Kalem etekler! Şık, sinirli, çağdaş ve süper kadınsı görünüyorlar. Genç ya da yaşlı, üniversiteye ya da ofise ya da bir partiye ya da günlük izinlere giderken, kalem etekler bir bakıma çeşitli tercihlere ve görünümlere uyacak şekilde çok yönlüdür. Her zaman tarz sahibidirler ve asla modası geçmezler. En sevdiğimiz ünlüleri bu güzel sıcak kıyafetlerde sık sık görüyoruz ve moda dünyasının da bunlar hakkında fışkırdığını görüyoruz! O zaman neden bekleyelim? Bu güzel kalem kesim etekli elbiseleri gardırobunuza eklemek istemez misiniz? Çağdaş batı stilini seven tüm modern ve yeni gün kadınlarının koleksiyonunda bunlara sahip olması gerekir ve bahse gireriz onlardan asla pişman olmayacaksınız. Bugün kalem etekler ve tasarımlar hakkında her şeyi bize bildirin.!

Kalem etek

Kalem Eteklerin Özellikleri:

Kalem etekler, dar ve dar kesimli, dar kesimli eteklerdir. İşte bu güzel kalem eteklerin birkaç ayırt edici özelliği ve özellikleri, onları satın almadan önce bilmeniz gerekir..

  • Tek tip etek değiller; hepsi ipekten polyestere, keten ve denime kadar çeşitli kumaşlarda gelir.
  • Kalem etekler, diz altından diz üstüne kadar değişen uzunluklarda gelir..
  • Eldeki çeşitli vesilelerle ve olaylarda giyilebilirler. Her zamanki ve popüler düz siyah resmi kalem eteğimiz var, en moda tasarımcıların giydiği, payetli eteklere ve daha fazlasına.!
  • Kalem etekler de zevkinize ve tercihlerinize göre seçebileceğiniz farklı desenlere sahiptir. Fantezi dantel desenli tasarımcı görünümünden pileli eteğe, gömme eteklere kadar ve diğer baskılarla oldukça renkli ve sinirli!

Her Vücut Şekli ve Yapısı İçin Doğru Kalem Etek Nasıl Seçilir:

Çoğumuz genellikle bu muhteşem kalem eteklerin çarpıcı göründüğünü ve yalnızca belirli gösterişli vücut şekillerine ve yapılarına sahip kadınlar için uygun olduğunu varsayıyoruz. Size bunun yanlış olduğunu söyleyelim, şu anda trendde oldukça büyüleyiciler ve herkes onları giyebilir. Yeni görünümlü kalem eteği şekillendirmek yalnızca yapınıza bağlıdır ve etekle hoş bir görünüm elde etmek herkes için mümkündür! İşte birkaç ipucu ve sır.

  • Vücut yapısı ve şekli ile başlayalım. Kum saati yapılı bayanlar için çok dar ve uygun bir uyumla gitmeyin. Dar kesimli yüksek belli etekleri tercih edin. Orta baldır etek burada mükemmel uyum sağlar.
  • Kalça ve uyluk çevresinde daha büyük yapı ile vücudun alt kısmı, daralan kesim uygun ve doğru.
  • Özellikle armut vücut yapısı ve şekline sahip olanlar ideal olarak diz altı kalem etekleri tercih edebilirler..
  • Bel bölgesi ve karın çizgisi daha geniş olanlar yine yüksek belli etekleri tercih ediyor, daha geniş ve geniş belli.
  • Devamında ise elmacık vücut yapınız varsa ve vücudunuzu daha geniş çevreliyorsa diz altı etekleri tercih edin..
  • Minyon olanlar dışındaki tüm vücut yapıları, en iyi görünüm ve yoğunluk için daha koyu bir rengi tercih edebilir..

Hindistan’da Görüntülü Farklı Kalem Etek Modeli Kıyafetleri:

Bu yazıda, günümüzün en iyi 20 kalem etek tasarım elbisesinin hızlı bir turunu yapıyoruz. Yani daha fazla vakit kaybetmeden. Hindistan’daki resimlerle birlikte en iyi kalem eteklere geçelim.

1. Genç Kızlar İçin Kot Kalem Etekler:

Genç Kızlar İçin Kot Kalem Etekler

Bu tüm zamanların favori kalem etek. Kalın denim malzemeden yapılmış bu etek tasarımı uğrunda ölmeye değer. Figürü kucaklayan malzeme onu en iyi seçim yapar. Hem uzun hem de kısa varyantlarda gelirler. Bu kot kalem etekler yıl boyunca giyilebilir. Kış aylarında uzun kalem etekler giyebilirsiniz ancak denim sert ve dayanıklı bir malzeme olduğu için kış aylarında daha kısa etekler bile size yeterince sıcaklık verecektir. Kısa ve hatta mini kot kalem etekler ise yaz aylarında sıcak bir favori. Gevrek beyaz pamuklu bir gömlekle onları sallayabilirsiniz..

2. Basit Düz Diz Boyu Pamuklu Kalem Etekler:

Sade Düz Diz Boyu Pamuklu Kalem Etekler

Bu diz boyu kalem etekler en yaygın kalem eteklerdir. Bunlar pamuktan yapılır ve çoğunlukla gri, mavi, pembe, kırmızı ve beyaz gibi opak ana renklerde gelir. Oldukça şık ve modern görünüyorlar. Bu pamuklu düz etekleri kısa kısa üstler veya gömlekler ile kolayca kombinleyebilirsiniz. Bu, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı mağazalarda oldukça yaygın olarak bulunur. Bunlar çoğunlukla diz boyuna kadar kısadır ve moda kadınları için uygundur..

3. Yan Silt Kalem Etekler:

Yan Silt Kalem Etekler

Bu tip kalem etekler oldukça şık ve moderndir. Bu, herhangi bir kalem eteğe benzer, ancak yeni bir boyuta sahiptir. Bu siyah kalem etek, onu gerçekten seksi yapan bir yan kesime sahiptir. Bu yan silt kalem etek hem kısa hem de uzun trend olarak mevcuttur.

4. Zip ile Kalem Etekler:

Fermuarlı Kalem Etekler

Fermuarlı kalem etekler oldukça trend ve modern görünüyor. Resmi partiler için mükemmeldir. Bu kalem etekler orta fermuarlı bir desene sahiptir. Bu, modern kıyafet tasarımına sahip kızlar için en popüler kalem eteklerden biridir..

5. Kareli ve Yüksek Belli Kalem Etekler :

Ekoseli Ve Yüksek Belli Kalem Etek

Bu tip uzun kalem etekler ekose desenlidir. Bu kalem etek geziler için çok mükemmel görünüyor. Bu kareli eteklerin uzun ve kısa olmak üzere iki çeşidi vardır. Kızların çoğu, işlevleri ve partileri için bu tür kalem etek kıyafetlerini giymeyi sever..

6. Düğme Desenli Kalem Etekler:

Düğme Desenli Kalem Etekler

Bu kalem etekler düğme şeklinde gelir. Düğmeler yanlarda veya arkada herhangi bir yere yerleştirilebilir. Bu yüksek belli kalem eteği normal ofis ve ayrıca işlevler için giyebilirsiniz..

7. Kürk Kalem Etekler:

Kürk Kalem Etekler

Bu kürk tipi kalem etek kışlar için idealdir. Hindistan’da o kadar popüler değil. ama ıslak zeminde çok popüler. Kalın kürk farklı renk ve desenlerde olabilir. Hint pazarında deri kalem etekler alabilirsiniz ve oldukça popülerdir..

8. Boyalı Kalem Etekler:

Boyalı Kalem Etekler

Bu kalem etekler sıcak ve rahat bir malzemeye sahiptir. Bu kalem etek modeli hafif kışlar için çok ideal. Ancak uzun olursa sert kışlarda da giyilebilir. İnce vücuda sahip genç kadınlar için mükemmel bir seçimdir..

9. Çiçek Tasarımlı Tığ Işi Dantel Kalem Etekler:

Çiçek Desenli Tığ Işi Dantel Kalem Etekler

Bu güzel desenli oldukça seksi ve en yeni kalem etek. Çok moda görünen tığ işi malzemeden geliyorlar. Bu tür kalem etekler, o tarih geceleri için mükemmeldir. Bu, modern desenli kıyafetleri seven kadınlar için orta uzunlukta kalem eteklerden biridir..

10. Koovs Jersey Kalem Etek:

Koovs Jersey Kalem Etek

Bu sezon modaya uygun bir kalem etek arıyorsanız, o zaman bu kesinlikle onlardan biri olabilir. Londra etek tasarım dokunuşunu takip ediyor ve oradaki tüm genç kızlar için uygun olacak. Alt gövdeye mükemmel uyum sağlar ve tonda bir fiziğe sahip kadınlarda en iyi şekilde durur. Bu eteğin ton stili oldukça etkileyici ve uzunluğu da iyi. Ne çok uzun ne de çok kısa. Kalem eteklerde çekici görünmek isteyenler için birebir. Etek ünlülerin görünümlerinden ilham almıştır ve tüm doğru nedenlerle bu yıl alabileceğiniz en iyi kalem eteklerden biridir..

11. Koovs Çizgili Etek:

Koovs Çizgili Etek

Bu tamamen yeni bir şey. Bu kalem etek, vücudun her yerinde yapılan çok çekici bir desene sahiptir. Çizgili desen bu eteğin en iyi özelliğidir, kadınların ilk etapta bu eteğe ilgi duymasının ana nedenidir. Vücuda oturan deseni ve yüksek belli tasarımıyla kesinlikle piyasadaki en iyi kalem eteklerden biridir. Günlük ve resmi kalem etek olarak kullanılabilir ve partilerde de giyilebilir. Kısa, bu etek hepsi bir arada ve etekleri seven tüm kadınlar için kesinlikle uygun.

12. KOD Lazer Kesim Kalem Etek:

KOD Lazer Kesim Kalem Etek

Tamamen yeni bir şey mi arıyorsunuz? Bu özel tasarımcı kalem eteğine iyi bakın. Kalem etek kategorisine giren en iyilerden biri ve güvenle etek giymek isteyen kızlar için mükemmel olacak. Bu eteğin içerdiği madde rahat bir giyim kumaşıdır. Tarzla rahatlık getiriyor ve bu nedenle bu eteğin yapımcıları bu eteğin tam bir başarı olacağını tahmin ediyor. Siyah renk şık görünmesini sağlar.

13. Şık Mavi Düz Kalem Etek:

Şık Mavi Düz Kalem Etek

Bu muhtemelen bir kızın kullanabileceği en güzel kalem eteklerinden biridir. Bu etek üzerinde gösterilen zarif mavi renk, tüm görünümleri çalacak ve insanları anında etkileyecektir. Normal oturan bir etektir ve neredeyse tüm bel ölçülerindeki kadınlar için uygun olacaktır. Yüksek bel etek olup resmi giyim eteği olarak da kullanılabilir. Bir gömlek (sıkıştırılmış) veya tam kollu bir üst ile spor yapılabilir. Bu eteğin gösterdiği desen oldukça basittir ve içinde fazla bir şey yoktur. Ama yine de dışarıdaki çoğu kadın için oldukça çekici.

14. Basit Beyaz Orta Boy Etek:

Sade Beyaz Orta Boy Etek

Başkalarının aklını başından alacak bir şey mi arıyorsunuz? O zaman bu sizin için en iyi kadın giyim ürünlerinden biri. Oldukça basit görünse de bu bir tasarımcı kalem etek. Bir öncekine benzer şekilde, çok süslü değil ama yine de bu kalem etek kıyafeti hakkında insanları anında etkileyebilecek bir şey var. Bir partiye (şirket veya iş partisi) gidiyorsanız, bu etek size çok yakışacaktır..

15. Covington Kadın Kalem Etek:

Covington Kadın Kalem Etek

Bu, sıkı bir fiziği olan genç kızlar için en iyi kalem eteklerden biridir. Bi beline sahipsen bu sana pek yakışmayacaktır. Bu eteğin gösterdiği siyah renk, çok klas görünmesini sağlar ve ona çok aristokrat bir dokunuş verir. Bu, insanların kalem eteklere ilgi duymasını sağlayacak bir şey. Giyim kategorisinin öncüsü ve kalem eteklerin ilk liderlerinden biri olduğu söylenebilir. Yine de, kadınlar arasında oldukça popülerdir ve partilerde ve diğer benzer etkinliklerde yaygın olarak spor yapılır..

16. Elizabeth ve James Clementina Kalem Etek:

Elizabeth ve James Clementina Kalem Etek

Dışarıdaki en etkileyici kalem etek parçalarından biridir. Neredeyse herkesin (kadınların) bunu giymesi büyüleyici. Bu kalem etek modeli sadece güzel olmaktan çok daha fazlası. Bu fütüristik kalem etek, oradaki en son tasarımcı eteklerinden biri ve kadınlar bunu vücutlarında spor yapmak için tamamen çıldırıyorlar. Sol diz olan küçük bir kısmı dışarıda bırakarak diz kısmının çoğunu gizleyecektir. Bu eteğin spor yaptığı moda model bu.

17. Kahverengi Sıcak Kalem Etek:

Kahverengi Sıcak Kalem Etek

Bazı çekici kalem etek tasarımlarına ihtiyacınız varsa, o zaman bu, o kategorideki sizin için en iyilerinden biri olacaktır. Deri kahverengi renkteki özel kalem etek, benzersiz görünmenizi sağlayacak ve sizi diğer kalem etek severlerden farklılaştıracaktır. Dar bir etek ve bu tasarım malzemesini ancak ince bir fiziğe sahipseniz en iyi şekilde ortaya çıkarabileceksiniz. Üst kısmın daha da güzel görünmesini sağlayacaktır (ne giyerseniz giyin). Değişen moda trendlerine ayak uydurmak isteyen çoğu kadın için uygun olacaktır..

18. Eşsiz Beyaz Kalem Etek:

Eşsiz Beyaz Kalem Etek

Bu kalem etek nötr bir renge sahiptir ve bir kadının aynı zamanda basit ama benzersiz görünmek için giyebileceği en iyi kalem eteklerden biri olduğu söylenebilir. Bu kalem etek üzerinde süslü bir tasarım yok ama yine de tamamen çekici görünüyor ve bir partide veya önemli bir etkinlikte spor yapmak için uygun. Kışlık etek olarak uygun olacak ve dışarıdaki çoğu kadın için iyi olacak. Bel kısmı gerilebilir ve bu nedenle bağlantılarda herhangi bir sorun yoktur..

19. Şık Krem Kalem Etek:

Şık Krem Kalem Etek

Bu kadar güzel bir rengi spor yapan en sade kalem eteklerden biri, stil içinde yaşamak isteyen ama çok süslü olmayı sevmeyen kadın grubu için bile uygun. Erkek arkadaşınızla randevunuza bu tip kalem etekleri giyebilirsiniz..

20. Şık Siyah Kalem Etek:

Modaya Uygun Siyah Kalem Etek

Burada yine sade bir siyah kışlık kalem eteğimiz var. Bu listedeki sonuncusu ama daha önce tartışılanlardan daha az değil. Kadınlar, öncekilere gidemezlerse, yine de bu güzel siyah eteği güvenle giyebilecekler..

Bu şirin kalem eteklerin hepsini size en yakın mağazalardan kolayca temin edebilirsiniz. Ancak bazı çevrimiçi mağazalar da uygun fiyat aralığında çok iyi seçenekler sunuyor..