erkek saç kesimi burada. Uzun sakalı ve kısa kesilmiş saçları ile bu eski tarz saç modeli moda anlayışından asla çıkamaz. Vintage ve klasik görünüyor, çok rahat ve sade ve rahat görünümden hoşlanan erkekler için.

 • 50 yaş üstü erkekler bu saç modelini deneyebilir..
 • Kısa kesilmiş saçlara sahip herhangi bir saç dokusuna sahipseniz, bu görünüm üzerinde çalışın..
 • Uzatılmış, oval ve dikdörtgen yüz şekli burada iyi bir eşleşme olabilir..

3. Asyalı Erkekler İçin İnce Saç Kesimi:

saç çizgisini azaltmak için saç modelleri

Daha genç yaş grubu erkekleri ve erkekleri için, bu Asyalı saç, kelleşen veya seyrekleşen saçları olanlara bakmak için mükemmel bir uyum olabilir. Bu görünüm tamamen sivri uçların ışık solmalarıyla harmanlanmasıyla ilgilidir ve canlı tonlarla modern çağın çağdaş titreşimlerini tercih edenler için ideal görünüyor. Bu kel kafa saç modelini deneyin ve bahse gireriz akıllı görünebilirsiniz! Bu özel görünüm, gündelik geziler ve partiler için de en iyisidir.!

 • Küçük yaş gruplarındaki erkekler ve erkekler bu saç kesimini tercih edebilir..
 • Daha düz saç dokusuna sahip olanlar için bu stili deneyin.
 • Yuvarlak ve oval yüz şeklindeki erkekler ve erkekler bu saç kesimine çok yakışabilir..

4. Kel Kafa için Mürettebat Saç Kesimi:

kel saç kesimi

Askeri ya da ordu kesimi olarak da adlandırılan bu özel ekip kesimi, saçsız bir sorunla karşı karşıya olan herhangi bir erkek için evrensel olarak mükemmel bir eşleşme olabilir. Zamansız ve her daim yeşil olan bu saç modeli her zaman trendi koruyor ve sadece ülkemizde değil tüm dünyada ünlü. Gündelik gündelik görünümü, hatta modern profesyonel stili tercih eden birçok erkeğin bunu tercih ettiğini biliyor musunuz? Evet, çok yönlü!

 • Herhangi bir yüz şekline sahip erkekler, kel kafalar için bu erkek saç modelini çabucak deneyebilir.
 • Herhangi bir saç dokusuna sahip olanlar için bu görünümü kullanın; hepsine sığabilir.
 • Bu varyant yuvarlak ve daha küçük yüz şekline sahip erkekler için uygundur.!

5. Saçsız Erkekler İçin Basit Saç Kesimi:

inceltme saç erkekler için saç modelleri

Pekala, solmuş ve alttan kesilmiş saç kesiminin birkaç çeşidi var ve farklı tercihlere sahip erkekler için en iyi neyin uyabileceği konusunda kafa karıştırıcı olabileceğini kabul ediyoruz. Bu kel endişesinden muzdaripseniz ve saç dökülmesi endişenizi örtmek için basit ama akıllı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, bu varyanttan daha iyi olan nedir? Işık solması geçişi, bu saç modelinde kesinlikle sevdiğimiz bir şey ve yoğun bir sakalla eşleşmesi de göz kamaştırıyor.!

 • Oval ve uzun yüz şekline sahip erkekler burada ideal ve mükemmel olabilirler..
 • Düz ve dalgalı saç yapısına sahip olanlar güzel görünmek için bu stili deneyin..
 • 30’lu ve 40’lı yaşlarda olanlar bu saç kesimine uygun olabilir..

6. Kaygan Saç Kesimi:

Erkeklerin saçlarını inceltmek için saç kesimi

En sevdiğimiz günümüz resmi saç kesimlerinden bir diğeri burada. Arka tarafa doğru taranmış bu saç, muhtemelen çağlardan beri en popüler görünüm ve hala trendden çıkmıyor gibi görünüyor. Alın kel ve yüzün ön bölgelerine bakan erkekler için, saçsız mükemmel bir görünüm kazandırabilecek bu düzgün, kaygan saç modelini deneyin. Akıllı, havalı, zarif ve aynı zamanda çok onurlu. başka ne istiyoruz!

 • Yuvarlak ve kare yüz şekline sahip erkekler bu saç kesimine uygun olabilir.
 • Bunu, hepsine hızlı bir şekilde sığabileceği için herhangi bir saç dokusu için deneyin..
 • 40’lı ve 50’li yaşlardaki erkekler bu görünümde mükemmel ve uygun bir eşleşme olabilir.

7. Jiletli Saç Kesimi:

Erkek inceltme saç modelleri

Jiletli kesimi düşündüğümüzde aklımıza gelen en ünlü ünlü ikonu Vin Diesel. Onun zamansız ve sonsuz saçsız saç kesimi bu varyant olduğundan, güven ve tavırla taşıma şeklini seviyoruz. Siz de yeterince cesur ve deneysel iseniz, neden bunu denemiyorsunuz? Her şey kişisel tercihe bağlı, ancak bize güvenin, saçınızı doğru şekilde taşımaya cesaret ederseniz bu herkesin aklını başından alabilir.!

 • Oval ve uzun yüz şekline sahip erkekler bu erkek saç kesiminde ideal ve mükemmel olabilir.
 • Sonunda kellik çeken erkekler için bunu deneyin.
 • 40’lı yaşların ortasındaysanız bu saç modeli ile yakışıklı ve zeki görünebilirsiniz..

8. Modern Zaman Ordusu Kesimi:

Erkek saç modelleri

Bu düz üst ordu kesim çeşidi, muhtemelen tüm zamanların favorilerimizden biridir. Altta ve yanlarda traşlanmış ve tamamen solmuş ve sadece tepenin yakınında kesilmiş saçlarla, bu klasik görünüm tamamen yakışıklı görünüm ve çağdaş stil ifadesi ile ilgilidir. Keçi sakalı veya sabit sakal gibi sakal stilleri eklemek, stil ifadesini geliştirebilir ve bir sonraki seviyeye yükseltebilir. Rahat ve rahat bir görünüm arayan, ancak yine de zarif trendi olan tüm erkekler için bu mükemmel olabilir.!

 • Her yüz şekline sahip erkekler bu stili rahatlıkla deneyebilir.
 • Pürüzsüz saç dokusuna sahip olanlar bu kel saç kesimi modellerinde ideal olabilir.
 • 30 yaş üstü iseniz bu görünümü rahatlıkla tercih edebilirsiniz..

9. Erkekler İçin Saçsız Uzun Saç Modelleri:

Seyrek saçlı erkekler için uzun saç kesimi

Uzun saçları seviyorsanız, neden hayalinizden taviz veriyorsunuz? Saç derisindeki kelliği örtmek için bu stili yanlarda ve altta soluk varyantlarla deneyin. Dokunuza göre gerekli alanlarda solmaya çalışın ve uzun saçlarınıza midilli veya topuz şeklinde ekleyin. Erkekler için bu zarif ve yeni gün kel saç kesimi stili, resmi olmayan ve günlük görünümleri seven erkekler için olabilir.!

 • Bu stili sadece oval yüz şekline sahip olanlar için deneyin.
 • Pürüzsüz ve düz saç dokusuna sahip erkekler bu seçimde mükemmel olabilir..
 • 50 yaşın üzerindeyseniz, bu yaşlı erkek saç modellerinde saçsız saçlarda genç ve yakışıklı görünebilirsiniz..

10. Pompadour Saç Kesimi Fikri:

Saçsız erkekler için stiller

Zamansız pompadour saç kesimlerinin tarifine gerek yok. Bu tarzın içinde çeşitli tipler ve trendler bulunan bu bakımı kolay görünüm, nispeten daha genç yaş gruplarında ince telli saç yapısına sahip olan ve kellik sorunu yaşayan erkeklere yöneliktir. Bu görünüm sadece genç ve akıllı görünmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda zahmetsizce yepyeni bir sinirli görünüm verir. Yarı kel endişeniz varsa bu saç modeli ideal olabilir..

 • Herhangi bir yüz şekline sahip olanlar bu saç modelini rahatlıkla deneyebilir.
 • Düz ve dalgalı saç yapısına sahip olanlar için bu görünüm üzerinde çalışın.
 • 30’lu yaşlar ve 40’lı yaşların başındaki erkekler bu saç kesimine uygun bir şekilde uygun olabilir..

11. Quiff Tarzı:

Saçsız erkekler için saç kesimi

Pompadour’un yanı sıra dünyanın en popüler saç modellerinden biri de kısa saç kesimidir. En iyi kısa görünüm ve solma kombinasyonuyla, bu stilin nasıl süper zahmetsiz ve akıllı göründüğünü seviyoruz. Resmi ve yarı resmi görünüm isteyen ve nispeten daha genç yaş grubundaki erkekler, saçsız erkekler için bu ideal kısa saç kesimini tercih edebilirler. Sadece modaya uygun değil, aynı zamanda her türlü duruma en iyi şekilde uyması için çağdaş görünüyor!

 • Yuvarlak ve oval yüz şekline sahip olanlar için bu çok yönlü görünümü deneyin..
 • Dalgalı ve pürüzsüz düz saç dokusuna sahip erkekler bu görünüm için idealdir.
 • Modern ve şık görünmek için 30’lu yaş grubundakiler için bu saç kesimini kullanın..

12. Saçsız Taç İçin Saç Kesimi Fikri:

Geri çekilen saç çizgisi saç kesimi

Tamamen saçsız olan erkekler için, sizi tamamen değiştirebilecek en iyi moda fikirlerinden biri burada. Saçsız taç için bu erkek saç modelleri aynı zamanda esprili ve cesurdur ve çağdaş ve yeni nesil stil dünyasında benzersiz görünüm tonlarını spor yapmayı sevenler içindir. Hem resmi hem de gündelik veya parti giyimi için idealdir ve bu nedenle de çok yönlüdür. Bu harika değil mi! Bu görünüm, üstteki kel noktadan muzdarip olanlar için özel bir seçimdir..

 • 50’li ve 60’lı yaşların üzerindeki erkekler bu saç kesimini deneyebilir..
 • Saçsız olma endişesi olan herhangi bir saç dokusu bu saç kesimini zahmetsizce deneyebilir..
 • Büyük ve oval ya da uzun yüz şekli olanlar burada uygun ve mükemmel olabilir..

13. Saçsız Alın İçin Günlük Basit Bakış:

erkek tipi kellik saç modelleri

Alnına ve yanlara yakın kellik endişeleriniz varsa, bu saç modeli sizin için mükemmel ve uygun olabilir. Basit günlük saç kesimi ve arkadaki taranmış saçların yanı sıra arkadaki ten rengine küçük bir geçişle, bu yandan kel görünümlü görünüm klasiktir ve tamamen basit, anlaşılır ancak gündelik akıllı görünümler sunmakla ilgilidir. Çoğumuz bu görünümde zaten popüler olmuş olabiliriz, ancak bununla ilişkili keskinlik yıpranmış gibi görünmüyor.!

 • Uzun yüz şekline sahip tüm erkekler bu saç kesiminde ideal olabilir..
 • Bu saç stiline iyi uyacak düz saç dokusuna sahipseniz, bu görünümü ve makyajı deneyin..
 • 40 yaş üstü erkekler bu görünümde ideal ve uygun olabilir.

14. Küçük Dikenli Saç Kesimi:

Saçsız erkekler için en iyi saç modelleri

Yukarıdaki resimde gösterildiği gibi bu sevimli küçük dikenli saç kesimi fikrini seviyoruz. Kesilmiş küçük sivri uçlar, altında biraz solma veya alt kesim ile zahmetsizce yeni ve benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Stil sadece rahat değil, aynı zamanda sakal ve bıyık uyumu ile görünümünde de çok zarif ve korkak. İnce ve basit tutmak isteyen erkekler için sadece saç modeli üzerinde çalışın ve şekillendirme oyununda bir adım öne geçecekseniz sakal bıyık kombinasyonunu da deneyin.!

 • Geniş, oval ve uzun bir yüz şekline sahipsen bu sana çok yakışabilir..
 • Bu stili, herhangi bir saç dokusuna sahip erkekler için deneyin, çünkü hepsine kolayca uyabilir.
 • 50 yaş üstü erkekler bu görünümü diğerlerine göre rahatlıkla tercih edebilir..

15. Yan Saçak Saç Kesimi:

Kel saç modeli 2020

Son olarak, saç kesiminin saçsız erkekler için de işe yaradığını biliyor musunuz? Bunu kontrol et. Saçsızlaşma sorunları olan yanlardaki tamamen solma ve yana doğru uzun saçaklarla, bu saç kesiminin ne kadar deneysel ve canlandırıcı göründüğünü seviyoruz! Siz de vahşi görünümleri seviyorsanız ve tereddüt etmeden yeni stiller denemek istiyorsanız, bu varyanttan daha iyi ne olabilir??!

 • Herhangi bir yüz şekline sahip olanlar bu görünüme ideal olarak uyabilir.
 • Bu akıllı ve benzersiz saç kesimi görünümünde bunu herhangi bir saç dokusuyla deneyin
 • 40’lı yaşlardaki erkekler bu hızlı saç stiline en uygun ve en uygun kişi olabilir..

Bu yeni çağın akıllı kel saç kesimleri ve saç modeli trendleriyle, erkeklerin tamamen cesur görünümler ve fikirlerle kafalarındaki kellikleri gösterme şeklini seviyoruz. Elbette, moda oyunu ve dünyası gelişiyor ve bu resim galerileri sadece bizi haklı çıkarıyor. Onlar hakkında ne düşünüyorsun? Siz de düşüncelerinizi bize bildirin; senden haber almayı seviyoruz!