Aksomas yra madinga medžiaga dabar ir kiekviena moteris savo spintoje turėtų turėti aksominę suknelę. Jis bus labai minkštas ant jūsų kūno ir šildys jus, todėl puikiai tinka šaltuoju metų laiku. Galite dėvėti suknelę iš aksomo arba maišyti ją su kitais audiniais, kad suteiktumėte papildomos išvaizdos. Aksominės suknelės suteiks jums karališką ir stilingą išvaizdą. Jie labiausiai tinka kaip vakarėlio drabužiai.

Stilingi ir madingi aksominiai batai moterims madoje:

Štai keletas naujų aksominių drabužių dizaino, kuriuos šį kartą turite patikrinti, kad gautumėte madingą išvaizdą.

1. Butelis Green Velvet Long Frock:

Butelis Green Velvet Long Frock

Tai puikus aksominis ilgų suknelių dizainas moterims. Yra zardosi ir resham siuvinėjimo apvalios kaklo linija. Galite dėvėti ją vakarėliams ir būsite žvaigždė kiekviename vakarėlyje. Taigi galite dėvėti šį nuostabų dizainą, kad gautumėte elegantišką, modernų išvaizdą. Ši suknelė tinka visiems kūno tipams ir ją galite dėvėti su paprastais aksesuarais.

2. Velvet Frock kūdikiui:

Velvet Frock kūdikiui

Tai labai miela mėlynos aksomo suknelė kūdikiui. Galite jį gauti savo mažyliui, kad jis atrodytų mielai. Tai puikus pasirinkimas kaip vakarėlio apranga, o persikų ir mėlynos spalvos derinys veikia labai gerai. Tai akį traukianti spalva, kurią kiekvienas turėtų turėti savo kūdikiui.

3. Dizaineris Velvet Frock:

Dizaineris Velvet Frock

Tai puikus aksominių suknelių modelis vaikams. Jūs, mažoji, atrodysite nuostabiai prie šios suknelės. Raudona yra patraukli spalva ir tai pritrauks visų dėmesį, o jūs, vaikas, būsite žvaigždė, vilkėdama šią suknelę.

4. „Girls Party Wear Frock“:

„Girls Party Wear Frock“

Tai puiki aksominė vakarėlio suknelė vaikams. Ši suknelė pagaminta iš aukštos kokybės tinklelio ir liemenėlės aksomo. Tai tinka kaip vakarėlio apranga. Tai labai patogi ir graži suknelė, kurią galite išsirinkti savo mažajai princesei.

5. Dizainerių aksominė suknelė vaikams:

Dizainerių aksominė suknelė vaikams

Tai madinga aksominė suknelė mergaitei. Tai aksomo ir satino medžiagos mišinys. Ši juoda ir raudona suknelė yra su flokeliu ir blizgančiomis detalėmis. Jūsų angelas atrodys mielai ant šios gražios suknelės. Dėvėdami šią itin mielą suknelę, galite suteikti savo mažajam angelui papildomos malonės.

6. Miela aksominė varlė:

Mielos aksominės rožės

Tai miela juoda ir balta aksominė suknelė mergaitėms. Tai aksominė ir atlasinė suknelė su kaklo kakleliu su gėlių puošmena. Suporuokite jį su savo mėgstamais batais ir plaukų juosta, kad atrodytumėte nepriekaištingai. Turėtumėte tai gauti savo vaikui, kad galėtumėte jį dėvėti vakarėliams ir daugeliui kitų progų.

7. „Blue Velvet Anarkali Frock“:

„Blue Velvet Anarkali Frock“

Tai graži aksominė suknelė moterims. Ši mėlyna aksominė suknelė yra su „Banarasi“ šilko striuke. Galite naudoti kaip vakarėlio aprangą. Kaklo linija yra su gražiu rashamo ir akmens darbu, kuris suteikia karališką išvaizdą. Pasirinkite jį, jei norite išbandyti kažką kitokio nei įprasta.

8. „Flower Girl Velvet Frock“:

„Flower Girl Velvet Frock“

Tai juodos aksominės suknelės dizainas vaikams. Ši suknelė be rankovių yra su brokatiniu apsiaustu. Tai atrodys miela jūsų mažyliui. Pasirinkite šį, kad jūsų vaikas gautų stilingą kitokią išvaizdą. Tai labai patogu ir įvairus dizainas.

9. Burgundijos kaklaraištis- „West Long Frock“:

Burgundijos kaklaraištis- „West Long Frock“

Tai graži aksominė audinio suknelė moterims. Tai paprasto dizaino bordo spalvos aksominė suknelė visomis rankovėmis. Tačiau dėvėdami tai vakarėliui suteiksite elegantišką išvaizdą. Galite dėvėti tai, kad, be kita ko, skirtumėtės. Sujunkite jį su juodais batais, kad gautumėte daugiau stiliaus.

10. Siuvinėta juoda aksominė varlė:

Siuvinėta „Black Velvet Frock“

Tai nuostabi juoda aksominė suknelė jūsų vaikui. Ši juoda aksominė suknelė visomis rankovėmis yra siuvinėta balta spalva. Tai suteiks jūsų vaikui stilingą ir mielą išvaizdą. Ši rankų darbo siuvinėta suknelė yra puikus pasirinkimas vakarėliui. Jūsų vaikas spindės tarp kitų.

11. Aksominės spalvos bloko frokas:

Aksominis spalvotas blokas

Tai graži merginos aksominė suknelė. Tai puikus vakarėlio drabužis, kuriame yra satino, blizgučių ir aksomo sekcijos. Ši suknelė gerai atrodys jūsų mažyliui ir ją dėvėti bus labai patogu. Ši akį traukianti spalva yra labai miela ir pagerina jūsų vaiko išvaizdą.

12. Velvet Long Frock:

Velvet Long Frock

Ši stilinga aksominė ilga suknelė moterims yra naujas madingas dizainas. Tinka kaip vakarėlio apranga. Tai elegantiška minkšta aksominė medžiaga, kurią galite išbandyti. Dėvėkite tai, kad įgautumėte karališką išvaizdą, ir puikiai tinka žiemos laikui. Tai tikrai suteiks jūsų asmenybei malonės.

13. Vakarėlio suknelė vaikams:

Vakarinė suknelė vaikams

Tai stilinga aksominė suknelė kūdikiui. Tai juodos ir rožinės spalvos derinys, o viršutinė medžiaga yra aksominė medžiaga, o apatinė dalis – satino medžiaga. Puikiai atrodys su puikiais batais. Tai tinka kaip vakarėlio apranga ir labai patogi.

14. „Girl’s Velvet Frock“:

Merginos aksominė juostelė

Tai nuostabi raudona aksominė suknelė mergaitėms. Tai 3/4 rankovių dvigubo sluoksnio suknelė. Tai tinka kaip vakarinė apranga, taip pat kaip kasdieniai drabužiai. Tai miela suknelė, kurią galite įsigyti savo mergaitei. Šis aukštos spalvos dizainas suteikia jums elegantišką ir elegantišką išvaizdą.

15. „Royal Blue Party Wear Frock“:

„Royal Blue Party Wear Frock“

Tai nuostabi karališko mėlyno aksomo suknelė moterims. Ši dizainerio suknelė tinka dėvėti visomis ypatingomis progomis. Tai geriausia suknelė, skirta pabrėžti jūsų kreivą išvaizdą. Ši suknelė su rankovėmis sukurta su karoliukais ir blizgučiais. Dėvėdami šią gražią suknelę galite atkreipti visų kitų dėmesį.

Tai puikus aksominės suknelės dizainas, kurį galite išbandyti šį kartą. Aksominės suknelės tinka žiemos sezonui, jos padeda išlikti įspėtoms ir padidina jūsų stilių.