Etekler giymek için çok hafif, rahat ve modaya uygun giysilerdir. Etekler her zaman moda olmuştur ve kızlar tarafından çok sevilmiştir. Bir kızın zevkine, hava durumuna ve yerine göre giyebileceği çeşitli etek türleri vardır. Yeşil etekler çok parlak görünüyor ve pek çok kıyafetle giyilebilir. Farklı tarzlarda giyilebilir, karıştırıp eşleştirebilir ve yeni bir kıyafet oluşturabilirler. Yeşil etekler, uygun kombinlerle giyildiğinde iyi bir kontrast verebilir..

Kadın Modasında Yeşil Eteklerin En Yeni ve Şık Tasarımları:

Yeşil renkli kızlar için en iyi 9 eteğe bakalım..

1. Mini Yeşil Etek:

yeşil etekler

Mini eteklerin boyu kısadır ve üniversiteli bir kız görünümü verir. Genellikle gündelik kıyafetlerle giyilirler. Uzun kollu üstler veya kısa kollu üstler ile giyilebilir. Gündelik etek veya parti kıyafeti skeç olabilir. Bir mini eteğin sahip olabileceği çok sayıda tasarım ve kesim vardır..

2. Süpürge Çubuğu Yeşil Etekler:

süpürge sopasıYeşil etekler

Bu etek süpürge sapına benziyor, dolayısıyla adı. Sonunda genellikle uzun ve geniştir. Günlük bir elbise olarak giyilebilir ve rahat bir görünüm verir. Bu eteğin üzerindeki yeşil renk harika görünüyor. Bu etekte tercihinize göre farklı tasarımlar olabilir..

3. Kalem Yeşil Etek:

KalemYeşil Etekler

Kalem etekler her zaman moda olmuştur. Etek genellikle kapalıdır ve cilde oturur. Verdiği göz alıcı görünüm çarpıcı. Tam bir resmi görünüm sağlar ve kurumsal mekanlarda giyilebilir. Eteğin dar kesimi o kadar şık ki görünüşünüzü değiştiriyor. Kısa veya uzun olabilir ve içinde birçok tasarım vardır..

4. Uzun Çan Yeşil Etekler:

Uzun BellYeşil etekler

Çan etekleri uzun zamandan beri moda olmuştur. Basit ve giymeleri kolaydır. Bu etekleri giymek için figürünüze bakmanıza gerek yok. Bu etekler uçlarda genişler ve çan benzeri bir yapı oluşturur. Ling kollu üstlerle iyi görünüyorlar ve göz alıcı bir görünüm veriyorlar.

5. Flared Yeşil Etek:

Flared Yeşil etekler

Bunlar en sevilen etekler. Hafiftirler ve çok şık bir görünüm verirler. Eteğin birçok parlaması vardır ve genellikle sonunda açıktır. Partilerde giyilebilir veya gündelik olarak da giyilebilir. Etek boyu tercihe göre kısa veya uzun olabilir..

6. Balık Kuyruğu Yeşil Etek:

Balık Kuyruğu Yeşil Etekler

Bu etekler, moda ve tarzlarıyla ünlüdür. Balık kuyruğu ismi eteğe çok yakışıyor. Ucu kapalıdır ve kıvrımlı bir görünüm verir. Balık kuyruğu görünümü veren fırfırlar olabilir. Göz alıcı görünüyor ve partiler ve durumlar için en uygunudur. Yeşil renk giyildiğinde çok parlak görünür ve size beyaz ve siyah ile harika bir kombinasyon sağlayabilir..

7. Gored Yeşil Etekler:

Gorlu Yeşil Etekler

Bu etekler ters V şeklinde fırfırlı desenlere sahiptir. Desenlerinden dolayı çok güzel görünüyorlar. Yeşil desenli etek en iyi beyaz veya siyah üstlerle giyilebilir. Bu etekler uzun veya kısa olabilir ve birçok farklı desene sahip olabilir. Etkinliklerde ve partilerde giyilebilir.

8. Taç Etekler:

Taç Etekler

Bu etekler bel kısmında taç görünümündedir ve genellikle uç kısımları kapatılır. Yeşil renk etek için çok uygundur. Göz alıcı bir görünüm verirler ve en çok parti kıyafetleriyle uyumludurlar. Partiler ve durumlar için tasarlanmıştır. Bu etekler uzun veya kısa desenlerde gelir.

9. A-Line Resmi Yeşil Etek:

A-Line ResmiYeşil etek

Bunlar A harfine benzeyen eteklerdir. Temel etekler olarak da adlandırılabilirler. Belde sıkı ve uçları açık. Bu etekler uzun, kısa veya orta uzunlukta olabilir. Günlük etek olarak da giyilebilirler, her çeşitte bulunurlar. Bu, uzun kollu üstlerle en iyi görünüyor.

Yukarıda bahsedilenler birkaç çeşit yeşil etektir ve çok daha fazlası vardır. Birçok farklı üst ile giyilebilirler; birçok farklı tarzda giyilebilirler. Her şey nasıl giyinmeye karar verdiğine bağlı.