Bir kız çocuğunun Tanrıça Laxmi’nin bir lütfu olduğu söylenir. Bekleyen ebeveynler bir kız çocuğu sahibi olmak için endişeleniyorlar. Ve bebekleri için çeşitli şeyler planlamaya devam ederler. Anne baba adaylarının en çok sevdiği tartışma alanlarından biri de bebekleri için kıyafetlerdir. Marketlerde, bir günlük bebeklerinden yaşlılık dönemine kadar bir kız bebek için frost çeşitleri geliyor. Aynı zamanda ebeveynlerin bebeklerini bir prenses gibi şımartmak için bir kız çocuğu olmasını beklemelerinin nedenlerinden biridir. Elbisenin kumaşı bebeğin vücuduna zarar vermeyecek şekilde yumuşak seçilmiştir. Jabla, ağır frak, Barbie frak ve pijama için de frak yapacaksın. Bebek fraklarında yeni desenler ve tasarımlar kazandırmak için tasarımcılar tarafından pek çok yenilik yapılmaktadır. Ve kızlar böyle tasarlanmış elbiselerde bir oyuncak bebekten hoşlanırlar ve bebekler elbiseleri etrafındaki insanlar tarafından beğenildiğinde daha çok severler. Bütün bunlar bebeklere ve hatta tasarımcılara yeni desenler yaratma konusunda ilham verdi..

Bazı anneler evde bebeklerine frak yapmaya çalışırlar. Ve anneler gururla bebeklerine el yapımı önlüklerini giydirirler. Anne babalar bebeklerinin büyüdüğünü görerek çocukluklarını yaşarlar ve böylece bebeklerinin tüm isteklerini yerine getirirler. Ebeveynler, bebekleri için her zaman pazarda yeni bir şey ararlar. Dinlenmek için her zaman bebeklerinin kıyafetinin farklı olmasını isterler. Bebekler ayrıca saç modeli, saç bandı, çanta ve ayakkabı ile cübbelerini eşleştirebilirler. Bebekler her zaman yeni elbiseler ve uygun aksesuarlar için hazırdır..

Çarpıcı Tasarımlara Sahip Son Bebek Frocks Koleksiyonu:

Resimlerle birlikte bahsedilen en iyi 50 yeni ve en yeni bebek kıyafeti tasarımını burada bulalım.

1. Bebek Çiçek Elbisesi:

Bebek Çiçek Rop

Bu çok sevimli bebek kıyafeti görüntüsü üç renk tonu. Kadın kıyafeti, fiyonklu çiçek desenli ve güzel kapaklı bir kemerle bağlanmış. Elbisenin her yerinde eşit olmayan boyutlarda yatay astarlar vardır. Fırfırlar veren altta güzel boncuklar yapılır.

2. Ağır İş ile Rop:

Ağır İş ile Rop

Çift renkli sevimli bir bebek kıyafetidir. Kolsuzdur ve yakasında iki renk üç adet pırlanta bulunmaktadır. Beş kat beyaz ve pembe renk dantel bordür çalışması oluşturulur. Her iki kola ve bir bele iki yapay çiçek takılır.

3. En Yeni Bebek Elbisesi:

En Yeni Bebek Elbisesi

Uzun bir frakta bir omuzun olduğu harika bir bebek kıyafeti tasarımı 2018. Bele kadar dahili baskı var ve oradan düz. Bebek bu frakta o kadar tatlı bir pasta ve gölolu görünecek ki, onu kaldırmaktan kendinizi alıkoyabilirsiniz..

4. Melek Bebek Elbisesi:

Melek Bebek Elbisesi

Bebek, bu bebek kıyafeti modelinde cidden bir melek gibi görünüyor. Beyaz elbisenin tamamı bir bebeğin cilt tonunu tamamlıyor. Göğsünün bir tarafında üç çiçek salkımı bulunur ve belden yeterince geniş yapılır. Bir saç bandının bile bir çiçeği var.

5. Basit Bebek Elbisesi:

Basit Bebek Elbisesi

Bu frak tasarımlı kız bebek sadece kalbini kapacak. Kısa ve kolsuzdur. Kırmızı elbisenin üzerinde beyaz renkli bir baskı var. Boyunda ve altta birer yuvarlak siyah renkli fırfır yapıştırılmıştır. Aynı frak desenli saç bandı yukarıya sarılır.

6. Lady Kuş Bebek Elbisesi:

Lady Bird Baby Frock

Kadın kıyafeti üzerine bir uğur böceği yaması dikilmiş çok sevimli kız bebek kıyafeti. Çok küçük boyuttaki çek baskısı, hipnotize edici bir kaliteye sahip frak üzerine yapılır. Her iki kolda da puantiyeli fiyonk yapıştırılmıştır. Kırmızı kumaş üzerine beyaz puantiyeli baskı vardır.

7. El Yapımı Bebek Elbisesi:

El Yapımı Bebek Rop

El yapımı frak elbisedir. El yapımı frak her zaman sevimli görünüyor. Bel kısmının bir tarafına takılı bir gül çiçek stili ile yuvarlak bir boyuna sahiptir. Büyük beyaz noktalara sahip bu pembe frak, sahip olmak için seni çıldırtacak.

8. Prenses Bebek Elbisesi:

Prenses Bebek Elbisesi

Bu gerçekten eğlenceli bir uzun prenses tarzı elbise. Bir kız bebek için bu sevimli frak, içinde düz malzeme ve baskılı ve altın toplar eklenmiş net kumaş ile kırmızı renktedir. Ekli bu altın toplar bir frakta parlıyor. Saç modeli bile muhteşem görünmek için frak stilini destekliyor.

9. Zarif Bebek Elbisesi:

Zarif Bebek Elbisesi

Küçük kızlar bu bebek kıyafeti tarzında sade bir şıklık havası verecekler. Bu beyaz kalın malzeme frak, kelebek izlerine ve bazı insan karakterlerine sahip. Renkli görünüyor. Siyah ve beyaz boncuklar, harika görünen boyundaki rop ile takılır..

10. Net Bebek Elbisesi:

Net Bebek Elbisesi

Bu beyaz renkli çok çekici yeni bebek kıyafeti. Boyun ve omuz kısmında beyaz parlak metal bordür bulunmaktadır. Bel kısmında beyaz kuşak ile oluşturulmuş fiyonk vardır ve alt kısmında güzel fırfırlar yapılmıştır. Fırfırlar öne açık dairesel şekil veriyor.

11. Zarif Bebek Elbisesi:

Zarif Bebek Elbisesi

Altta çeşitli çiçek baskıları olan beyaz frak parlıyor. Kız bebeklere yönelik bu frak tasarımı, basitleştirilmiş bir tasarımla sofistike görünüyor. Yaka kısmında ise fiyonk ile birbirine dikilmiş pembe bordür yer almaktadır. Size yumuşak bir dokunuş verecektir.

12. Trendy Bebek Elbisesi:

Trendy Bebek Elbisesi

Çok şık frak tasarımı kız bebek. İlk yarı siyah kısımda, tek taraflı bir kola tutturulmuş çok büyük yapay pembe çiçek var. Aşağıda, cazibe merkezi olan pembe renkli çiçeklerden oluşan güzel bir sanat var. İyi eşleşen güzel bir şapka modeli saç tokası tutulur.

13. Banarasi Bebek Elbisesi:

Banarasi Bebek Elbisesi

Bu bebek kıyafeti görüntüsü Banaras ipek kumaşından yapılmıştır. Siyah elbisenin üzerinde fil, tavus kuşu, çiçekler ve yapraklardan oluşan altın bir baskı var ki bu çok süslü görünüyor. Banaras ipeği olduğu için bu frak sıkı ve sabit kalacaktır. Kolayca kalıplanmayacak.

14. Uzun Bebek Elbisesi:

Uzun Bebek Elbisesi

Bu bebek elbisesi elbisesi, eşleşen bir şapkaya sahip ve ekstra şeffaf malzeme, elbiseyle birlikte akacak olan arka omuza takılmıştır. Rop üzerine altın rengi patchwork takılmıştır. Belden, rop geniş bir alan gibi bir top alıyor.

15. Puantiyeli Bebek Elbisesi:

Puantiyeli Bebek Elbisesi

Güzel bir bebek kıyafeti içinde yaprak dökmeyen puantiyeli baskıdır. Frak üzerinde adım adım katmanlar yapılır. Mavi frakta beyaz nokta desenleri vardır ve beline zıt pembe renkli kemeri bağlanmıştır. Beline pembe bir kemer ile büyük boy çiçek takılır.

16. Geleneksel Bebek Elbisesi:

Geleneksel Bebek Elbisesi

Bu kız bebek kıyafeti, düğünler ve festivaller sırasında giyilebilecek geleneksel bir tarza sahip. Altın çiçeklerin yapıştırıldığı üst kırmızı kumaş üzerine ceket benzeri bir tasarım yapılır. Bel kısmında yuvarlak formlu bordür ve alt kısmında düz kısımda kırmızı bordür bulunmaktadır..

17. Donmuş Bebek Elbisesi:

Dondurulmuş Bebek Elbisesi

Bu bebek şık elbisesi, okyanus sulu boyası nedeniyle donmuş elbise olarak bilinir. Rop omuzu kesmiş ve boyun bölgesinin ortasına takılmış bir broş var. Deniz suyunun altında bulunan kelebek gibi bir baskı elbiseye sabitlenir..

18. Peri Bebek Elbisesi:

Peri Bebek Elbisesi

Bu peri temalı elbise, bebeklerinizi Barbie bebek gibi gösterecek. Bu uzun elbisenin yanında aynı renk el çorapları da var. Boyun stili ile hoş bir yaratım yapılır. Sanatsal saç stiliyle birlikte bir taç da var.

19. Tutu Bebek Elbisesi:

Tutu Bebek Rop

Tüp desenli bu bebeğin son model frakıyla bebekler çok sevimli görünecekler. Kadın kıyafeti, boyuna bağlı büyük yapay ayçiçeği olan bir yular boyuna sahip. Elbisenin kısmının altında çok tatlı görünen fırfır benzeri tüyler var..

20. Kağıt Bebek Elbisesi:

Kağıt Bebek Elbisesi

Bu yeni bebek kıyafeti tasarımı kağıtlardan oluşuyor. Kağıt fraklarda küçük bebek izleri var. Belinde altın renginde küçük kelebeklerin olduğu beyaz kağıttan bir kemer vardır. Bu kağıt kıyafeti ürkütücü ve gürültülü görünüyor.

21. Fırfırlı Bebek Elbisesi:

Fırfırlı Bebek Elbisesi

Önü düz ve arka yarısı dantelli, çarpıcı sevimli bebek kıyafeti. Arkasına bağlı büyük bir yay var. Elbisenin alt kısmında üç kat fırfır var. Kadın kıyafeti basit ve görünüşte sadedir. Aynı renk düzensiz boncuk mala boyunda asılı.

22. Önlüklü Bebek Elbisesi:

Önlüklü Bebek Elbisesi

Neredeyse herkes için favori bebek kıyafeti modelidir. Beyaz gömleğin içi büyük yakalı, tam kollu ve boynuna güzel bir şekilde takılmış beyaz dantelli. Bir gömleğin üzerine şeffaf altın rengi düğmeler dikilir ve mavi önlük beyaz gömleği vurgular.

23. Sırt Fiyonklu Bebek Elbisesi:

Sırt Fiyonklu Bebek Rop

Bu güzel elbisenin arka omzunda siyah dantel fiyonk var. Kırmızı eteğin üzeri siyah dantel kumaş ile süslenmiştir ve tam kolları da transparandır. Bu frakla hoş bir siyah çorap harika görünüyor. Bebek bu frakta çok tatlı görünüyor.

24. Kapaklı Bebek Elbisesi:

Kaplı Bebek Rop

Bu, parlama tasarımına sahip kız bebek için sevimli bir frak. Siyah bir frakta büyük sarı bir çiçek baskısı var ve şapka da buna uygun baskıya sahip. Rop yuvarlak yakalı ve kolsuz bir desene sahip. Belinde yeşil bordürlü ve fiyonklu geniş sarı bir kuşak vardır..

25. Noel Baba Teması Bebek Elbisesi:

Noel Baba Temalı Bebek Elbisesi

Bu frak deseni, Noel Baba temalı bir tasarıma sahip. Bu kırmızı frak tüp şeklindedir ve frakın göğüs kısmı beyaz kürkle süslenmiştir. Belinde genişlediği yerden ince siyah bir kuşak vardır. Bebek güzel bir Noel Baba şapkası bile taktı.

26. Yaratıcı Bebek Elbisesi:

Yaratıcı Bebek Elbisesi

Bu bebek frak elbisesinde sanatçı tarafından inanılmaz yaratıcılık uygulandı. Elbisenin alt kısmında ipe asılmış küçük elbiseler gibi baskılar var. Beyaz frak kırmızı çiçek desenli ve bel kısmında kırmızı kenarlıklı.

27. Paltolu Bebek Elbisesi:

Kabanlı Bebek Rop

Bu bebek şık elbisesi, elbiseye bağlı bir paltoya sahip. Elbisenin yarısı düz siyah, kalanı beyaz rop üzerinde farklı desenli siyah çizgilere sahip. Ceket aynı desene sahip. Bel kısmında iki sıra siyah düğme yapıştırılmıştır..

28. Kürk Bebek Elbisesi:

Kürk Bebek Rop

Bu, boynun arkasında süslenmiş bir sürü geniş kürklü şaşırtıcı bir bebek kıyafeti son modelidir. Kadın kıyafeti, iki sıra üç kırmızı düğme ile sarma stiline sahip. Rop tam kollu ve her iki tarafta bir cep var.

29. Tam Kol Bebek Elbisesi:

Tam Kol Bebek Rop

Beyaz renkte sevimli bir bebek kıyafetinde mükemmel bir kreasyon. Kadın kıyafeti, tam kollu, yüksek yuvarlak bir boyuna sahip. Beyaz bir frak üzerinde siyah renkli geniş baskı var. Bebek teninde hoş bir dokunuş bırakan kaliteye sahip sade ve tatlı bir roptur..

30. Petal Taçlı Bebek Elbisesi:

Petal Taçlı Bebek Elbisesi

Bu en yeni bebek kıyafeti tasarımı çok görkemli. Bütün frak, yapay beyaz yapraklardan oluşan kafasında bir taç ile saf beyaz renktedir. Göğsüne beyaz bir taç yaprağının yuvarlak bir sınırı da eklenir. Top benzeri elbise de eşit aralıklarla yapıştırılmış taç yaprağına sahip.

31. Yukarı Aşağı Bebek Elbisesi:

Yukarı Aşağı Bebek Elbisesi

Yenilikçi bir saç bandı ile bebek rop tarzında yukarı-aşağı bir desen de vardır. Kadın kıyafeti, sonunda fırfırlı yarım kolludur. Boyun üst ve alt kısımlarında dantel işlemeleri mevcuttur. Hoş bir büyük gül çiçeği de beldeki beyaz kuşağı vurguluyor..

32. Pamuklu Bebek Elbisesi:

Pamuklu Bebek Elbisesi

Bir kız bebek için hayal bile edilemeyecek sevimli bir elbise. Üstünde pembe renkli fiyonklu benzersiz bir boyun kalıbı vardır. Ayrıca boyun kısmında içi kancalı iki düğme bulunmaktadır. Bu elbiseyi diğerlerinden farklı kılan, elbisenin alt kısmında da büyük bir ördek baskısı var..

33. Balo Bebek Elbisesi:

Balo Elbisesi Bebek Rop

Bu bebek elbisesi, çok fazla yaratıcı ve sanatsal çalışma gerektiriyor. Elbisenin üst kısmı, düzensiz boyutlarda yapıştırılmış yamalar içeriyor. Alt kısımda çok güzel fırfır işçiliği gösterilmiştir. Aynı tür fırfırlar saç bandı olarak ve bacaklara da giyilir..

34. Yeni Doğan Bebek Elbisesi:

Yeni Doğan Bebek Elbisesi

Bu frak bebekler tarafından aylık olduklarında giyilir. Bebek cildini tahriş etmeyen saf pamukludur. Çoğunlukla gevşek takılır ve hafif basılmıştır. Arkada kancalı olabilir ve çoğunlukla işaret fişekleridir. onlar hafif ağırlıklı.

35. İşlemeli Bebek Elbisesi:

İşlemeli Bebek Elbisesi

Bu frak tarzı nakış işidir. Yeşil rop geniş yuvarlak yakalı ve boyun ve omuzda sarı bir bordür var. Bir yanda L şeklinde çiçek işlemesi vardır. Elbisenin ucu sarı ipliklerle boncuklanmıştır. giymek rahat.

36. Ağır İş Bebek Elbisesi:

Ağır İş Bebek Elbisesi

Bu kadın kıyafeti görüntüsü, ağır inciler ve yamalar içerir. İlk kırmızı kısım, altın dantelli ve biraz incili çiçek desenli. Aşağıda gök mavisi file üzerinde inci eşliğinde büyük çiçek yamaları yapılır. Lotus çiçeğinin kırmızı bir sınırı var.

37. Jabla Bebek Elbisesi:

Jabla Bebek Elbisesi

Bu kız bebek kıyafeti, bebek bebeklerin giydiği Jabla olarak bilinir. Omuzlarında düğüm gibi bağlanan spagetti tarzı şeritler var. Arada iki ipin çıktığı büyük bir çiçek var. Ve her iki tarafta iki küçük çiçek var.

38. Dijital Baskı Bebek Elbisesi:

Dijital Baskılı Bebek Elbisesi

Dijital baskı taşıyan Hakuba kumaş bebek frak modelidir. Gömlek modeli olduğu için arada düğmeler bulunmaktadır. Bir yüzü düz diğer yüzü çiçekli dijital baskıdır. Kadın kıyafetinin her yerinde kırmızı renkte zikzak bir kenarlık var. Bebek bu elbisenin tadını çıkaracak.

39. Uyumsuz Bebek Elbisesi:

Uyumsuz Bebek Elbisesi

Bu bebek frak elbisesi, uyumsuz baskı parçalarından yapılmıştır. Bu elbiseyi yapmak için birçok kare şeklindeki farklı baskı parçaları bir araya getirilmiştir. Geniş yakalı ve kısa kolludur. Kolun ucu, el ölçüsüne uyması için elastiktir.

40. Tığ İşi Bebek Elbisesi:

Tığ işi bebek frakı

Bu güzel frak, farklı renklerde yünden yapılmıştır. Elbiseye takılan çiçekler bile yünden yapılır. Yuvarlak yakalı ve kısa kolludur. Yün fraklar doğada sıcaktır, bu nedenle bebekler bu frakta üşümesin. Bir süveterle eşdeğerdir.

41. Yürümeye Başlayan Bebek Elbisesi:

Yürümeye Başlayan Bebek Rop

Bebek bu bebek kıyafeti stilinde bakışıyla öldürüyor. Bu beyaz tam kollu frak, boynunu kapatıyor ve frakta çiçek baskıları var. Bazı çiçekler büyükken bazıları küçüktür. Elbisenin kumaşı onu dış atmosferden korumak için kalındır..

42. Yün Bebek Elbisesi:

Yün Bebek Rop

Bu, boyu kısa olan kahverengi renkli yünlü bebek frak elbisesidir. Her kolda iki sarı düğme vardır. Rop içinde ayrıca beyaz taban üzerine farklı renklerde dairesel baskılar vardır. Kadın kıyafetinin ucuna bir tilki tasarımı yaması eklenmiştir..

43. Denim Bebek Elbisesi:

Denim Bebek Rop

Bu bebek kıyafeti en son gömlek tarzında kottan yapılmıştır. Kolları uzun ama katlanmış. Bu frakta fırfırlar gibi bir frak da yapılır. Bu kot gölgeli ve bu frakta iplik astarları tasarımı var. Bu frakta cep benzeri bir desen de yapılır.

44. Fantezi Bebek Elbisesi:

Fantezi Bebek Elbisesi

Pembe renkli süslü bir kız bebek kıyafeti. Ropunun üst tarafına iliştirilmiş ağ üzerinde tasarım ve ortada küçük beyaz elmasların yapıştırıldığı iki pembe kemer var. Elbisenin altı benzersiz bir yaratım olan fırfır astarlarla süslenmiştir..

45. Arka Açık Bebek Elbisesi:

Geri Açık Bebek Elbisesi

Genellikle tüm önlüklerin önünde düğme bulunur ancak bu ropta arka tarafta bir düğme bulunur ve yarı açıktır. Bu frakta çiçek ve yaprak baskısı, arkada V yaka vardır. Arkasında bir düğme olduğu için boldur, böylece bebeğin rahat hissetmesi için.

46. ​​Parti Giyim Bebek Rop:

Parti Giyim Bebek Rop

Kızlar bu sevimli frakta sofistike görünüyor. Bu tatlı frak, küçük ve büyük çiçek tasarımına ve yaprak desenine sahip. Bunun dışında bütün frak sadedir. Bu kısa ipek elbise çok güzel parlıyor ve atmosfere cazibe katıyor.

47. Katmanlı Fırfırlar Bebek Elbisesi:

Katlı Fırfırlar Bebek Rop

Bu kırmızı renkli kız bebek kıyafeti üç katmanlı bir desene sahip. Omuzda düğüm gibi bağlanması gereken şeritler var. Kadın kıyafeti dizden biraz yukarıda. Kız, elinde açık saç ve siyah çanta ile bu frakta tek kelimeyle muhteşem görünüyor.

48. Uyku için Bebek Elbisesi:

Uyku için Bebek Elbisesi

Bu yumuşak kız bebek kıyafeti uyurken kullanılır. Küçük çiçek baskıları olan beyaz renklidir. Yakası ve kolları fırfırlı olup gök mavisi bordürlüdür. Bebekler bu frak ve sağlam uykuda yumuşak bir his alırlar. Bir kez giyildiğinde, kızlar onu çıkarmak istemeyecektir..

49. Karikatür Yüzlü Bebek Elbisesi:

Karikatür Yüzlü Bebek Elbisesi

En iyi bebek frak modellerinden biridir ve küçük kızlar tarafından anında beğenilir. Çeşitli çizgi film karakterlerinin baskılarına sahip rahat kumaştan yapılmıştır. Elbisenin üzerine sadece çizgi filmlerin yüzleri basılmış ve boyuna frak rengiyle uyumlu inci mala yapıştırılmıştır..

50. Bebek Ropunu Kontrol Eder:

Bebek Ropunu Kontrol Eder

Bu bebek kıyafeti tarzı çek tasarımında. Rop çeşitli renklerdedir ve rop üzerine iki yapay gül takılır. Boyunda küçük bir çek vardır ve ropunun altına da küçük bir çek fırfır dikilir. Küçük boyutlu çeklere sahip bir kapak kılıfına sahiptir..

Yukarıdaki yazılarda bebek fraklarında bir takım tasarımlar gördük. Ancak, farklı etkinlikler için farklı frocks tasarımları mevcut olduğundan, kafa karışıklığı önemli değil. Günlük giyim, herhangi bir festival, herhangi bir evlilik işlevi veya gecelik için de tasarımlar var. Günümüzde bebekler de doğum günü partileri için prenses tasarımlı elbiseler giyiyor. Şimdiki çağın kızları o kadar akıllı hale geldiler ki, bu tür bebek kıyafetlerinde bir tık için güzel duraklamalar yapıyorlar..