125 metus „Seiko“ palikimas tęsėsi ir siekia 1969 m., Kai buvo pristatytas pirmasis „Seiko Quartz“ laikrodis. Be abejo, tai nėra vardas, kurio klientai nežino – beveik visi žino, kas yra „Seiko“. Jų meno ir mokslo siekiai buvo nepaprastai svarbūs formuojant laikrodžių pramonę. „Seiko“ visada buvo žinoma dėl naujovių, todėl pažvelkime į keletą geriausių „Seiko“ laikrodžių dizaino katalogų, kuriuos galite rasti šiandien.

Šiuolaikiniai „Seiko“ laikrodžių dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 15 įdomių ir naujausių „Seiko“ laikrodžių dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Lovos plastikinis žadintuvas Seiko laikrodžio dizainas:

Lovos plastikinis žadintuvas „Seiko“ laikrodžio dizainas

PIRKITE ČIA

Šis modernus, tačiau klasikinis „Seiko“ žadintuvas Indijoje yra lengvai nešiojamo dizaino ir turi labai naudingų snaudimo ir švytinčių funkcijų. Jis gali būti naudojamas kelionėms ir naudojimui namuose. Juodas plastikinis laikrodžio pagrindas kartu su sidabro atspalvio rėmeliu, baltas laikrodžio ciferblatas atrodo tiesiog puikiai. Ciferblatas turi didelius, lengvai skaitomus arabiškus skaitmenis, kuriuos papildo šviečiančios rankos, todėl lengva matyti tamsoje. Antroji rodyklė veikia tyliai, taip pat yra šviesos jutiklis, dėl kurio laikrodžio veidas šviečia tamsoje. Veikia su 3 AA baterijomis.

2. Rudos medinės mantijos „Chime Seiko“ laikrodžiai:

Rudos medinės mantijos „Chime Seiko“ laikrodžiai

Šio „Seiko“ mantijos laikrodžio raudonmedžio apdaila atrodo stulbinančiai. Tai visiškai baltas veidas su juodais skaitmenimis ir laikrodžio rodyklėmis kartu su žalvario apdaila, taip gerai dera su likusiu laikrodžiu. Taip pat yra apsauginis objektyvo dangtelis, taip pat yra garsumo valdymas ir naktinis išjungimas. Jame yra kvarco judesys su ketvirčio ir valandos skambučiu ir jis veikia iš baterijos. Puiki dekoratyvinė laikrodžio detalė.

3. Melodijos judesyje „Seiko“ sieninis laikrodis:

Melodijos judesyje „Seiko“ sieninis laikrodis

PIRKITE ČIA

Jei ieškote nuostabiai atrodančio kalėdinio laikrodžio, šis „Seiko“ kalėdinis laikrodis bus geriausias pasirinkimas. Unikalus šio laikrodžio bruožas yra tas, kad jis kas valandą groja vieną iš 24 judančių „Hi-Fi“ melodijų. Melodijos daugiausia iš populiarios, klasikinės ar kalėdinės kolekcijos. Yra šviesos jutiklis, kuris išjungia visą muziką ir apšvietimą, kai kambaryje tamsu. Jame yra besisukanti švytuoklė ir 22 „Swarovski“ kristalai, papuošti centre. Taip pat yra standartinis garsumo valdymas ir įjungimo/išjungimo jungiklis.

4. „Seiko Travel“ analoginis laikrodis:

„Seiko Travel“ analoginis laikrodis

Šis „Seiko“ kelioninis laikrodis yra vienas geriausių kelioninių laikrodžių, kuriuos galite gauti už savo pinigus. Laikrodis yra juodos spalvos metaliniame dėkle su sulankstomu stovu, kuris leidžia laikrodžiui gerai atsigulti ant lygaus paviršiaus. Jame taip pat yra ciferblatas su standartine snaudimo funkcija ir šviečiančios laikrodžio rodyklės. Ryškūs paryškinti skaičiai ant ratuko leidžia lengvai skaityti naktį, o kvarcinis mechanizmas – tikslus ir funkcionalus. Tai bus puikus jūsų miego partneris.

5. Stalo ir stalo žadintuvo vežimėlis „Seiko“ laikrodžiai:

Stalo ir stalo žadintuvo vežimėlis „Seiko“ laikrodžiai

PIRKITE ČIA

Tai vienas geriausių „Seiko“ vežimėlių laikrodžių, kuriuos galite įsigyti rinkoje. Jis visiškai pagamintas iš metalo, apvynioto aukso spalvos spalva. Jame taip pat yra kvarco judesys, todėl jis visada rodo tikslų, tikslų ir tikslų laiką, nesvarbu. Jis taip pat turi žadintuvo funkciją. Labai gražus laikrodžio gabalas.

6. Išlenktas stiklo krištolo baltas ciferblatas „Seiko“ laikrodis:

Išlenktas stiklo krištolo baltas ciferblatas „Seiko“ laikrodis

Šis baltas „Seiko“ krištolo laikrodis yra tik meno kūrinys. Šis sieninis laikrodis turi baltą veidą su juodos spalvos laikrodžio rodyklėmis. Virš plaukiojančio laikrodžio ciferblato yra skaidrus krištolo dėklas. Laikrodis yra visiškai tylus ir be triukšmo, todėl neatitraukia jūsų nuo darbo ar miego. Veikia tik viena AA baterija.

7. Plastikiniai žadintuvai „Seiko“ laikrodžiai:

Plastikiniai žadintuvai „Seiko“

PIRKITE ČIA

Šis klasikinis modernus „Seiko“ auksinis laikrodis turi plastikinį dėklą, kurio šonai yra metalinės aukso spalvos. Laikrodis yra su šviečiančiomis rodyklėmis, kurias galima matyti tamsoje, ir turi įprastą žadintuvo ir snaudimo funkciją. Jame taip pat yra rinkimo lemputė ir visi triukšmingi judesiai, todėl jis idealiai tinka bet kuriame jūsų namų kambaryje. Veikia tik vienas AA.

8. Stiklo dėklo skeleto judėjimas „Seiko“ laikrodis:

Stiklo dėklo skeleto judėjimas „Seiko“ laikrodis

Viena iš šio „Seiko“ karkasinio laikrodžio ypatybių yra patrauklus cilindrinis dizainas, todėl jis yra fantastiškas namams ar biurui. Laikrodis yra visiškai sukonstruotas iš gražaus sidabro atspalvio metalo ir stiklo, be to, jame yra tvirtas stiklo pagrindas ir metalinės kojelės, kad jis neapvirstų. Ciferblatas turi apsauginį stiklinį langą su romėniškais skaitmenimis ir taip pat parodo sudėtingą aukso spalvos skeleto judesį.

9. „Mantel“ muzikos kolekcija „Seiko Clocks“:

„Mantel“ muzikos kolekcija „Seiko Clocks“

Šis „Seiko“ muzikinis laikrodis yra unikalus unikalus laikrodis, pasižymintis unikaliomis savybėmis. Remiantis rudu mediniu dėklu, šis laikrodis turi 18 melodijų, kurias jis gali groti. Jis taip pat turi šviesos jutiklį, todėl, kai kambaryje sutemsta, jis gali išjungti muziką. Taip pat yra garsumo valdymas ir demonstracinis mygtukas, jis veikia su trimis AA baterijomis.

10. Stalo ir stalo pasaulio laiko Seiko laikrodis:

Stalo ir stalo pasaulio laikas Seiko laikrodis

PIRKITE ČIA

Tai vienas iš nuostabiausiai atrodančių ir senovinių „Seiko“ stalinių laikrodžių, visų pirma dėl to, kad jis atnešė pasaulinį laikrodžio dizainą. Laikrodis turi tvirtą žalvarinį dėklą, nuspalvintą gražiu auksu, kuris atrodo nuostabiai. Laikrodis taip pat yra su kvarco judesiu, todėl jis visada nurodys tikslų laiką ir nereikalauja priežiūros.

11. Skambutis su švytuokliniais „Seiko“ laikrodžiais:

Skambutis su švytuokliniais „Seiko“ laikrodžiais

PIRKITE ČIA

Šis „Seiko“ skambėjimo laikrodis pagamintas iš tamsiai rudos, tvirtos alksnio medienos dėklo, puikiai tinkančio namų ar biuro dekoravimui. Laikrodis turi tvirtą koją su sidabro atspalvio cilindrine švytuokle, kuri atrodo tiesiog elegantiška. Yra stiklo kristalas, apsaugantis baltą ciferblatą, kuriame yra juodi romėniški skaitmenys ir laikrodžio rodyklės. Laikrodis turi dvigubą skambėjimo funkciją-ketvirtį valandos su kiekvienos valandos skambučiais. Jame taip pat yra skambėjimo garsumo valdiklis ir tikslus kvarco judesys.

12. Sienų švytuoklės mokyklos namas „Seiko“ laikrodžio dizainas:

Sieninis švytuoklės mokyklos namas „Seiko“ laikrodžio dizainas

PIRKITE ČIA

Šis „Seiko“ švytuoklinis laikrodis nukels jus į praeities metus. Senasis „Seiko“ laikrodis turi mokyklinio stiliaus dizainą, išgraviruotą tamsiai rudos spalvos ąžuolo dėkle. Šis didelis „Seiko“ sieninis laikrodis turi išlenktą stiklinį kristalą, kuris suteikia puikią išvaizdą, ir akivaizdžiai turi švytuoklę. Laikrodis turi ir ketvirtinį, ir valandinį skambesį.

13. Didysis senelis Seiko laikrodžiai:

Senelio Seiko laikrodžiai

Šis „Seiko“ senelio laikrodis tikrai sudarytas iš Alderwoodo ir atrodo tiesiog stiprus ir gražus. Laikrodis turi dvigubo skambėjimo metodą, ty ketvirtinį ir valandinį skambėjimą, kartu su garsumo valdikliu, skirtu skambėjimo garsui valdyti. Taip pat yra naktinio skambučio duslintuvas ir kvarcinis judesys, leidžiantis nustatyti tiksliausią laiką.

14. Metalinis sidabrinis atominis „Seiko“ sieninis laikrodis:

Metalinis sidabrinis atominis „Seiko“ sieninis laikrodis

PIRKITE ČIA

Šis „Seiko“ atominis laikrodis yra tikrai puikus radijo bangomis valdomas laikrodis. Šis sidabrinis metalinis krištolo sieninis laikrodis automatiškai nustatys jums laiką, nereikia nustatyti laikrodžio. Be to, jis yra labai tikslus ir taip pat taupo vasaros laiką. Laikrodis turi standartinį analoginį veidrodį ir yra privalomas visiems, kurie mėgsta laikrodžius.

15. 12 colių „Seiko“ sieninis laikrodis:

12 colių „Seiko“ sieninis laikrodis

PIRKITE ČIA

Šis dailiai suprojektuotas laikrodis yra vienas geriausių „Seiko“ virtuvės laikrodžių. Jis yra 12 colių skersmens ir turi visiškai juodą patvarų plastikinį dėklą, metalinį juodą ciferblatą ir chromuotas minučių ir valandų rodykles. Antroji rodyklė yra geltonos spalvos, o laikrodis veikia visiškai tyliai. Tai puikiai tinka naudoti namuose, pavyzdžiui, virtuvėje ar biure. Veikia tik viena AA baterija.

Iš aukščiau pateikto plataus „Seiko“ laikrodžių dizaino sąrašo tikrai galime pamatyti, koks naujoviškas ir kūrybingas „Seiko“ yra savo sieninių laikrodžių dizainas. Negana to, matome, kaip kiekvienas laikrodis skiriasi viena nuo kitos savybėmis ir funkcijomis, todėl kiekvienas gali lengvai pasirinkti savo laikrodį.