Günümüzün batı kültüründe uzun frak, her bayanın gardırobunun ayrılmaz bir parçası haline geldi. Artık her işlev için giyilir. Küçük kızlar fraktan hoşlanır, ancak şimdi yetişkinler bile uzun parlama giymeyi sever. Gelinler, kabul günlerinde ağır ve tasarımcı uzun elbiseler giymeye başladılar. Uzun elbiseler, uzun kurtaların ve şalvar takımlarının yerini aldı. Bir pazardan veya çevrimiçi satıcılardan da uzun frocks almak kolaylaştı. Basit veya ağır olabilir. Uzun frostlarda çeşitli desenler elde edeceksiniz. Günümüz hanımlarının ihtiyacını karşılar. Uzun frocks her mevsim giyilebilir. Ancak pamuklu elbiseler yaz aylarında daha çok talep görmektedir. Bayanlar, uzun, ağır fraklarla farklı saç stilleri ve takılar bile yapabilirler. Parti sırasında böyle bir elbise ile parlayacaksınız. Bazı pamuklu elbiseler, ev hanımlarının da evde giyebileceği kadar basittir. Sadece kumaş satın alarak kendi desenlerinizle uzun frak diktirebilirsiniz. Kendi başınıza uzun bir frak tasarlamak gibi.

Uzun frocks yabancı ülkelerde yaygındır. Yabancı ülkelerin kraliçeleri çok güzel uzun elbiseler giyiyor. Ama şimdi, her bayanla ortak hale geldi. Bayanlar, evlilik işlevlerinde de sariler yerine tasarımcı uzun elbiseler giyerler. Parlama veya düz olabilir. Bazı uzun elbiseler, çoğunlukla partilerde cazibe katmak için giyilen patlayıcıdır. Genç kızlar, zevklerine göre seksi olan uzun elbiseler bulacaklar. Ancak bayanlar için, büyükleriyle birlikteyken giyme ihtiyaçlarını karşılayan uzun frocks iyi olmalıdır..

Kadınlar ve Çocuk Kızlar için Güzel ve En İyi Uzun Frocks:

Burada, resimlerle en son 30 uzun frak tasarımının derlenmiş bir listesini bulalım..

1. Tasarımcı Uzun Rop:

Tasarımcı Uzun Rop

Bu yeni uzun frak bir tasarımcı parçası. Dekoratif boyun desenli file manşona sahiptir. Boyun eğimli bir çiçek tasarımına sahiptir. Belden itibaren frak parlıyor ve çiçek baskılı. Kumaş o kadar yumuşak ve pürüzsüz ki, tekrar tekrar giymekten her zaman heyecan duyacaksınız..

2. Anarkali Tasarım Uzun Rop:

Anarkalı Tasarım Uzun Rop

Bu frak, Anarkali elbisesi gibi parlıyor. Üstteki altın frak kolsuz, mavi yakalı ve yanları düğmeli. Kadın kıyafetinin göğsüne büyük bir yama yapıştırılmıştır. Aşağıdaki frak, altın çiçek desenli ve geniş altın kenarlıklı mavi bir etek gibidir. Bunu kızlarınız için parti kıyafeti olarak seçebilirsiniz..

3. Ceketli Uzun Rop:

Ceketli Uzun Rop

Bu bayan frakı kırmızı renkte, dibe kadar sade ve alt kısmında küçük altın baskılar var. Kadın kıyafeti ayrıca üstte bağlanan ve açık duran şeffaf bir cekete sahip. Bir tarafında işleme panosu, diğer tarafında işlemeli çiçek işlemesi bulunmaktadır..

4. Puf Uzun Rop:

puf uzun rop

Küçük kız bu moda frakta çarpıcı görünüyor. Mavi frak, üzerinde altın bir çiçek baskısı olan mavi renkte net bir harcamaya sahiptir. Belinde, her iki yanında altın dantellerle bağlanmış büyük bir sahte mavi çiçek var. Rop belden puf tarzıdır.

5. Çekli Uzun Rop:

Çekli Uzun Rop

Uzun frak takım tasarımında çek baskılar bulunur. Dört frak da değişken boyun ve kol desenleriyle farklı renklerdedir. Bazıları düz, bazıları ise küçük parlama. Tüm frocks, tüm bayanlara giymekten büyük memnuniyet veren saf pamuktan yapılmıştır..

6. İşlemeli Uzun Frak:

İşlemeli Uzun Rop

Nakış işi ile en son uzun frak. Kadın kıyafeti, boyundan bele dış kısmına bağlı kırmızı dantel kumaşlı altın rengi düz bir kumaşa sahiptir. Sonra içinde iki-üç malzeme olan düz kırmızı şifon kumaşa sahip. Bu taban uzunluğu ve tüm kadın kıyafeti sadece olağanüstü tasarlanmış.

7. Uzun Top Rop:

Uzun Top Rop

Bu uzun şemsiye kıyafeti, geniş bir tarz gibi bir topa sahip. Şeftali rengi frak, önüne büyük boy çiçek eklenmiş yular boyunlu bir desene sahiptir. Arkasında bağlı bir kemer var. Saç modeli ayrıca üst tarafa bir ağ deseni ile yapıştırılmış yapay çiçeklerle vurgulanır..

8. Şık Uzun Rop:

Şık Uzun Rop

Bu frak elbise tasarımı, çeşitli renklerde mevcut olan çok şık. Kolsuzdur ve bir omuzu kapalıdır. Kolun yan omzunda gümüş dış bordürlü açık küçük bir kesim vardır. Yan belde, rop üzerinde parlayan gümüş bir patchwork var.

9. Şapkalı Uzun Rop:

Şapkalı Uzun Rop

Bu model elbisenin tüy kesim fırfırları ile harika bir şapkası var. Elbisenin alt kısmı yeşil renktedir ve güzel mavi renkli baskılara sahiptir. Elbisenin üst kısmı düz mavidir ve omuz ve boyunda bir miktar baskı vardır. frak parlak görünüyor.

10. Omuz Uzun Ropunu Kes:

Omuz Uzun Rop Kesip

Gençler için bu baskılı uzun frak, kesik bir omuz desenine sahiptir. Yuvarlak yaka bir bordür ile süslenmiştir. Kesik omuz stili de bordürle süslenmiştir. 3/4 kolu vardır ve ortasında boncuk desenli bir düğme vardır. Sadece zarif görünüyor.

11. Dantel Uzun Rop:

Dantel Uzun Rop

Bir yetişkin için bu bebek pembe renk elbisesi sadece sevimli. İçinde tüp desenli pembe bir üst, dışında ise yarım kol desenli pembe tasarımcı dantelleri var. Belinde düz pembe ipek bir kemer var ve belden frak parlama tarzında akıyor.

12. Uzun Frak Takım:

Uzun Rop Takım

Bu yeni model rop takım elbise tarzında. Kadın kıyafeti de onunla birlikte bir dupattaya sahiptir. Kol ve yakanın tamamı ağır işçilikli, alt kısmında ise üç adet altın astar işçiliği bulunmaktadır. Bu tür bir frakı olan frak, herhangi bir festival ve aile işlevi için uygundur..

13. Günlük Uzun Rop:

Günlük Uzun Rop

Bu frak tasarımı batı tarzında. Kadın kıyafeti yuvarlak kesim boyunlu ve kolsuzdur. Elbisenin içi diz boyudur ve üzerine başka bir ağ kumaşı uzundur. Elbisenin ucu fırfırlarla boncuklanmıştır. Bel, belin yanında düğümlü siyah bir kemere sahiptir..

14. Pakistan Uzun Frock:

Pakistan Uzun Frak

Kollu bu yeni uzun frak Pakistan tarzında çünkü bayan da başını bir dupatta ile kapladı. Beyaz frakta sarı çiçek baskısı ve yeşil yapraklar var. Kol, bilekte daralan uzun ve gevşektir. Kadın kıyafeti çok geniş ve parlak ışık veriyor.

15. Balo Uzun Rop:

Balo Abiyesi Uzun Rop

Bu kadın kıyafeti ışıltılı ve çağdaş. Rop omuzda şeritler ile kolsuzdur. Elbisenin üst kısmında modaya uygun beyaz kenarlık çalışması var. Belden itibaren kat kat balo elbisesi vardır. Melek kanatları gibi ellere kırmızı file giyilir.

16. Zarif Uzun Rop:

Zarif Uzun Rop

Bu uzun Hint frak elbisesi sadeliği ile zarafet sunuyor. Kadın kıyafeti, boyunda ağ desenli kısa bir kola sahip. Göğüs bölgesinin her iki yanında bordür çalışması vardır. Aşağıdaki frak, altta iki geniş pembe kenarlık ile sadedir. Kadın kıyafeti basit sanat eserine sahiptir.

17. Sırtsız Uzun Frak:

Sırtı Açık Uzun Rop

Backless tarzı ile duyusal son uzun frak tasarımıdır. Tüm sırt, üstte kancalı bir ropta bele açıktır. Tüm siyah frak, üst kısımda dantel malzeme ile vücuda sıkıdır. Tam kol da süslü tasarımlara sahip danteldir. Kadın kıyafeti sofistike görünüyor.

18. Düğün Uzun Rop:

Düğün Uzun Rop

Gelinler normalde evlilik günlerinde bu tür yeni tarz kadın kıyafeti giyerler. Kadın kıyafeti bir tüptür ve tüm kadın kıyafeti beyaz işlerle süslenmiştir. Bayan ayrıca, taban uzunluğu ve düzensiz bir çiçek iş boyutuna sahip uzun ağ kumaşla yapıştırılmış kafasına bir taç takmıştır..

19. Yıldızlı Uzun Frock:

Yıldızlı Uzun Frak

Bu basit frak, beyaz renkli orta boy bir yıldız baskısına sahiptir. Bu mavi kolsuz frak, boyunda ve kolda boru işlemeli yuvarlak bir yakaya sahiptir. Vücuda uygun bir frak elde etmek için belinde zıt mavi bir kemer var. Bayan bu şaşırtıcı frakla kendini güzelleştirecek.

20. Uzun Fırfırlı Rop:

Uzun Fırfırlı Rop

Bu uzun frak tasarımı harika. Bu şeftali rengi elbiseye top şekli verilmiş ve belden fırfırlı yapılmış, bu da tek kelimeyle harika görünüyor. Kadın kıyafeti, üzerinde panelli çalışma bulunan tüp tarzıdır. Roplu bir aksesuar muhteşem görünüyor.

21. Yüksek-Düşük Uzun Frak:

Yüksek-Düşük Uzun Frak

Bu beyaz uzun frak deseni yüksek-düşük tarzda. Ön frak yüksek ve arka frak düşük. Kadın kıyafeti, omuzda spagetti tarzı ince bir şeride sahiptir. Üst frakta mükemmel bir çalışma ile derin bir V yaka. Elbisenin alt kısmı, yüksek-düşük tarzda muhteşem katmanlara sahiptir..

22. İnci İşi Uzun Rop:

İnci İşi Uzun Rop

Bu beyaz renkli kadınlar için düz bir frak. Tüm boyun, küçük ve büyük boy incilerden oluşan bir çizgi içerir. Sırt kısmında elbisenin yarısı sedef işlemelidir. Bel kısmında inci kemer bulunmaktadır. Elbisenin arkası, baştan çıkarıcı olan yarı V şekli açık.

23. Uzun Kollu Uzun Rop:

Uzun Kol Uzun Rop

Yandan kesim estetik bir frak elbisedir. Rop, kapalı derin boyunlu ve tam kollu bornoz tarzındadır. Elbisenin yan tarafında, bacağın büyük bir kısmının görülebildiği bir kesik var. Açık saçlı ve inci kolyeli bu frak erkeklerin ilgisini çekiyor.

24. Uzun Maksi Rop:

Uzun Maksi Rop

Puf kollu, maksi tarzı yeni uzun bir rop. Tam kol, bir bilekte dar olan puf tarzı verilir. Aynı frak baskısının kemeri, vücuda uyum sağlamak için bağlanır. Bütün kıyafet, düzenli aralıklarla bir demet çiçek baskısına sahip. Plaj kıyafeti elbisesi için de uygundur.

25. Parti Uzun Rop Giymek:

Parti Giyim Uzun Rop

Bir kız için bu frak parlıyor. Bütün frak, kendisine bağlı, parıldayan altın metalik toplarla süslenmiştir. Kızın da altın rengi saçları var, bu da çok iyi uyuyor. Geniş frak parlamaları, düzgün ve modern bir çalışma ile rampayı güzelleştiriyor.

26. Net Uzun Rop:

Net Uzun Rop

Bu rop elbisenin net malzeme harcaması var. Dışı net kumaşlı kolsuz mavi saten bir roptur. Net kumaş tam bir kol ve benzersiz baskılara sahip. Mavi filenin üzerinde kuş izi var gibi görünüyor ki diğer fraklardan farklı görünüyor ve ustaca duruyor..

27. Kadife Uzun Rop:

Kadife Uzun Rop

Bu frak kadife kumaştan ve derin yuvarlak yakalı. Boyun omuzun biraz altına inmiştir. Bütün frak düzdür ve belden dar bir taç yaprağı dikişine sahiptir. Her iki omuza bağlı küçük bir çiçek deseni vardır. Bütün frak olağanüstü görünüyor.

28. Uzun Patchwork Rop:

Uzun Patchwork Rop

Belinde inanılmaz bir patchwork ile en son frak. Yuvarlak yakasında da kalın bordür bulunmaktadır. Beldeki patchwork geniş ve olağanüstü görünüyor. Elbisenin üst tarafında sıkılmış taç yaprağı stili var ve yama işinin altında güzel taç yaprağı fırfır şeklini verdi.

29. Fantezi Uzun Rop:

süslü uzun rop

Bu frak tarzı süslü bir şey. Akuamarin elbisenin üzerinde beyaz berrak net kumaş var. Bu beyaz file kumaş da üzerine beyaz renk baskılıdır. Gümüş rengi bordürlü elbisenin göğüs kısmına armut biçimli bir mavi taş yapıştırılmıştır. Ayrıca iki mavi taşlı eşleşen bir Tiara var.

30. Klas Uzun Rop:

klas uzun rop

Bu basit frak tasarımı muhteşem. Belden açık yüksek yakalı siyah bir roptur. Siyah rop arkasında, içinde tam çiçek desenli rop var. Düzdür ve işaret fişekleri içermez. Yaprak şeklinde kesilmiş boyun deseni var ve tüm kadın kıyafeti etkileyici görünüyor.

Uzun bir frak seçerken dikkatli olmalısınız. Vücut şeklinize tam oturmalı, omuz aşağı inmemeli ve size herhangi bir şekilde zarar verebilecek patlayıcı olmamalıdır. Vücut sıkıysa, o zaman zayıf olmalısınız. Sağlıklı bayanlar vücut şekillerinden utanmamaları için uzun frak tercih etmelidirler..