Moterys mėgsta kiekviename vakarėlyje dėvėti kažką kitokio. Jie mėgsta išbandyti naujus dizainus ir nori skirtis nuo kitų. Frocks yra geriausias pasirinkimas tam. Yra daugybė suknelių dizaino variantų, kuriuos galite išbandyti patys arba savo vaikams. Naujų dizainų paieška internete yra daug laiko reikalaujantis procesas.

Naujausios ir gražiausios vakarėlio drabužiai moterims: „Trend“:

Taigi, norėdami jums padėti, mes pristatome keletą populiariausių vakarėlių drabužių dizaino, kurį turite išbandyti šį sezoną.

1. Party Wear Long Frock:

Party Wear Long Frock

Tai puiki vakarėlio suknelė moterims. Tai priekinė atviro tipo ilga suknelė su elegantišku auksiniu siuvinėjimu. Jis pagamintas iš poliesterio medžiagos, todėl dėl grakštaus siuvinėjimo galite jį dėvėti su paprastais aksesuarais. Prie šios ilgos suknelės pridedama dupata su sunkiu darbu. Taigi, jūs būsite bet kurios šalies traukos centras; jei vilki šią gražią suknelę.

2. Stulbinanti vakarėlio suknelė:

Nuostabi vakarėlio suknelė

Tai madinga vakarėlių suknelė moterims. Ši nauja auksinės spalvos ilga suknelė yra saree įkvėpta. Iš priekio tai atrodys kaip saree. Jis yra gražiai išsiuvinėtas ir pagamintas iš satino medžiagos. Šis dizainas be rankovių padarys jus gražų ir nuostabų. Jums nereikia dėvėti sunkių aksesuarų, nes pats dizainas yra pakankamas, kad taptumėte stilingas.

3. „Beautiful Kid’s Designer Frocks“:

Gražios Kid’s Designer Frocks

Tai graži vakarėlio suknelė vaikams. Ši suknelė be rankovių gražiai išsiuvinėta gėlėto dizaino. Tai pagaminta iš aksominės medžiagos. Dėvėkite jį raudonų plaukų lankeliu, kad gautumėte visišką išvaizdą. Tai gražus dizainas, kurį galite pasirinkti savo mažyliui.

4. „Baby Party Wear Frock“:

„Baby Party Wear Frock“

Tai kūdikių suknelių vakarėlių drabužių dizainas, kurį galite įsigyti savo mažajam angelui. Tai baltos ir rožinės spalvos derinys, pagamintas iš nėrinių tipo medžiagos. Ant abiejų rankovių ir diržo yra gražių rožių žiedų. Tai atrodys labai miela jūsų mažajai mergaitei.

5. Elegantiška vakarėlio apranga „Long Frock“:

Elegantiška vakarėlio apranga „Long Frock“

Tai elegantiška vakarėlio suknelė moterims. Jis pagamintas iš šilko medžiagos ir yra gražiai išsiuvinėtas sidabro gėlėmis. Tai ilga suknelė su rankovėmis su siuvinėtomis tinklo rankovėmis. Ši žalia, ilga suknelė moterims yra puikus pasirinkimas vakarėliams, ir visi jus girs už apsirengimo jausmą.

6. Grindų ilgis Anarkali Frock:

Grindų ilgis Anarkali Frock

Tai puiki vakarėlio suknelė moterims. Tai „Anarkali“ suknelė su skėčiu iškirptu dizainu ir gražiais gėlių siuvinėjimais. Tai buvo su siuvinėta rankovė ir pagaminta iš poliesterio medžiagos. Ši mėlyna Anarkali suknelė iki grindų pagerins jūsų eleganciją ir grožį.

7. „Black Party Wear Frock“:

„Black Party Wear Frock“

Tai stilingas vakarėlio suknelės dizainas paaugliams. Viršutinėje pusėje yra gėlėti siuvinėjimai, o apatinėje – plokščio skėčio formos dizainas. Komplekte yra siuvinėtos ilgos rankovės, ir jūs galite nešioti, kad, be kita ko, spindėtų visos oficialios šventės. Jis pagamintas iš poliesterio medžiagos, o pabrauktas audinys yra iki kelių. Tai modernus madingas dizainas, kad jūsų išvaizda būtų stilinga.

8. Trendy Party Wear Frock dizainas:

Madingas „Party Wear Frock“ dizainas

Tai madinga vakarėlio suknelė paaugliams. Tai mėlynos ir persiko spalvų derinys, pagamintas iš Georgette medžiagos. Jis yra gražiai suprojektuotas su auksiniais nėriniais ir išsiuvinėtas gėlėmis. Tai naujas dizainas paaugliams, o dupatta taip pat sukurta su auksiniais nėriniais.

9. Princesės suknelė mergaitėms:

Princesės suknelė mergaitėms

Tai nauja dizainerio vakarėlio suknelė mergaitei. Jis pagamintas iš tinklinės medžiagos ir dekoruotas akmenimis ir gražiais siuvinėjimais. Tai dizainas be rankovių ir puikus vakarėlio pasirinkimas. Dėvėkite jį su tinkamais priedais, kad gautumėte visišką išvaizdą. Šioje mažoje rožinės spalvos suknelėje jūsų maža mergaitė atrodys kaip princesė.

10. „Long Party Wear Frock“:

„Long Party Wear Frock“

Tai išskirtinė vakarėlio suknelė moterims. Jis pagamintas iš aksomo ir tinklo tipo medžiagos. Viršutinė dalis pagaminta iš mėlyno aksomo medžiagos, o rankovės gražiai išsiuvinėtos aukso spalvos siūlais. Apatinė dalis yra dvigubo sluoksnio, viena – kreminis tinklas, o kita – mėlynas. Galite dėvėti su paprastais aksesuarais, nes pati suknelė suteikia jums elegantišką išvaizdą.

11. Ilgas Anarkali šuo:

Ilgas Anarkali Frock

Tai ilgas vakarėlis moterims. Auksinės ir rožinės spalvos derinys puikiai tinka. Tai aukšto kaklo apykaklės dizainas ir pagamintas iš tinklinės medžiagos. Be to, norėdama sustiprinti savo eleganciją, ji gražiai išsiuvinėta gražiu gėlių dizainu. Tai naujas „Anarkali“ suknelės dizainas, ir jūs turite išbandyti šią suknelę, kad būtumėte unikalūs tarp kitų.

12. Party Wear Frock mergaitėms:

„Party Wear Frock“ mergaitėms

Tai madinga trumpa suknelė vakarėliui. Jis tinka paaugliams ir yra iki kelių. Jį galite dėvėti vakarėliams ir susibūrimams. Jis pagamintas iš medvilnės, elastano medžiagų ir leidžia jaustis patogiai. Tai plonas ir tinka stilingai visiems vakarėliams.

13. Modern Party Wear Frock:

Modernus „Party Wear Frock“

Tai puikus vakarėlių drabužių dizainas mergaitėms. Tai paprasta suknelė su gražiomis gėlėmis. Jis pagamintas iš medvilnės ir elastano medžiagos. Taigi, medžiaga yra tampri, ir jūsų mažylis ant šios suknelės atrodys gražiai. Norėdami suteikti visapusišką išvaizdą, galite pasirinkti raudoną plaukų juostą ir batus.

14. Mėlynas Georgette Anarkali kostiumas:

Mėlynas Georgette Anarkali kostiumas

Tai stilinga „Anarkali“ vakarėlio apranga moterims. Jis pagamintas iš georgette medžiagos su dviem sluoksniais. Viena yra kreminė, o kita – tamsiai mėlyna. Viršutinė dalis elegantiškai suprojektuota su gėlėtomis siuvinėjimais. Tai suteiks jums elegantišką išvaizdą, kai dėvėsite jį su tinkamais priedais.

15. „Cute Frock for Baby Girl“:

Mielas „Frock“ mergaitei

Tai vakarėlio suknelė mergaitei. Jis pagamintas iš medvilnės medžiagos ir išsiuvinėtas gėlėmis. Tai suknelė be rankovių ir puikiai atrodo, jei ją dėvi su raudonu lanku ir atitinkamos spalvos batais. Ji bus spindinti žvaigždė tarp kitų visų partijų.

Tai yra naujos vakarėlių suknelės moterims ir vaikams. Iš aukščiau pateikto sąrašo galite pasirinkti savo mėgstamą dizainą. Pabandykite skirtis nuo kitų senų bendrų dizainų ir išbandykite kažką naujo. Galite sulaukti kitų įvertinimo, ko nori kiekviena moteris. Taigi, nelaukite, kol išsirinksite geriausią.